Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

blackcat8885
20. aug 2013

@lenka3007 a ja,že odkiaľ ich poznám

hasleerka
21. aug 2013

no neviem ale nejak som sklamaná z paneláku ... až tak na neohúril ...no uvidíme neskôr

daniela1185
21. aug 2013

Jáááááááj baby tak s tou babkou toho malého zelenohlavého to poriadne prehnali. Neviem či existuje taký zaťko čo by len pozeral na ňu a nevyniesol by ju v zuboch za dvere a pribuchol jej dvere pred nosom. Sice v paneláku je možné všetko ale toto je až až. A tiež mi ide na nervy Maslák s Aničkou ten ich bratro-sesterský vzťah mi pripadá ako z rodiny Borgiovcov. No a pozastavila som sa aj nad reakciou Ivany. Keď Miška v škole spadla z preliezky div neukameňovala učiteľku a teraz jej dcéra skoro zhorí a pri prepustení z nemocnice ju hodí na Julu a ona uteká za Michalom. Neskutočná reakcia od takej "úzkostlivej mamičky".

hasleerka
21. aug 2013

a takýchto momentov by sa tam veru ešte našlo ... ako truľo Karol začne vyprávať svoje priateľke že tam spával s Angie ... inak ako dlho tam horelo to auto, kde boli hasiči ... a zaujímavé ako môže len tak iná doktorka ordinovať v Michalovej klinike ...

cicimon
21. aug 2013

nie je divne, ze maju prvy den aupairku a nechaju jej malu na noc? a potom aj dhsie...
a typicky filmove.... hori a hasic si len tak postava pri aute a nic nerobi 🙂)

petruldo
21. aug 2013

@hasleerka čo by nemohla ordinovať, keď vypadne lekár v ordinácii, zvyčajne si nájde záskok, aby neprišiel o body

hasleerka
21. aug 2013

@petruldo no neviem ako to funguje v súkromnom zdravotníctve, že kto vlastne potom tej doktorke preplatí ...

petruldo
21. aug 2013

@hasleerka ja viem, robím na takej, ak je zmluva s poisťovňou tak výkony prepláca, a ak robí za hotovosť platia pacienti, a zastupujúceho lekára platí ten, koho zastupuje

hasleerka
21. aug 2013
sari24
21. aug 2013

Baby, Tibike nie je nadabovaný? Veľmi zvláštny hlas má, nesedí mi to 😝

ennynka
22. aug 2013

@sari24 to neviem ale kto je ten herec vlastne?to je nejaky novy asi,nie?este som ho nevidela nikde...ci uz dakde hral?

lenka3007
22. aug 2013

@sari24 mne sa tiez zda ze ho dabuju... je to divne...

lenka3007
22. aug 2013

@ennynka neviem, ale ten hlas je znamy z dabingov...

lenka3007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hasleerka
22. aug 2013

@petruldo tak dnes mi to v paneláku tiež vysvetlili, mladá vravila že treba vyplatiť fábryho

ten hlas je aj mne známy z dabingov...

mamartinka
22. aug 2013

Tak kto je Tibike vlastne.Je to Dusan Vitazek http://panelak.blogspot.ie/2013/08/kto-je-tibik...

mamartinka
22. aug 2013

A ta Danica vcera u Slusnych no hotovo.Si sadli s Karolkom presne ale isto.Dvaja truhlici 😀

mamartinka
22. aug 2013

Monca a ty coooooo rumazgas Aliiiicka 😀 😀 Inak baby s tou Svetlanou sa co stalo Moncinou?Vtedy ju odviezli ze uz bude rodit a nic viac o nej.A Karolkova babicka je kde.K tej Karol ist nemoze?A este kde je Luky u Angie mamy zeby?

nadhera
23. aug 2013

Scena studakov na detskom ihrisku - tupelo vysvetluje o stipku v norsku a jeho spoluziak vyjeda jogurt 😀 😀 😀 fakt realne, radsej mohol jogurt drzat v ruke tupelo a akoze nim krmit gargiho 😉

mamartinka
23. aug 2013

@nadhera a kde ten Gargi je.Len o nom hovoria ale ho neukazu ci uz podrastol.Ani po dome nechodi.

mamartinka
23. aug 2013

Panelak dnes uz aj z Blicharovcami http://panelak.blogspot.ie/2013/08/kristina-zac...