Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
14. okt 2010

@lenka3007 Katka je nova susedka,nastahovali sa aj s Dusim(jej manzel) do bytu ,ktory predala Angie

egyptanka
14. okt 2010

Este mi napadlo, ze Tibike nevidel slovenske spravy a o tom, ze sa nasli drogy a to Agata a Noro ("velki podnikatelia") nemaju doma pocitac s internetom, aby mu pustili reportazi z televizneho archivu???

eeevvvkkkaaa
14. okt 2010

@eva7780 však ten chalan dovršil dospelosť, prišiel sa rozlúčiť.......

aknaj
14. okt 2010

baby, videli ste dnes to "1 mesačné" Máriino dieťa 😲 😲 😲
skoro sme sa pocikali od smiechu ako ho napchali do perinky 😀 a to si aj samo fľašu s mliekom držalo 😀

zuzkat1
15. okt 2010

@aknaj veru bolo dost prerastene🙂

eva7780
15. okt 2010

@eeevvvkkkaaa ani nevypadal 😕 najradšej by hned skočil po Svehlovej 😀 😀

zuzkat1
15. okt 2010

@eva7780 to neznamena ze nemal 18🙂

atinka22
15. okt 2010

Veru, to dieťa bolo dosť veľké, normálne som sa začala zamýšľať, kedy Mária rodila, či mi niečo neušlo. Ivanka zabodovala ako Kuba "odkurila" s tým "CHOVNO" 😀 A na záver 3 pusy od Oxanky 🙂 Martinka odišla za veľkú mláku, čo je super. Dúfam, že tak skoro "nepripláva". Boris - úplne trápny, ja byť na Luciinom mieste tak ho niekam pošlem a nie ešte tortu mu piecť. Neviem aký má problém. 😒 Dudko super zaperlil, keď mal pred sebou 3 fľaše piva a na Soničkinu otázku či chce večeru povedal - netreba, práve dojedám. 😀

zuzkat1
15. okt 2010

inak baby fakt tento diel bol dobry som sa nasmiala🙂 a suhlasim s @atinka22 ze boris je hrozny...velmi sa zmenil odkedy sa hra na pana "podnikatela" co sa mna tyka meniny sa u nas moc ani neoslavuju... podla mna nic moc sviatok a dostal nahodou milu vec... akoze vtipne podla mna to bolo a nechapem co mu na tom vadilo... mal byt rad ze si spomenula a nie sa oduvat ze nedostal "mercedes... " trapny je... a mata sa snad uz nevrati.. este angie dostat prec... ale ta oxana je tiez hrozna... a jakuba som nepochopila naco ju taha predstavit ivane...to ako co malo byt? mne keby to ex (v buducnosti🙂) urobil ja ho ani nepozvem dalej.. rovno ho vyhodim... nepotrebujem predsa spoznavat jeho ....

traktor
15. okt 2010

tak vcerajsi diel bol vynikajuci..som sa dobre pobavila.a na vsetkom...tak taketo casti nech uz su stale 😉

majina.b
15. okt 2010

včera bola super časť 😀 😀 😀
oxanka je mila....... a k jakubovi sa hodi viac ako ivana
a žuvačková maťa z usa na svk len na otočku, ešte dobre, že stihla zabehnúť k rodičom

a tibike..... to ako očom točia...... najprv, že 20 kg mariši, v plecniaku to nieje ani tu hmotnosť vidieť..... a teraz ako že inventar dokedy? 😝 😝 😝 tak tejto vsuvke vôbec nechapem......

atinka22
15. okt 2010

Dnes má meniny Terézia, ktovie, či zakomponujú Terezkine meniny do scénara. Keby si urobili spoločnú žúrku - Ivanka, Kubo aj Oxanka 😉 A ten mladý Mário(?) by sa mohol pridať. 😀

vodnarky
15. okt 2010

tak na vcerajsej casti sme sa aj my dobre nasmiali..... 😀 😀 😀
ale ten Luciin frajer mi uz zacina liest na nervy....uz sa nevie potesit ani malickostiam....

atinka22
15. okt 2010

Baby, a čo poviete na Imra ako od každého ťahá - ako často spáva so svojim partnerom? Je roztomilý. 😵 Najlepšia bola Agátka, že dvakrát za týždeň je strašne málo. 😒 Keby mala robotu a rodinu "na krku" a prišla by domov z práce s vyplazeným jazykom a ďalší maratón (domácnosť a deti) by ju čakal, hneď by ju prešla chuť na rýchlovečky a bola by rada, že večer môže zaľahnúť a chrápať. 😠

mamartinka
15. okt 2010
lussy23
15. okt 2010

Ahojte. Kukám, že včerajší diel bol dobrý.

vodnarky
15. okt 2010

@atinka22 -veru,veru...sveta pravda... 😉

mamartinka
15. okt 2010

baby vy ste naozaj tusim nevsimave.Preco ked sem nahodi niekto neaky prispevok to date znova to iste?Prepacte ze to pisem.

weiya
15. okt 2010

@mamartinka 😀

zuzitka
15. okt 2010

tááák ... a boris má zbalené kufre 😉 😉

teda fakt nechápem, načo Kubo dovliekol Oxanu predstaviť Ivane 😕 😕
trapko.

zuzitka
15. okt 2010

mne sa zdal ten mário nejaký známy ... furt premýšlam kde som ho videla .... a je to ten tanečník z talentu 😵 😵
@mamartinka

zuzitka
15. okt 2010
sasuliatko2011
16. okt 2010

baby, to Zuzka Norisová (Katka) má svoje vlasy, alebo jej nasadili parochnu ako Janke ? Nespomínam si, že by mala také husté vlasy... a hlavne tmavé?

majina.b
16. okt 2010

no mne ten Mário akosi do serialu nepasuje, ak sa zamota zo švehlovou, tak to straca uroveň 😝 .
Michal Bajza sa pomaly ale isto v serialy vytráca, mne nechýba.
no a Lucia..... každe ročné obdobie iný vzťah..... či chlap a či žena......ona je obdoba ivany..
a po včerajšku tipujem na vzťah Alica a dr. Malý
zuza norisová ma horší prizvuk ako agáta, tipujem na parochňu

a z deti sa mi pači viac sofia, je prirodzenejšia, ako mala lucka

jankamamka
16. okt 2010

@majina.b sofia je norova dcera?nejako som nepostrehla jej meno
Lucia ma u mna jedno velke bezvyznamne plus 😀 ze vykopla Borisa.Odo mna by uz letel davno.JA mu dam ooooperocku,mladu.... 😀 😀 😀 hladel ,ako puk!!!!! Ale ste si vsimli,ze sa zase isiel vrcat po Lucii

laurinkadanielka
16. okt 2010

v novej telke aj pišu že Filip sa rozide s Mariou Alica sa mu viac hodi 😉 no ved uvidime a ešte tam piše Kraus že serial bude nekonečny 😉

labelo
16. okt 2010

ja sa divim ako býva Betka s tým neviem si spomenuť na meno,taký dvaja prachatý manžeri a stále ich ukazujú na sedačke vedla sporáku,aj včera ked tam doviedol tu jeho "exmanželku"tak sedeli vedla u sporáka v kuchyni a to isté Imro s Angeličkou a tú exmanželku tiež neviem kde ten Kraus vyhrabáva tých hercov z archívu.... 😖