Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

aylin
3. mar 2011

dobre drble....michal s ivanou v posteli a tie dve male na nich pozeraju z malej postielky... a to akoze obe v nej aj spolu spia? :DDD sila...

susi157
3. mar 2011

@aylin dobra hlupost oni sa tam tloštia a decka sa na nich divaju

aylin
3. mar 2011

@susi157 no veru...uz to zacinaju v celom panelaku trosku prehanat... prestava sa mi to pacit...nie je to uz ako bolo...

aylin
3. mar 2011

a ta reklama nema chybu.... tusim dlhsie ide ako panelak..

ma77
3. mar 2011

@aylin tak toto som ani ja nechapala že oni tutu mutu 😀 a deti sa pozeraju a t akože miška spi v postielke ? ved je nejaka velka nato aby spala v postielke 🙂

nicky655
3. mar 2011

tento tyzden som v promi novinach -tusim to davali- ukazovali, ze by im mala pribudnut poschodova postel- tak uz sa hadam zobudili, ze 5-rocne deti nespavaju v postielke.

a fakt by som chcela vidiet takych rodicov- deti hore a pozeraju.to ako namiesto vecernicka? 😀

atinka22
4. mar 2011

bože ochraňuj nás "žuvajúca Martina" sa vrátila. 😝 Včera som nevidela celý Panelák, ale to s Martinou a Denisou ako sa bozkávali.....mám dosť. A ten blbec Paťo! Čo na ňom tá Svetlanka vidí? A čo tiež nechápem ako môže robiť Janet opatrovateľku takým "veľkým" deťom - veď jej nič nerozumejú. Keď sa starala o Imrovho Dávidka, tak to šlo- ten bol ešte bábätko.

lenka3007
4. mar 2011

ty kokso baby, dnes som po asi 3 masiacoch videla panelak a tie deti v postielke a dospely v posteli robia mecheche... tak to je už ozaj sila... nech sa nehnevaju, cely panelak je zvrhli, každy s každým a ešte aj toto tam daju, mam pocit že ten režiser je uchyl....mozu sa hanbiť...

majina.b
4. mar 2011

ale Zdenka viditeľne pochudnutá 😉

aylin
4. mar 2011

@ma77 keby v tej postielke len miska spala ha ha,ale oni tam boli obidve 🙂)) ako sila...

zuzkat1
4. mar 2011

baby podla mna miska nespi spolu z terezkou...to len vtedy ich tam dali spolu... potom podla mna miska isli k nim do postele, ved ona vzdy spavala s ivanou na velkej posteli

lenka3007
4. mar 2011

@zuzkat1 ale aj tak to bolo zvrhle... juuuj a ta martinka s tou žuvačkou, chcu z nej urobiť američanku a správa sa ako sedlačka. a čo nacvičuje silvinka s milnom, je ozaj trápne, a že výkopové práce ide robiť, mám dosť...

ivett1
4. mar 2011

...ale Blicharovci nemaju chybu🙂

zuzkat1
4. mar 2011

@lenka3007 no su take baby ako silvia... ja sa skor cudujem jemu ze ju este nevykopol a ze sa necha vydrziavat..ale zas zariadil si to tak ze nic nerobi ani doma a ani mimo domu a ma z coho zit tak asi mu to staci... aj taki chlapi su...
ja si celkovo myslim ze teraz je panelak blizsie k realite ako ked tam kazdy struhal formu ze aky je slusny... dnesny svet nie je o slusnosti
ale ano tie deti by som tam nedala ked boli pod perinou

mamartinka
4. mar 2011

http://panelak.blogspot.com/2011/03/skolka-v-pa... Dnesna cast-Adrenalín
Život pacienta závisí od údržbára Cinegeho... Dušan vynadá švagrovi. Milan Kordiak sa zoznamuje so svojimi kolegami.

