Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

jankamamka
30. okt 2010

@lussy23 to si koho myslela ,ze je Krausova manzelka?Neviem ktora z hereciek je p.Krausova.A normalne mi to uz vrta hlavou 😀 😀
Baby ,ako by ste riesili ten volny pohyb cudzich ludi po panelkau ,ktory sa snazi vyriesit pani Janka? Nechapem Denisu,taka mudra zena,stale kazdemu radi a s takou jednoduchou vecou povedala pani Janke ,ze s tym si ona neporadi.Vsak podla mna riesenie by bolo zamknut prechodove dvere do panelaku,Nie? Ved kazdy ma predsa svoj cip tak vyjdem von a odtial vojdem do baru a cestou domov si otvorim vchodove dvere cipom a som tam.Nie
? uuuuplne jednoduche 🙂 😉 som ja ,ale hlavicka,ze? 😀 😀 😀

dadka212
30. okt 2010

@jankamamka Tou manželkou myslela Agátu bola jeho manželka v susedoch aj v kutiylovi...

mamartinka
30. okt 2010

Co hovorite na vcerajsiu Pani Janku SBS-karku.Dobra bola.A mimochodom Kordiak ma ochoriet tak neviem ci aj on nepojde prec.Pat a Mat vcera 😀 Terezka mame novy zamok.Dusko mam vam pomoct?Nieeeeeeeeeee 😀 To bolo spravene a naopak.Ani zamok nevedia urobit ako vtedy tu postel 😀 Myslim na Karola a Nora.Ivanka sa ako hodila na Ruzovica.Som ani nevedela ze Ruzovic pochadza zo Senice.

mamartinka
30. okt 2010

Panelak 01.11. Pondelok nejde. Panelak 02.11 Utorok(Dvere)Angie zaujíma, či je Karol s Nikou šťastný. Terezka ostala v byte, Ivana na chodbe. Jakub je Katke mimoriadne sympatický... Panelak 03.11 Streda(Audit)Filip má problém, nevie nájsť spôsob, ako vyhodiť Máriu z bytu. Mário Ružovič chce ísť s Ivanou na víkendový pobyt. Je Klárika tehotná? Panelak 04.11. Stvrtok(Hlupak)Norova exmanželka chce za dcéru peniaze. Julka vyčíta Maťovi jeho správanie voči deťom. Alica má dilemu, dobehla ju jej minulosť... Panelak 05.11. Piatok(Drzost)Julka s Maťom sú na návšteve u Ivany. Lucia dohovára Imrovi, ktorý sa rúti do záhuby... Angie dostáva ultimátum.

lussy23
31. okt 2010

@jankamamka - Viki Ráková hrala v relácií Hurikán, potom aj V Susedoch a Kutilovi Krausovú manželku... Boli veľmi pdoarení.

Piatková časť sa mi páčila. Hudba k scénke Karola a Nora k nim sadla ako **** na šerbel. Ale ako to potom zamki, keď to ivana nemohla zatvoriť. No dúfam, že sa Terezke nič nestane.
Som zvedavá, koho vyhodí lucia s baru, aj keď mi je to jedno, hlavne nech IMRO ostane.
A ten Mário Ružovic nie je náhodou tanečník zo skupiny The Pastels?

mamartinka
31. okt 2010

@lussy23 ano tancuje tam.

lucia78lucia
31. okt 2010

Lussy, áno je z Česko Slovensko má talent: http://panelak.blogspot.com/2010/10/svehlova-ma...

A Panelák v pondelok oddychuje, ak by ste nevedeli: http://panelak.blogspot.com/2010/10/panelak-v-p...

mamartinka
1. nov 2010

Tak a mame prvu vypadnutu z panelaka(Angie)Viac tu http://www.pluska.sk/zena/rozhovory/mirka-partl...

adoracion
1. nov 2010

kde tam pisu ze angie odchadza ? ja som sa tam docitala len toto Nebude vám Angie z Paneláka chýbať, keď ju tvorcovia raz stiahnu z obrazovky?
Jasné, že bude. Za tie roky som sa s ňou zžila. A v štúdiu sme ako jedna veľká rodina. Bude mi ľúto, keď to krásne obdobie raz skončí.

tatiana1985
2. nov 2010

baby... ten pan velky mafian(ci co to je) maslak 😀 😀 ...sa vam nezda ze staaale ma to iste cierne tricko a kozenku? to aj v zime bude kozenku nosit??? 😀 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
2. nov 2010

@tatiana1985 no, možno bude podšitá kožušinkou 😀

tatiana1985
3. nov 2010

@monkula 😀 😀
ale mohol by cosi spravit, povedat, natocit, ukazat,... 😀 😀 😀 to je jedno..len nieco nech spravi zaujimave-ako vtedy sa zaplietol s angie...lebo taky je tam suchy, nic moc , ci ? 🙂 🙂

lussy23
3. nov 2010

Koho vyhodili z baru?

monkula
3. nov 2010

Fíha, Oxana, zrazu aká "ajťáčka" Nevedela ani vytvoriť nový priečinok a zrazu si vie pozrieť posledné použité položky

mamartinka
3. nov 2010

@lussy23 zatial je to este nedoriesene.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marthuska
3. nov 2010

stobodovy bol rozhovor jakuba svehlu s katkou v bare, ze co vsetko sa povrava v panelaku 😀 a este tie neposedne kucery Fabryho, to malo aky vyznam, ze mu stale padali? 🙂

loren
3. nov 2010

ahojte opravte ma ak sa mylim ale v predchadzajucej casti Maria trafila do kosa na konci papier a vcera nie vsak?

mamutka
3. nov 2010

@loren nemylis sa, pokaslali to...viem ze minule trafila a teraz na zaciatku tam dali zaber ze nie...

loren
3. nov 2010

no som rada ze niesom slepa 😉

mamartinka
3. nov 2010

Zajtra ma Karol meniny. Zevraj maju ist z Nikou na dovolenku.

mamartinka
3. nov 2010

Sonicka bola dobra.Patrik kde je oco?Isiel pred panelak.davaju tam spajdermena3 😀

atinka22
3. nov 2010

A ja som sa čudovala, že čo sa tak Mária tvári, že aký zásah, keď netrafila. 😀 Včera sa mi strašne nepáčilo, keď sa Kubo hádal s Ivankou, škriekali po sebe ako blázni a Terezka medzi nimi. Mali by na to dávať pri natáčaní pozor. Veď to chúďa malé by nemalo byť svedkom takých scén - aj keď je to iba vo filme. 😖 Katuška sa nám včera "zavzdušnila", keď jej Jakub povedal, čo sa o nej povráva. 😅

eva7780
3. nov 2010

pokial viem Svehlova Nike este nezaplatila nie? 😕 dajako to poplietli,chudak Cinege,bude "otcom" 😀 😀 😀