Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

vodnarky
19. okt 2010

no a ten Ruzovic????jaky pohotovy..hned vyvaleny v trenkach na gauci.... 😅

mamartinka
19. okt 2010

No som zvedava strasne dnes na tu Ivanu a Ruzovica.A taktiez Matka a Julku.A dnes opet Angie,Rodicia a jedlo 😝 Ako je to smutne bez Alice.A Denisa sa bude chciet vratit k Lucii.

monaart
19. okt 2010

@vodnarky
mne sa tiez pacil...cool -in a trendy....
ak sa vratim niekedy este ucit mam co dohanat 😵

suzik77
19. okt 2010

dobry vecer, strucne zhrnutie:

chudak matko, aj by si vrzol, ale nie je s kym, frajer ho okaslal, tak skusa "oci" na svoju zakonitu manzelku julku, ktora ho ziada o tyzden na to, aby to stravila a premyslela si, ze co dalej...
svehlova vyhodila maria, kedze ju cakal iba v slipkoch, kym ona sla uvarit caj. na druhy den jej poslal do prace kyticku kvetov zrejme s ospravedlnenim
kubko uz dostal od agaty prislub, ze priestor dole mu preda, ale v zavere sa stretli "agatovci" s ivanou pri vytahu a mala sofia sa prekecla, ze "vy ste ta teta, ktorej manzel kupuje od agatky byt", takze uvidime, ci agatka necuvne zo strachu pred ivanou
noro - debil. jeho jednanie s vlastnou dcerou je ozaj prilis drsne aj na mna - drsnacku... no cvok
karol ide na 2 dni rozvazat tovar, nika sa mu ponukla, ze mu pomoze, ak na nu pocka 30 minut, kym skonci v nemocnici. karol necaka, vraj ma toho velmi vela a na konci casti sa zjavuje u angie-nych rodicov - ide pomoct ludvovi postrazit lukaska, kedze aj angie aj jej mama budu vecer mimo domu. takze klamal nike - nebude nocovat mimo kvoli praci, ale kvoli lukaskovi - z toho nieco opat bude!
imro - chudak, boli ho noha, presla mu po nej angelika, ktora mu v zlosti zdrhla po hadke v bare do auta. imro je somar, ani sex nechce, aj na veceru zabudne, no ja neviem neviem... je to velmi vtipna postavicka, som rada, ze je tam, ale keby som s nim mala zit, tak ho uz davno zabijem alebo zabijem seba
desi-katka: opat nic
sona - dovtipila sa, o co ide dusankovi s obrazom, zela si, aby do toho nezatahoval patrika a dorazne o to ziada aj patrika. zuzana tiez prisla na to, ze ide o "ksefty", odisla nasrata z ich bytu. asi kvoli tomu nastane rozchod si myslim
kordiak - stale tlaci na maslaka, chce jednorazovy dobre plateny kseft, zaroven pocas maslakovej navstevy "pribehol" na dvere aj zuzin otec so ziadostou o informacie, kordiak ho poslal prec, ze ma maslaka doma. maslak s milanom nechce spolupracovat, boji sa rizika ako aj ostatni jeho kumpani. milan je asi v kasi biedak. dobre mu tak.
pan emil uci, pani janka donasa klebety, ukazka na zajtra hovori o tom, ako studentka "vyjela" po emilovi, tak som zvedava, co jej na to povie. byt na jeho mieste, poslem ju do riti, ale chlapi su svine, tak som zvedava
fabrymu sa zacal trosku akoby vyhrazat milos - fabry v minulosti podpisoval nejaky nevyhodny tender s domnienkou, ze milos sa podpise dodatocne, samozrejme neurobil to, a tak je fabry na zmluve podpisany sam - dalej sa uvidi zajtra, ze co z toho bude, ale vyzera to na jemne vyhrazanie sa z milosovej strany.
mariu si v zavere zavolal filip do prace - asi pojde o nejaky vazny rozhovor, lebo nechapala, preco tak neskoro vecer musela volat jeho mamu k malej a utekat do jeho prace na rozhovor.... uvidime zajtra
alica nebola - ozaruje sa asi

moze byt? 😀 😀

heleniatko
19. okt 2010

@suzik77 diky, takze uz ani archiv nemusim pozerat 😉 aspon si usetrim cas a oci si oddychnu 😀 😀 😀

lussy23
20. okt 2010

@suzik77 - ďakujem. Ale bolo mi divné, že v tej škole bolo akosi málo študentov a vyzeralo to, ako v nejakej sále. To tak býva na Výške?

