Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majka35
24. jún 2008

baby, nevšimli ste si, že kordiakov otec a nebohá mamička sú vekovo nejako nápadne nevyrovnaní? ... 😕 😕

dadulka19
24. jún 2008

majka,všimli 😖 ,ale možno tá jeho mamina tak zostarla tým trápením 😒

minkak
24. jún 2008

majka aj ja som si to vsimla 😉

monkula
24. jún 2008

vyzeral skôr ako jeho brat... 😕

bibianna
25. jún 2008

Leva, tu je taký program, že keď klikneš na panelák, napíše ti obsah o čom bude časť, aj týždeň dopredu. Niekto tu mi to poradil, len neviem kto to bol. http://program-online.tv/tv_program.php?t=d&v=2...

riana246
25. jún 2008

ahojte....čo dnes večer nebol panelak??? 😀 😀 😀 ...som myslela, že si aspon prečítam o čom bol, kedže som nepozerala... 🙂

dadulka19
25. jún 2008

riana,bol a finišujééé 😉

Angie zaspala do práce(po noci s Karolom)vo svojom prenajatom byte na treťom.O bar sa zatiaľ staral Imro s Emilom.Emil súhlasil,že sa o Jarmilu postarajú,keď bude J+I na dovolenke,Janka síce nesúhlasila,ale Emilko to zariadil.No a keď to Jakub hovoril Ivane,špionka Jarmila ich počúvala za dverami.No a išla vynadať Janke.Michal sa trápi,plače,že sa Michaela zabila a chce ísť na pohreb.Agáta po návšteve Milana zatlka otcovi,že tam bola a jej otec si počkal na Milana pred jeho bytom.
.....neviem,snáď som na nič nezabudla... 😀

zuzitka
25. jún 2008

ak to nevidis, potesis sa ak niekto napise obsah ... ale najlepsie je to vidiet... ako napriklad imro a emil obsluhovali v bare, kym angie zaspala 😀 😀 😀
niektore situacie treba jednoducho vidiet 😀 😝 😝

minkak
25. jún 2008

ajojte babulky 🙂
citala som ,ze angie za barom vystrieda mamba-dasa sarkozyova,ked pojde na MD 😉

moniqe3
26. jún 2008

Ak chceš zabudnúť tak zabudni.
Možno to príde pomaly. 😀

riana246
26. jún 2008

vdaka za info...dnes som si to dala nahrať...aj poobede opakovanie aj teraz večer čo bolo....tak si to pojdem o chvílku pozrieť....škoda, že to už končí... 😒

sestri
26. jún 2008

...končí to len na prázdniny.

riana246
26. jún 2008

ja vieem.... 😒 ..ale aj tak škoda.....minule som vymazavala skoro všetky časti z dvdčka....takže ani opakovanie ma nebude baviť....

lenocka23
27. jún 2008

baby... Michaela bola pri pokuse o samovrazdu uspesna...????

dadulka19
27. jún 2008

lenočka...áno 😒

leva
27. jún 2008

bibianna,dik,to som nevedela 😉

leva
27. jún 2008

minkak,to vazne?Ja ju totiz vobec nemusim od kedy ukazovala v superstar sval na bruchu a otrcala sa tam,bola trapna.

zuzitka
27. jún 2008

michaela sa zabila v aute....

z.g.
27. jún 2008

čaute, neviete náhodou niečo o tej herečke, čo hrá Angie? Odkaiaľ je, kde hrala predtým a tak. Tak pre zaujímavosť, páči sa mi , ako hrá. Najprv tam mala v to Paneláku len takú rolu pomimo, ale teraz ju už dosť obsadzujú.

zuzitka
27. jún 2008

mirka partlova z malacek 😀

zuzitka
27. jún 2008

.... dole su k nej clanky.....

ada78
27. jún 2008

baby - videla som "angie" vo west side story. je skvelaaaaaaaaaaaaaaaa. 🙂

z.g.
27. jún 2008

Vďaka moc za odkazy.

simka9122008
27. jún 2008

to už panelák skončil nejako blbo no nie čo Švehlová potratila alebo čo?

bianca
27. jún 2008

no to blbo ukoncili.Ma riadne nastvali

dadulka19
27. jún 2008

no,fakt blbý koniec 😒

jerryjanka
27. jún 2008

fodrás umiera
švehlová potratila
blichar pride o dunča
bude jeden rozvod - som zvedava či u švehlovcov alebo u bajzovcov - lebo sa aj stavim že bajzova sa vychrape s učitelom angličtiny 😀

no ale musim povedať že mi je švehlovej luto ☹