Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
28. okt 2008

dnes by mali vyriesit tu Betku... ked uz o tom vie Angie, ze si vymyslela tie narodky, len aby mohla pit s Karolom..... 😕 asi by ju mali vyhodit nie? ci ked ma najom zaplateny vopred, tak nemozu? 😅
ja by som ju vyrazila hned, ked sa zacala v tom zupane a v tych gatkach premavat po byte!!!! 😠

slnieckova
28. okt 2008

nemali ju vobec brat do podnajmu... ked zensku, tak jedine staru babku 😀

minkak
28. okt 2008

no staru babku,takto aspon angie vidi coho je a co nieje karol schopny urobit.....nahodou sa drzal dobre,no nie?
ale aj ja by som ju vyrazila hned 😅 ,je to cista povokaterka 😠

mamartinka
28. okt 2008

no ked angie prisla domou tak sa mi pacilo ako ju betka privitala oblecena.no to nema insie na seba?a babky ked si date www.cas.sk tak tam mate aj program.pri kazdom dieli je take i.ked nan len prejdete sipkou tak vam to ukaze o com panelak bude kazda cast.

lucinka1104
28. okt 2008

Mne sa Betka napáčila veľmi odzačiatku, takéto typy žien nemusím 😖
Karol sa držal dobre

Páčilo sa mi , keď ujo Emil povedal, že ich panička s Dunčom dodrbe 😀

asitka
28. okt 2008

a ako tipujete, že dopadnú bajzovci???? 😀

asitka
28. okt 2008

no ja síce ivanke fandím...ale v dnešnej časti je mimoriadne protivnáááááááááááá 🙄

egyptanka
28. okt 2008

asitka, suhlasim ... trochu taktu by jej nezaskodilo

asitka
28. okt 2008

ináč...majú tam 3 poschodia....a na výťah čakajú, ako keby bývali v 13 poschodovom 😀

egyptanka
28. okt 2008

asitka, dobry postreh ... mozno je pokazeny a oni o tom nevedia 🙂

minkak
28. okt 2008

no ked ho drzi mamicka 😀

egyptanka
28. okt 2008

minkak, to by snad Kubkovi nespravila ... 😉

minkak
28. okt 2008

asitka tak som mala pravdu,ze to bola len puska 😉 😅

minkak
28. okt 2008

egyptanka si to nepocula,ved ivanka mu povedala,ze mamicka si ho tam zasekla a vyklada krabice.... 😀

egyptanka
28. okt 2008

minkak, dnes som akasi nepozorna to som nejak prepocula.

minkak
28. okt 2008

hmmm,to nic 😅 bolo to tesne pred reklamou 😉

egyptanka
28. okt 2008

fuuuha ta ukazka na buduci diel vyzera dost brutalne ...

asitka
28. okt 2008

hej veru....egyptanka...normálne sa tešííím 😀 minka....no...ale šak mohli si vrznúť...malo by to lepší spááád... 😀 bože aká som ja dnes planá 😀

lucinka1104
28. okt 2008

Ivanka bola dnes naozaj protivná.....
Bajzovci sa rozvedú....
Betka sa bude Karolovi vyhrážať, ja strašná normálne by som ju aj sukou nazvala 😒
to s tým výťahom muž tiež hovoril už dávno veru dlho čakajú vždy....
Pán Emil bol v tých kraťasoch uchvatný....
No a zajtra tam už máte tú Luciu čo ste sa na nu tak tešili.....chúďa Imro, definitívne dovaril 😀
Teším sa na zajtrajšiu časť vyzerá akčne 😉

minkak
29. okt 2008

asitka ty mu teda doprajes 😅 😀
a vsimli ste si,ze pani Janka mala na plazi plavky dvojdielne a na izbe pri tom trezore cele a hned na to zase na plazi dvojdielne 😅
ale boli tam veru super a emil v kratasoch 😅

monkula
29. okt 2008

heeeej ,aj so mt ovčera nevidela...
čo robial Ivanka? a prečo to bude dnes brutálne...

dadulka19
29. okt 2008

minka,veru,pani Janka má asi jedny plavky na pláž a druhé na izbu 😀

Ivana bola včera teda riadne drzá 😒

inak,tie časti naberajú stále viac na obrátkach 😉 ..Zo začiatku to bolo len také slabé,teraz je to supééér"akčné" 😀

zuzitka
29. okt 2008

Betka je urazena, ze ju Karol prezradil Angie s tymi vymyslenymi narodkami...... Karol sa pytal Betky, preco si to vymyslela, povedala, ze sa chcela s nim vyspat. Karci povedal, ze nechce, aby tam s nimi byvala!!! a ona ze, si ma davat Karol pozor, lebo sa postara, aby tam nebyval ani on!!! 😠 mrcha jedna sopliva 😀

zuzitka
29. okt 2008

a Ivanka..... ta objednala stahovakov pre mamicku o 7h rano, este si o hodinu privstala..... nevedela sa dockat, kedy mamicke uvidi paty 😀 😀
ked stahovaci hodinu meskali, bola nervozna jak pes..... a ked zazvonili pri dverach..... zakricala hura!!!!! a utekala otvorit dvere....... no mamicka uz bola v koncoch ☹
potom si chuderka balila lietadielka kazde zvlast do novin........ a ten stahovak s tym spadol na schodoch..... no koniec, na mrtvicu ... pre mamicku 😀 😀

marcela.m
29. okt 2008

Mne sa tiez Panelak velmi paci.Fakt ako zo zivota... 🙂 Vcera,ked Jakubova mamicka,povedala,ze Ivana da vymenit do polhodiny aj zamok,ja na to skor ako Ivana:"to nie je zly napad!"No,dost dobre to poznam.Len nakoniec sme sa ostahovali mi.Ja na ich mieste v tom byte nezostavam,vzdy to bude svokrin byt,a bude si robit naroky tam liezt-ved je jej...pozname to...Tak som zvedava,ako to bude pokracovat dalej v tom Panelaku.

mamartinka
29. okt 2008

ta nova prevadzkarka do baru pride az v zajtrajsom diele.ked ste si nevsimli oni tie ukazky co ukazuju tak idu vzdy az na 3den

minkak
29. okt 2008

mamartinka,vzdy su tie ukazky na druhy-nasledujuci diel--pride dnes 😉 uvidis 😉
dadulka asi to tak bude-je to sikulka ked sa tak stiha prezliekat 😀

mamartinka
29. okt 2008

no zajtra kuknem v archive dnes ide zaujimave modre z neba markiza.budu sa zvecsovat prsia.

mamartinka
29. okt 2008

a inak si precitajte dnes v novom case program co bude a o com dnesny panelak.

cikyta
29. okt 2008

A čo poviete na Agatinu sestru ? 😕