zuzkat1
20. okt 2010

@lussy23 to bola aula🙂 a hej bolo ich malo ale asi to bol len jeden kruzok, v kruzku nebyva vela studentov najma na takomto odbore ako su dejiny umenia

atinka22
20. okt 2010

Zrejme študujú odbor, o ktorý nie je veľký záujem. 🙂 Ale pán Emil bol nejaký nervózny z tej prednášky. Ako dlhoročný učiteľ na výške by mal niečo také zvládnuť "ľavou zadnou". A o čo ide tej študentke? O skúšku či o Emila? 😅

zuzkat1
20. okt 2010

@atinka22 mimo temu,ale o tento odbor je velky zaujem,ale velmi malo ludi beru🙂 aj ja som nad nim rozmyslala ale ma odradilo to cislo prijatych ludi, ze mala sanca🙂

suzik77
20. okt 2010

@lussy23 hej, moze to tak byt, ako aj zuzkat1 pise 🙂
@atinka22 emilko je nervozny, lebo mu trasie rozkrokom 😀 😀 a studentka? bohvie, mozno si mysli, ze prejde skolou bez pripravy, ked zbali pana profesora? 😎

jankohrasko
20. okt 2010

ozaj, a Katka a Dusi nic? Co na nich zabudli? v pondelok som nevidela.. ☹

atinka22
20. okt 2010

Škoda že neboli. Katka sa mi veľmi páči ako postava. Tak zvláštne ju Norisová rozpráva akoby ani nebola pôvodom slovenka. Ale ináč - čistá zlatokopka. Ďusko ešte zaplače. 😉

jankamamka
20. okt 2010

jooj dievcata ten Ruzovic bol vcera dobry 😀 😀 😀 😀.Ale mne keby takto vynadal nejaky 18 rocny zasran,co uz pomaly moze byt aj moj syn tak s nim vyrazim dvere,ani otvorit by nestihol 😀 😝Som sa divila Ivane,ze ho neprepliaskala viacej.No a clapec byu u mna skoncil na plnej ciare.Nechapem ,ako moze od neho prijat kvety.By som mu ich poslala nazad. 😠
a inak Dusko vcera kontroval.Mal neskutocne dobre hlasky 😀 😀 😀 ze "ako by nemohol byt tvoj syn? on ma 18 a ty 40" 😀 😀 😀,alebo vo vytahu ze"je to moja manzelka,ale nic vazne"ci tak nejako,no nemal chybu 😀 😀 😀 😀

zuzkat1
20. okt 2010

@jankamamka tak berie to ako ze bol urazeny pubertak a tie kvety berie ako ospravedlnenie...a dudko aj mne sa hrozne pacil🙂 on je super🙂

inak baby necakala som ze ho vyhodi 😉 jasne ze som necala ze po nom skoci...ale tak nieco medzi tym 😀

mamartinka
20. okt 2010

Dobry bol Pato.Dusanovi.Krvacas.No prave tvoja mamicka uz 5 den 😀 😀 😀 😀

atinka22
20. okt 2010

Tak toto som nevidela. Ináč Dudko je super, má bomba hlášky ale žiť by som s ním nechcela. 😀

mamartinka
20. okt 2010

To bolo ked boli na chodbe s Tonym.On odisiel do baru a oni ze idu do nutra a Pato to povedal Otcovi a zaroven otec Patovi ze tvoja mamicka uz 5 dni. 😀 Bomba.

lussy23
20. okt 2010

@mamartinka 😉 😀 To som nevidela. len to, ako sa Dudko rozplaštil na zemi 🙂

atinka22
21. okt 2010

Čo poviete na včerajšiu časť? Nechápem o čo ide Filipovi. Totálne ma sklamal, správal sa ako idiot. Veď mu Mária vysvetlila, že bola nadrogovaná. 😖 Vzťahy nám tam naberajú riadne grády. Som zvedavá, že kto bude najbližšie s kým. Vyzerá to tak, že Mária skončí s Filipom, Nika s Karolom, ktovie, či pán Emil neskončí s pani Jankou 🙂 kvôli tej Slovákovej. Taká facka, že jej len vlasy lietali. No a Lucia žeby opäť s Denisou ?(ako jej láskyplne skladala tie gaťky 😅 ) Miloš opäť v tom svojom otrasnom byte, až včera som si všimla, o čom tu minule bola debata, že ten byt je fakt hrozný, malá biela kuchynka s gaučom 😖 No a na záver Zdenka. Žeby nám ešte "zamiešala karty"?

