Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

happy3
21. nov 2011

@majina.b Angie uz neznasam 😝

eva7780
21. nov 2011

@majina.b to jej len bude "kvapkať do nosa" ked bude superstaaaaaar

happy3
21. nov 2011

@eva7780 😀

dominika1988
21. nov 2011

kurnik, to fakt ma sona prist o babo? teda, bude mi jej sice luto...ale viete si predstavit, kolko dielov sa to zase bude vo vsetkych domacnostiach riesit? ach jooooooooooooo... 😖 😖 😖

adelaida33
21. nov 2011

@majina.b jáááj 😀 😀 😀 potešila si ma s info 😀

happy3
21. nov 2011

tak som dnes videla aj ja tu uputavku na dnesny panelak 😠 ,no dufam,ze tam bude aj nieco ine nie len Angii 😠

labelo
21. nov 2011

ja som zvedavá na Masláka ako bude spievať ,celkom mu to v ukážke išlo 😀

sandintheair
21. nov 2011

@andrea.m no podla mna to bude zasa niečo s bajzom,kedže je tam už pekných par častí načrtnutý románik... 😉

dadka212
21. nov 2011

no akože keď Betka bude mať dieťa s Bajzom, tak to už bude mega trápne....on už bude mať preboha akože piate dieťa? ani o svoje predošlé sa nestará...

eva7780
21. nov 2011

Patrik aký kanec 😕

eva7780
21. nov 2011

v tom byte na tretom ani nestihaju prezliekať postelné 😀 😀 alebo neprezliekajúúúúúú?

eva7780
21. nov 2011

Ivana riadna koza,akoby ani nebola decká psychologička,už ked ju aj Miška prosí,mala by byť rada,že s nou konečne dobre vychádza 😨

lubenka131
21. nov 2011

Jako baby nemala by mať miška oholemu hlavu po operácii či?a v ukažkach bolo že bude angie s maslakom spievať a samozrejme to dajú do zajtrajšieho dielu? 😖 a už je to očividne že bude mať betka decko z maslakom.začína to byť trápne...

happy3
21. nov 2011

@lubenka131 ty si asi myslela Bajzu 😀

happy3
21. nov 2011

a ta Mirka tam akoze co hra na Karola,sak nie su soplave deti 😠 nech mu povie ako sa veci maju a basta 😠 a nech z neho nerobi este vacsieho somara ako je 😠

lussy23
21. nov 2011

nehápem. Prečo nebola ta pieseň, keď bola v ukážke na dnes?
Inak zvláštne je, že Mirka si robila raňajky na treťom apotom vravela karolovej svokre a karolovi, že idekúpiť raňajky....

happy3
21. nov 2011

@lussy23 chceli nas len nalakat aby sme sa pozerali a piesen daju az zajtra a my sa budeme pozerat aj zajtra,lebo sme zvedave 😀

lubenka131
21. nov 2011

@happy3 áno áno miša som myslela.no čo odhalila si ma -mám plnú hlavu masláka 😀😀😀😀😀:-X:-X

atinka22
22. nov 2011

Ja sa tak čudujem Betke, to si nemohla vybrať niekoho iného a nie toho totálne nemorálneho Bajzu, ktorý "kade chodí deti robí"..... Ale Ivanke pekne klesla sánka, keď videla Michala s Betkou, aspoň sa dievča uvedomí a prestane riešiť učiteľku, lebo je už fakt trápna - no hotová Matka Tereza, fuj! Prečo nenechali hovoriť Imra vtipy, boli by sme sa zabavili, kto je zvedavý na Angie ako bliaka. Maslák bol normálne trápny, aký bol protivný na Matúša 😖

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anelehka
22. nov 2011

ahoj,no k vcerajsej casti nic-moc....Maslak,total trapny,aky iniciativny za tym mikrofonom 😝 no a Matus sa hned horlivo hlasil,ale ten jeho spev,tak zaspieva ktore kolvek decko,aj lepsie,syn chodi na spev uz 8 rok,tak som tam pocula,krasne hlasky,nie ten nemasny neslany Matusov blakot... 😒 a nechapem,fakt,co Beta vidi na Spajzovi,sak ma 4 deti,kde ma rozum?No a Mia,ta preboha tiez nevidi,aky je ten Pato,vysuseny???Ved ako ju prezentuju,ze supa,ta by mohla mat ineho a este je aj najmenej o 3 az 4 roky starsia,no asi je dobry v posteli... 😵

happy3
22. nov 2011

baby a Betka je uz teraz tehotna,ze?Lebo ako prisla za Bajzom do kanclu,tak uz jej bolo vidiet brusko,aspon sa mi zdalo,ze uz je to na nej poznat 😀

happy3
22. nov 2011

no ak sa Bajza rozide s Ivanou lepsie povedane naopak,Ivana s nim,tak to vyzera,ze tam uz Iva nebude mat co riesit 😀 ,tak aby ju na chvilu nedali prec z panelaku 😖

anelehka
22. nov 2011

mozno bude Ivane dobry aj ten trubiroh Jakub,on urcite bude doliezat,ked uvidi,ze je volna... 😒

happy3
22. nov 2011

@anelehka no to snad nie,ten nech pekne zostane zo Sarah 😀 Aspon sa Ivanka zamysli sama nad sebou,keby nestracala cas blbostami,a venovala sa Bajzovy,ale ten by jej casom aj tak ufrnkol za inou 😀

moonlightka
22. nov 2011

@happy3 ja by som aj tak dala Saru dokopy s niekym inym...napr. s Maslakom...to by bola trojka spolu so strykom Egonom 😀

amdeis
22. nov 2011

Jaaaaj jak ma tesi to laskovanie medzi Bajzom a Betkou. Betka je tak neuveritelne zlata v tych akciach a bajza jak vyorana mys. Ale naozaj mile. Zato ked vidid svehlovu s tymi jej grimasami, nervacskymi ocami a pohadzujucou hlavou je mi zle. Tym nekomentujem moralku bajzu. A betke sa naozaj uz brusko zaokruhluje. Kraus by si mal svihnut zakomponovaj jej stav do scenara. Alebo zeby v tomto seriale s umiestnenymi reklamnymi produktami to bude reklama na espumisan a betka ze je zduta lebo jej netravi a ma vetry? 😀

happy3
22. nov 2011

@amdeis co ja viem,mne sa to uz nejak nepaci,uz je ten michal aj trapny,ze si neda pokoj,sak ma deti ako smeti 😠

amdeis
22. nov 2011

@happy3 ved som pisala, ze nehodnotim moralku. Len sa mi paci to ich flirtovanie ako dvoch ludi. Pokial beriem do uvahy kontext bajzu tak potom asi uz len vykastrovat. 😝

happy3
22. nov 2011

@amdeis no sak ani ja nemoralizujem,ale ... 😝