Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
29. nov 2010

@atinka22 - Ten bol dobrý. Aler ani jednúmu z nich nepomohol Panelák k víťazstvu.

lussy23
30. nov 2010

Tie obsahy zbytočne napínajú a nakoniec to až tak napinavé nie je. Neviem, ako vy, ale ja som si normálne myslla, že Dominika zrazila rodinu tej Soni ... Posledná veta zo včerajšieho obsahu: Klebety sa šíria rýchlosťou blesku. Vy ste tam postrehli nejaké klebety?

eva7780
1. dec 2010

kto bola tá ženská u Masláka ,snád nie jeho mama? 😕 😕 😕 ked sa jej nepozdáva Dominika 😝 som to nesledovala celé 😅

atinka22
1. dec 2010

Mám pocit, že to bola niečo ako jeho šéfka (mamu by tak poslúchať nemusel 😀 ). Som fakt zvedavá, čo Malsák urobí. Či fakt tú Domču miluje alebo to bol iba krycí manéver, aby vyzeral bezúhonne.
Tá Amy a Karol - to akože o čom bolo? Vrcholne trápne, keď sa tam akože učili text. 😢
Imro a jeho dedukcia - 😀

atinka22
1. dec 2010

Včera sa mi ešte páčil Dušky - že fandí Žiline, že je tam jeden bohovský hráč - Rák. Manžel mi vysvetlil, že je to Rákovej brat a Noro sa pýta Agátky, ty fakt nevieš, kto je Rák? 😀

atinka22
1. dec 2010

Sorry - to mala byť Nitra, nie Žilina 🙂

majina.b
1. dec 2010

Masľákova šefka - Zuzana Frenglová - tu som nevidela hrať roky, na prvý záber som ju ani nespoznala.

ani3012
1. dec 2010

@atinka22 no tak konečne som tu scénku pochopila... 😀 😀 😀

uctovacik123
1. dec 2010

Paťova frajerka, Zuzka - keď som ju videla po 1 x, tak som povedala, že sa neskutočne podobá na herečku Zuzanu Frenglovú, čo do tváre, tak do hlasu, prejavu, celkovo.... A bum, už tam hrá aj Zuzana Frenglová. Keby som mala ísť podľa konšpiračných teórií podľa Imra, tak budú príbuzné, v skutočnom živote :o))) Idem trošku pogoogliť :o)))

majina.b
1. dec 2010

@uctovacik123
mne sa zda že Zuza Frenglova ma iba syna, možno neter???

uctovacik123
1. dec 2010

@majina.b no môže byť, ja len, od prvého momentu mi strašne pripomínala Z. Frenglovú, tak nejaká neter, ktovie, snáď sa to cez médiá dozvieme 😀

mamartinka
1. dec 2010

Panelak Streda 01.12(Kufor)Alica sa stretáva s Máriou. Jana je presvedčená, že Amy fičí na ľahkých drogách. Cinege má strach. Panelak Stvrtok 02.12(Liska)Malú Lucku zastaví na ulici jej biologický otec. Maslák prichádza za Dominikou, chce jej všetko vysvetliť. Panelak Piatok 03.12(Pacientka)Polákovci spia u Ivany. Karol sa prišiel do nemocnice udobriť s Nikou. Právnik nemá pre Dominiku dobré správy.

mamartinka
1. dec 2010

To Lucia z Lucinkou budu akeho Benjamina vychovavat?Angie otec sa zamiluje do Lucie,Malu Lucku unesu,Imro zabudne na Luciine meniny.No som hlavne zvedava na toho Benjamina.

lussy23
1. dec 2010

@mamartinka - V niektorej časti hovorila Lucka, že by chcela psíka. Možnože bude Benjamín ten psík. 🙂
Dominika zrazila človeka, Lucku unesú.... akési akčné to začína byť.

mamartinka
1. dec 2010

A to este sa na tretie nastahuje Imriskova svokra Studenkova.Asi namiesto Agaty a Nora.

eva7780
1. dec 2010

mala som pravdu s tou mamičkou 😅 ale riadna sekera to je 😝

miska1981
1. dec 2010

teda takze to studenkova bude tam asi castejsie, zase nemusi byt v kazdom slovenskom seriali 😒
dnes som sa isla usulat na duskim, ja ho nemam ma ho cislo 5 😀
s tou maslakovou mamou to uz nejako komplikuju. som zvedava co este vymyslia.
chyba mi v poslednych castiach viac humoru, zda sa mi to stale o tom istom. nejake grady by to chcelo.

jarunka111
1. dec 2010

no a ešte tam príde aj skrúcaný 😒 a to ma dorazilo 😠

miska1981
1. dec 2010

@jarunka111 a ako kto, ako dalsi milenec svehlovej? 😀 lebo on mi do takehoto typu serialu nepasuje 😒
ale mozno motyka vystreli a prekvapi...nechajme sa prekvapit 😉

jarunka111
1. dec 2010

@miska1981 má tam byť ako nejaký nový sused, má aj manželku (len si neviem teraz spomenúť na meno). Nepasuje tam a mne nepasuje už vôbec, tak pochybujem, že by mňa prekvapil, ale veď uvidíme 😒

mamartinka
1. dec 2010

http://www.pluska.sk/soubiznis/spravy-klebety/n... V Panelaku bude hrat Fedora.Svagra Jancovcov.

atinka22
2. dec 2010

Som skoro odpadla - Frenglová je fakticky Maslákova mama. No matka roka by z nej nebola 🙂 skôr stíhačka roka.
Dúfam, že zo seriálu odsťahujú Ďusiho - je strašne o ničom, len sa háda s Katkou alebo je ožratý. 😝 A na ich miesto by mohol prísť Skrúcaný - keď má byť v seriáli - no neviem ako tam zapadne, podľa mňa to nie je veľmi formát pre neho.

laurinkadanielka
2. dec 2010

@atinka22 to neni jeho matka ale šefka mafie aspon tak som to pochopila

miska1981
2. dec 2010

@laurinkadanielka on ju predstavil dominike ako svoju matku. mozno bude aj zaroven tou sefkou, tak to vyzera.

atinka22
2. dec 2010

Tak som teraz na rozpakoch. Ja som si myslela, že to je jeho šéfka, tak keď ju včera Dominike predstavil ako svoju matku, tak som skoro odpadla. Možnosť, že by ju len za svoju matku vydával mi nenapadla. 😵
Fifo je blbec -mám pocit, že nevie, čo chce. Najprv odkopne Máriu - pre úplnú blbosť a teraz sa tvári akoby Alicu len trpel. 😖
Milanko sa priznal Angie, že si ju pamätá - žeby sa dali zase dohromady?