ivanka85
4. mar 2011

a Michal uz nepije, nie?a vinko si dal🙂

lussy23
4. mar 2011

Ahojte. Včera som pozerala zameškané časti z útorka a stredy a také blbosti tma boli.
Ten Skrúcaný šiel klopať Maslákovi, že mu ťukol auto. Maslák m usamozrejme neotváral, lebo mal robotu s Dominikou 😀, tak to vzdal a šiel smerom dole. Veď Maslák býva na prvom a Jančovci na druhom. Toto však mohol a nemusel byť omyl, lebo mohol ísť do baru. A Jakub. Prečo si teda ten priestor nezamkne, keď si h ovzal za jeho súkromný? To isté Agáta s Norom. O niečo ms atam bavili a zrazu im tam vtrhol Karol. By ma zaujímalo, ako sa tam dostal.
Včera som nevidela, ale to čo tu píšete je strašné. 5ročné dieťa v postieľke!!!!! To som ešte nevidela 😲 inak aj predtým sa Ivana s Michalom na seba vrhli a malá Terezka sa na nich dívala 😔

jasminet
4. mar 2011

baby a ked tam byvali svehlovci s jakubovou mamickou, tak kde spavala mamicka, alebo teda oni? to maju 2 izbak ci ako? ved v obavycke predsa nespaval nikto... ci sa pletiem? tak nechapem preco teraz zrazu vsetci co u nich spia tak drichmu v obyvke na gauci...
vcera som nevidela, ale myslim, ze prestavam pozerat definitivne, uz sa to naozaj neda. a ta martina so zuvackou v hube, ako krava na paši... uz len z kabelky seno vybrat 😠

majina.b
4. mar 2011

aj včera blud dalši . . Jakub včera vyčital Michalovi že sa vyspal s Ivanou u nich doma /švehlovcov/ pritom sa vyspal s ivanou u Bajzovcov a načapali ich tam dvojíčky..

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy23
4. mar 2011

@majina.b 😀 práve som to chcela ísť napísať 🙂 Jakub vravel: ,,Na Vianoce si mi (nebudem to tu písať) moju ženu v mojom vlastnom byte. A to je sprostosť, veď vtedy bol doma i s mamičkou a Terezkou.

A nemyslím si, že dali Mišku spať do Terezkinej postieľky. Myslím, že Miška so zobudila, videla, čo sa robí, tak vliezla Terezke do postieľky a mali divadlo. Tí dvaja si to nátlakom vášni ani nevšimli 🙂 Ale bol to blbý nápad, tá scánka 😔
A potom bola ďalšia blbosť, Už bolo ráno a Ivana sa pýtala Mišky, že čo tu robí macko. Ako keby mala dva roky, bože 😨

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
4. mar 2011

@susi157 že tloštia 😀 😀 😀 😀

lussy23
5. mar 2011

@majdzy666 - bože 😝 Dúfam, že to bol len nejaký trik a nerobili tutu mutu pred tými dievčatkami naozaj
A včera, keď zdena stále pred Jakubom v podrsenke, povedal Jakub: ,,ty si šialená Stanka 😝 Počuli ste to aj vy?

lussy23
5. mar 2011

@nicky655 - toim hádam došlo. snad tam Miška vliezla sama 😝

emily333
5. mar 2011

oj ten panelak už nie je to čo bývalo a keď dali za východnara Skrúcaneho tak mi riadne stúpol tlak 😠 😠

mamartinka
6. mar 2011

7.3.2011 Pondelok- Strata
Milan má so sprchovaním problémy... Jana sa dostáva do konfliktu s lekárkou. Oslavy MDŽ sa blížia.

lussy23
9. mar 2011

ach, zase tie mená. 😝 Pondelok oslovil Emil Milana - Pán Ivan

ivett1
9. mar 2011

Ahoj ... konecne som si v rychlosti pozrela casti z minuleho tyzdna...a pri scenke, ked Ivana dava adresy dievcat au pairke Janette, moj muz tak sarkasticky poznamenal, ze vacsiu hovadinu uz nemohli vymysliet ...lebo sa mu zdalo, ze je to mimo reality, davat adresy skolok.... normalni rodicia v prvy den ukazu opatrovatelke, kde je skolka/skolky a predstavia ju ucitelkam v MS (lebo este stale sa deticky odovzdavaju priamo ucitelkam...hadam neposlem dieta do 5 rokov same...teda my tu v Ba ani do desat 😀 )...a tie dievcata v postielke, ked sa na nich pozerali v posteli...no tak to netusim, co toto malo znamenat... 😠

atinka22
9. mar 2011

včera som žiaľ nevidela, ale predvčerom - tiež nič moc.
Už aj Ivane dali žuvačku, keď si to Duški vybavoval s "Pichandovou". A ona s Julkou ich nechali samých, tak vtedy sa tvárila Ivana ohromne dôležito a žuvala ako taká krava. No, hnus. 😝