dajna11
21. okt 2010

mne to tak pripadá akoby Filip chcel ryžovať na decku keby náhodou bol bio otecko zazobaný...bože ved vedel že nieje jeho tak čo teraz do toho rýpe?vraj sa Mária zmenila!!!pcha jemu šibe....bud ju lubim a aj s malou..vedel ako to je...alebo teraz neviem,akoby nadbiehal Alici nie? a ten úžasný byt Milošov.....bože že pracháč a má garzonku či čo to je....akoby bol ten byt neobývaný...

dadka212
21. okt 2010

@atinka22 podľa mňa sa Filip zalúbil do Alici a chce nejako obhájiť to že sa rozíde s Máriou...inak keď už o Márii rozpráva aká je šlapka a potom čo povie keď sa dozvie o Alici, keby to ozaj bolo tak že chce Alicu...

dadka212
21. okt 2010

A ja ako nechápem načo Karol klamal Niku...to je teda trápne veď ide postrážiť svojho syna...a bude tam so svokrom nie s Angie alebo si mohli Lukyho zobrať s Nikou k sebe domov...

anelehka
21. okt 2010

ahoj,vcerajsia cast,taka nedomyslena,preco bol Karol taky nevyspaty?Sak Angie robi tusim len do 22,00,mohol ist kludne spat,trapne,dvaja nevedia zabavit dieta,s ktorym sa da v pohode prehrat,No a Fifo,jaky trapko,co to tetraz riesi,ved mu povedala Maria pravdu,asi ide fakt po Alici.Dvojica Maslak+Dominika,to sa mi nepaci.A ten slavny obraz,no nie som profesional,ale asi hocijaky zacinajuci profik spozna obraz namalovany pred rokmi a nie vcera.A Jakuba by som prepleskla,co sa furt hrabe do toho panelaka???

atinka22
21. okt 2010

No baby, keď si porovnám Milošov byt a byt Kordiaka - to aký rozdiel! Milanko má ten bytík veľmi pekne zariadený a v Milošovom prípade akoby sa tomu dekoratérovi (neviem si spomenúť ako sa to pri filme povie - ten čo robí scény - scénista? 😀) akoby sa mu už nechcelo alebo mu skresali rozpočet? 🙂 A myslím, že máte pravdu, čo sa týka Filipa, naozaj to vyzeralo, že len hľadá niečo, čím by ospravedlnil to, že chce byť s Alicou.

zuzkat1
21. okt 2010

baby mne uniklo ze ked bol ten spominany silvester bola maria s filipom uz par? alebo este spolu nechodili? lebo ked spolu este nechodili tak mu to moze byt naozaj jedno ze co robila predtym no nie? nechapem preco to riesi... karola ani ja nechapem, ze preco nepovedal pravdu...ved co je na tom ze si strazi dieta? a emil s jankou🙂 janka bola super aka facka🙂 sa mi to pacilo🙂

@anelehka co sa obrazu tyka da sa urobit taky falzifikat ze ti ho spoznaju len rozne testy pravosti (na pristrojoch) ale samozrejme tento obraz podla mna nebude ten pripad tazko rozpoznatelneho falzifikatu... na namalovanie takeho nastaci jeden den a "odkreslenie" povodneho vzoru🙂

atinka22
21. okt 2010

anelehka - Tony asi zrejme maľoval nejakého moderného umelca a nie starých majstrov. Ináč som raz videla jeden film, nespomeniem si ako sa volal a tam jeden tiež falšoval obrazy a vysvetľoval, že aby získali taký starý výzor, tak ich piekol v peci obtočené okolo rúry 😀

anelehka
21. okt 2010

no,ved ked sa to da...ja som myslela,ze farba je cerstva,platno nove a urcite aj ine veci,ktore by na prvy pohlad odbornik rozoznal,ale ved je to len serial 🙂 tam kazdy zije z luftu,napr.Sonicka a Dudko,nerobia,Agata nerobi,Kordiak,ten neviem z coho plati dlhy atd, 😀 aj my chceme tak super zit 😀

zuzkat1
21. okt 2010

@anelehka vsak sona robi ...ma projekty... a minule dudko povedal ze este maju prachy z toho jeho posledneho projektu...zrejme s maslakom a preto teraz tento obraz lebo uz sa minaju... a agata ta neviem... ta bude teraz v baliku ked preda ten priestor a kordiak ma male kseftiky co mu nosi malsak a na ktore sa stale stazuje