Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
6. apr 2009

no Zuzana asi bude tehu bo zajtra to ukaze test.som zvedava co Bajza na to povie.a Misky uz tam niet.akosi ju odstranili.aj na chalanou zacala revat a plakala potom.Michal ju utisoval.to bude asi z toho tehu taka podrazdena.a Imrisko ako Angeliku odprevadil.ona asi myslela ze sa mu bude pacit a on ze ju chce taku ako bola pred tym.

hasleerka
6. apr 2009

no stará švehlová nemá chyby ... viditeľne chce vymeniť vierku za ivanu ... tak je treba celej ivane, ked je blbá ... no a bajzová sa správa ako pubertiačka ak sa nechala nabúchať mladým fodrásom

claudinka
6. apr 2009

ja nechapem tu svehlovu.. s tou dobre hormony ondia 😒 ale ona bola vzdy trosku ina 😀 ale tiez by som od maleho nikam neodisla..

ivana82
7. apr 2009

moj nazor - ivana si za to vsetko moze sama, najma za to ako sa sprava k jakubovi, ale uz sa zacina staviat aj on na zadne, vsimli ste si? uz jej povie co si presne mysli a aj dvihne hlas...

mikalove
7. apr 2009

aj ja som nazoru,že ivana si za to može sama,chová sa otrasne a čo čakala??no som zvedava načo sa hned rozbehla za michalom do brna....ved pukačka aj odpadne 😀 ....ak by bola Zuzana tehotná to by bol gol 😅 by to pekne zamotali...a Marta mi lezie na nervy,dotrepe sa k milanovi ,ožere sa tam a že :o čo ti išlo??na porážku ....ale za 12 hod a 30 min. sa dozvieme viac 😀 😀 😀

lasenka
7. apr 2009

mikalove - vzdy sa narehocem pri tvojich komentaroch 😀

a naozaj - kde je Miska? asi mi nieco uslo 😕

matullienka
7. apr 2009

ja by som na ivaninom mieste zobrala dieta a zvrtla sa na opatku ked si chcu hrkutat tak so svojim dietatom a nie s mojim a to by este len svokre spadla sanka

mikalove
7. apr 2009

ja by som im tam tiež dieťa nenechala,ale ako by s ním išla potom za michalom? 😅

ivana82
7. apr 2009

ale podla toho co ukazuju, tak ivana o malu nejavi extra zaujem 😒

mikalove
7. apr 2009

hej,príde z roboty a nejde sa na nu ani pozrieť ☹ fakt miška bajzová už peknych pár častí nebola...

womenne
7. apr 2009

zuza si riadne zavarila,no ale možno jej len meška zo stresu som zvedava asi dnes počkam na reprizu dlhšie lebo enzaspim 😀
Ivana je trubka ja by som im nadala a zobrala dieta a nie že ide sama 😖 no ale aj tak mamička to prehanaa Vierka by si mola uvedomit že je to nevhode 😨
ale rozvadzat s anebudu ved jeden rozvod už bol nie?a ma tam niekto zomriet?????

veronikahel
7. apr 2009

zuzana otehotnela možno ešte s michalom... 😵

angelik
7. apr 2009

tiez ma to napadlo 😉 , ale ak je tehotna, a my netusime, kedy mala naposledy ms 😀

matullienka
7. apr 2009

ja mat taku svokru tak by som ju ani do bytu nepustila

jaja0110
7. apr 2009

Babenky no ja to tipujem ze Zuzu podminoval mlady Fodrazs a Michal jej bude robit zakrok 😀 No a potom ma napadlo ze Ivana sa na ceste do Brna zabije na aute (to by bolo to spominane umrtie v serialy) a Kubko sa da dokopy s Vierkou, ale to by bolo asi vela zvratou naraz 😀 A Ivana bola aj v ukazkach na dnes takze sa asi nezabije 😀 Ale Zuza by mohla byt v tom s tym mladym uchom, a ze by dalsie dvojicky 😀 😎

mikalove
7. apr 2009

jaja,ty by si tomu dala 😀 zuzana asi nebude tehotná,to nas len naťahuju,ved má mať nejaky novy vzťah,a možno s mladym fodrasom...len sa teším ako sa bude michal tvariť ked sa dozvie že s nim spala 😀 no ale bohviečo budu robiť s ivanou ked ide za ním 😅

marika009
7. apr 2009

tak ahojte baby aj ja sa k vam pridam .a co hovorite na toho slyzkeho sefa svehlovej?ved je to veeeeeelmi trapne nie?myslim ze tento usek o uchylnom sefovi si mohli odpustit ,alebo to mohli podat troska inak .je joste trapacina ako ich tam obsiva a vsetky ako take sliepky,.nemyslite???to si mohol autor aj odpustit ale ostatne je fajn.a ivanina svokra je superska ako to tam riadi ,a sleduje len svoj ciel.ten usek so svokrou pozeram najradsej,ahlavne tie dialogy svehlovej a svokry.su bombove tak caute .

angelik
7. apr 2009

zuzanu si s fodrasom neviem predstavit spolu

a michal s ivanou, to mi tiez nejde velmi dokopy, aj ked vela veci k tomu smeruje

celkom som zvedava

asitka
7. apr 2009

¨len keby trochu zrýchlili dej... 😀 😀 😀

mikalove
7. apr 2009

alebo nech davaju po dve časti 😀

asitka
7. apr 2009

alebo tie dve...nech zmontujú do jednej 😀

mikalove
7. apr 2009

už sa teším ako bude kubo posraty až za ušami že kde ivana je a predpokladam,že mamička bude priasť ako mačka od spokojnosti 😀

asitka
7. apr 2009

a kto je vlastne ten mamičkyn priatel...?? už to ukázali????

asitka
7. apr 2009

mamičkin... 😀

mamartinka
7. apr 2009

asitka este sa len duma nad tym kto to je.este ho neukazali.

jaja0110
7. apr 2009

mamickin priatel je stary Fodrazs to je jasne ako facka 😀 ale tu Ivanu by aj tak uz mohli uz odstranit, mozno ju sef v praci pretiahne a v sebeobrane sa zastreli do hlavy... 😀 😀 A este keby z toho urobili detailne zabery... 😝 😎

mamartinka
7. apr 2009

v ukazke na dnes bolo ze Ivana povie sefovi ze idu teda nato a on ze ju prepusti.

egyptanka
7. apr 2009

ty kokos ... Ivana a Michal? som v soku ... fuuuuha.

nnikka
7. apr 2009

fuuha tiez tak to by som nepovedala ze sa daju dole..

nnikka
7. apr 2009

tak to asi jakubka polozi ked sa to dozvie...