Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

cicushka
4. máj 2008

cas vysielania my vyhovoval prvy, ked islo po 9 hod, lebo vtedy uz bola mal ulozema a doma ticho, cize som si ho vedela vychutnat. Teraz to musim pozerat pomedzi kupanie, upratovanie po celom dni a casto akrat uspavam, cize nepozeram vobec. 😒

riana246
4. máj 2008

ja sa tiež pripájam k fanušikom tohto serialu....rada si to pozriem...ale nikdy nie hned o 20tej...každu časť si nahram a potom ked deti zaspia si to v klude pozriem...tiež sa mi tam vela vecí nepači ...Agata je tam trochu "pribrzdená".. ale najlepší su asi Emil, Janka a Ivanka... 😀 ...na nich sa vždy schuti zasmejem....

cicushka
4. máj 2008

pardon za hrubky a chyby v prispevku 😅 😅 malo byt mi a nie my

zuzitka
4. máj 2008

aj ja pozeravam panelak 🙂

ale mam rozkukany serial aj na prime "velmi krehke vztahy - predtym rodinne pouta" 😵 v utorok a v stvrtok, takze vtedy mi panelak unikne a pozeram ho v reprize. lepsie bolo, ked chodil po 21h 😒

zuzula28
4. máj 2008

zuzitka, ja Panelák napr. nepozerám, lebo Viky ma natoľko ruší, že nemóóóžem, ale ostatní sú zlatí...a vôbec si nemyslím, že keď si niekto pozerá pravidelne svoj "neintelektuálny" seriálik, musí byť hneď blbec. jJa mám rada náročnejšie filmy, aj literatúru, ale "krehké" vzťahy keď zmeškám, ma ide poraziť 😉 😀 Dej stále perfektný a herecké obsadenie excelentné...na to, že je to "len" seriál, nie? 😵

julca80
5. máj 2008

suhlasim so zuzulou28 v tom, ze Viki(Agata) ma dost rozculuje v tom seriali. Nemam na mysli, tu postavu ale to ako je to zahrane. Uz davno som take slabe herecke vystupy nevidela.
........ano viem, ze nie sme dokonali, ale potom ako zahrala v Susedoch, tak som totalne sklamana z jej herectva
😝 .....
Tie monotonne dialogy, tie jej vstupy bez zivota, proste strasne. 😕 "Mozno prave tak to ma hrat, ale vyzera to divne!"
Dej serial je celkom v pohode, no ale Agata je na Bode Mrazu.

mamartinka
5. máj 2008

tak uz aj panelak sa prebera?mne nemoze ujst ani jedna cast.

domeenika
5. máj 2008

caute, ja panelak pozeram kazdy den, vzdy si najdem tu polhodinku a ked nahodou nestihnem na duhy den ide repriza.. viky to hra tak ako to hra, tiez si viem na miesto nej predstavit niekoho ineho,

grmitko
5. máj 2008

ahojte, ja som tiež veľký fanúšik Paneláku, pozerám každý diel a čo nestihem si pozriem na nete, keď sa podarí, mne tiež vyhovoval viac ten prvý vysielací čas, teraz nestíham začiatky, lebo o ôsmej idú drobci do hajan, ale pohoda, najradšje mám Emila, ten je fakt coool 😀

domeenika
5. máj 2008

grmitko presne aj mne viac vyhovoval ten neskorsi vysielaci cas.. noo emil celkom ok ale z jeho zeny aku harpiu urobili

adetka
5. máj 2008

viem si predstavit, ze sa tento serial... podobne ako vsetky nove serialy (Ordinacia, Priatelky,...) ludom pacia... ja z tych nasich novsich pozeram akurat Mesto tienov... Panelak ma zial nechytil... a napriklad pocas Lets dance si radsej pozeram cechov... vzdy tam daju nejaky ich film (aj vcera)...

