Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
3. apr 2011

@weiya - Maslák ju musí stražiť, poprosil ho o to Vavro, lebo má nejaké problémy, alebo čo.
Inak neviem, či to bolo vo štvrtok, ale Ivana s Michalom sa rozprávali pred malou Miškou, že si urobia romantiku a že kam dajú Mišku. Akože rozprávať sa o tom pred ňou je trochu blbé 😒

lussy23
5. apr 2011

Ahojte, včera tá scénka s tými margárinmi . no ja sa nevyznám v zdravom štýle, ale myslím, že maslo je zdravšia ako margarín. Margarín sa dáva doo ciesť a krémov 🙂

zuzkat1
5. apr 2011

@lussy23 rama sa dava na chlieb a je to margarin, ale aj podla mna je zdravsie maslo

sofinka18
7. apr 2011

ahojte.. nejak som nepozerala posledne casti ale aku ma michal dilemu??

mamartinka
7. apr 2011

@sofinka18 Nevie ci ma zostat z Ivanou.

aylin
7. apr 2011

Ahojte. Poprosim vas,napiste mi co sa dialo v panelaku posledne 4dni. Akosi vobec nestiham pozriet :( live mi na nete nechce prehrat a na archiv som tento tyzdnen vobec nemala cas :(

mamartinka
9. apr 2011

Obsahy na dalsi tyzden.Pondelok 11.04(Prehra)Ivana pochybuje o tom, či je ich vzťah s Michalom pevný. Zdenka prehrala boj s Oxanou. Zdenka a Mia prichádzajú do Nitry. Utorok 12.04(Je Koniec)Michal potrebuje Ivaninu pomoc. Emil poradí Imrovi, kde sa zamestnať. Kordiak požičiava Ďusimu peniaze. Streda 13.04(Masticky)Ivana vyvedie Jakuba z omylu. Janka mala na zumbe úraz. Medzi Zuzkou a Patrikom to začína opäť iskriť. Stvrtok 14.04(Strach)Emil je z mastičiek nešťastný. Musí Janku masírovať. Klárika žiada od Fábryho pomoc. Jakub sa lúči s Ivanou. Piatok 15.04(Kozuch)Silvinka dostala predvolanie na súd . Bude potrebovať dobrého právnika. Údržbár Cinege má vážny problém. Miška o otca zabojuje.

mamartinka
9. apr 2011

Obsahy na dalsi tyzden.Pondelok 18.04(Babika) Fábry chce byť počas víkendu so svojou dcérou. Maslák sa dostáva do konfliktu so svojou mamou. Soňa je na dieťa citovo naviazaná. Utorok 19.04(Kobylky) Agáta nesmierne potešila Nora. Oznámila mu, že je tehotná? Ivane sa nepozdáva obchod s Líškom. Maslák potrebuje ochranku. Streda 20.04(Zajace) Noro sa dozvedá šokujúcu správu. V bare majú netradičnú veľkonočnú výzdobu. Zdenka a Mia sa chcú Patrikovi pomstiť. Stvrtok 21.04(Zigo) Dominika pripravuje Masláka na návštevu u jej rodičov. Oxana sa chce v Thajsku vydať. Žigo sa našiel.Piatok 22.04 uz Panelak nejde koli Velkej Noci.

eva7780
13. apr 2011

Ten Bajza je riadny slaboch 😠 nic nezvlada,este aj o deti ked sa mu druhy staraju mu vyhovuje 😝

aylin
13. apr 2011

@eva7780 to mas veru pravdu... lezie mi na nervy... ze sa nehanbi 😠

majina.b
13. apr 2011

mne tak nevadí Bajza, z profesnej pozície si to može dovoliť 😀 😀 😀 , ako ta trubka Jakub, 😝 keby ho okašľala Oxana, aj Ivana.......moj tajný tip, ivana neznesie samotu a o domácnosť a dieta sa kto bude starať

eva7780
13. apr 2011

inak,akosi ma v poslednej dobe panelak nebavi,sama vražda a podobne hluposti a tych reklam.........,skoda hovoriť,uz som si vela krat povedala,ze ho nebudem kukať,ale nakoniec aj tak zapnem telku

januarova
14. apr 2011

baby, nestiham sledovat posledne dni, prosim vas Sona co to tam stvara s tou babikou? Jej sibe?