uhlikova09
5. máj 2008

Mne sa pači lebo tam robi moj kamarat zvukara takze sledujeme 😀 aby neprisiel o dobry flek 😀 😀

dadulka19
5. máj 2008

ja mám pocit,že Viki obsadili do hlavnej role preto,aby prilákali ľudí k obrazovkám 😒

janka1874
5. máj 2008

ja mam rada ten serial a uplne najviac ja mi paci Emi a jeho manzelka
len mi vadi ze tam tolko prezentuju alkohol

domeenika
5. máj 2008

janka ale tak to v zivote chodi.... nemyslim ze u nas ale alkohol je vsade

janka1874
5. máj 2008

to hej ale tam sa pije uz od rana a to teda neviem ci je spravne takto prezentovat ja viem ze v zivote to tak chodi ale nech to nechaju akoze na vecer a nie hned tym zacinat rano to nie je dobra reklama

ale inac sa mi ten serial paci je taky skutocny zo zivota az na niektore herecke vykony 🙂

domeenika
5. máj 2008

vsak to ze ked bol ten vysielaci cas neskorsi bolo to akurat

bejbypd
5. máj 2008

Ahojte tak aj ja sa pridavam k fanusikom tohto serialu...konecne sa u nas viacej toci a hercov ktorych som poznala len z dabingu mozem vidiet aj v ich realnej podobe...no mne sa tiez paci emil s manzelkou ale ja letim na Kordiaka 😀 ja to pozeram len poobede s malinkou a vecer nemam moc casu na telku...

vesi
5. máj 2008

mne neskorší čas nevyhovoval, ja mám deti do 19.30 v posteli a ked to chodilo o 21.15, tak som niekedy aj zaspala (ked nebolo nič poriadne v telke 😝 )

ináč sa mi ten seriál veľmi páči, aj ked agáta je niekedy ako nesvojprávna, Emil a Janka sú fajn, aj na Švehlovcoch sa bavím 😀 - to fakt ešte existujú takí naivní chlapi ako je švehla? jeho matka nemá chybu, ked začne s tou svojou devenkou 😀 😀

zuzitka
5. máj 2008

o com bol posledny diel? nestihla som ani v piatok, ani reprizu.... 😖
napiste mi, pjosiiiim 😅

simka9122008
5. máj 2008

Tak čo baby tešíte sa na Panelák o chvíľu to začne........... 😀

liliandax
5. máj 2008

simka - zacne.. 🙂 len dufam, ze dovtedy pride manzel domov, aby siel s malym spat 😉

riana246
5. máj 2008

nejako nezačína... 😀 inokedy už o 20 šiel..
.zuzitka...skus na www.panelak. .....tam to určite najdeš.....ale o vela si neprišla... 😉

anjelinka
5. máj 2008

uz ide, ale uz dajako meskaju dnes 😀

anjelinka
5. máj 2008

Mne sa to velmi paci, ale niektore sceny by si na osmu hodinu mohli odpustit. A dost propaguju alkohol, to ma trosku poburuje, inak fajn. A co sa tyka hercov, tak vonkoncom nechapem, co tam robi Rakova, ved ona sa tam vobec nehodi, taku utrapenu a trapnu stale hraje, Ildiko jej sedi, ale toto....pochybujem....a pacia sa mi Emilkovci a mala Miska...a v podstate, aj Ivku Svehlovu mam rada 😀 😀

vavka33
6. máj 2008

aj ja pozeram panelak,dokonca aj s manzelom,ktory neznasa kadejake serialy,ale toto pozera poctivo so mnou 😀
Iva Svehlova je klasička v "odpisovani"chudaka manzela.A on je ako prispatucky.v ralnom zivote by taky manzelia asi dlho nefungovali 😀

bibianna
6. máj 2008

tak je nás viac,čo sa nám nepáči Agáta a aj viac, čo pozeráme krehké vzťahy, čo tak založiť novú tému. Mne viac vyhovoval vysielací čas o 21.15

julova
6. máj 2008

my sa s MM smejeme, ze ked Jakubko Svehla ochorie, tak mame nahradnika - MM 🤐 😀 ...niekedy fakt totalne neprakticky pre zivot 😀...ale zlaticko 😵 ...ako Jakubko 😀

mamartinka
6. máj 2008

caute baby.ja ze dnes sa ani k panelaku nedostane.aj hla.a dostalo sa aj na panelak.

mixka
6. máj 2008

ja panelak pozeravam a dnes sa dokonca aj moj manzel na nom zasmial 😀 celkom dobra oddychovka, akurat mi obcas lezie na nervy agata, ale zase ona chudatko nemoze za to, ze ma tak napisany scenar 😀