Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
5. feb 2010

lucia & denisa - dovolenka po Vianociach, dohováral si ju ešte v decemb. častiach

nemocničné prostredie - asi dej bude viac na chodbách nemocnice, no čo už vymyslia tolko v paneláku..

malá terezka, 1 ročná vždy v postieľke, ivana ju zdraví z chodby a jakub zamestnaný Pc..

jančo podľa mňa ked nakrúcali scenku napodobňoval agátu, a potom to tam nechali.... ale to tam asi nemalo byť, lebo nebola žiadna reakcia od soni.

novy mudr. malý bude asi veľmi nesmelý.... 😀

chovanie 3 kolegýň na pracovisku ako zo 7. B 😒 , ale alica je super, a julka je pochudnutá

studenkova tam toho ešte veľa nenahrala, ťažko hodnotiť, určite bude nejaka sekera

ma76
5. feb 2010

.

jana188
5. feb 2010

Podla mna bude tehotna Martinka...

lussy23
5. feb 2010

Ahojte. Stále chodím ku kamoške na net 🙂
ja si myslím, že tie bábätká tam veľmi nechcú ukazovať, lebo ešte tomu ani nechápu a asi ich nechú trápiť.
Ozaj a ten Maťo Landl, čo hrá toho šéfa, nie je nejaký dabér? Lebo ten hlas mi je strašne povedomý.

majina.b
5. feb 2010

maťa landl - karol * u padla z oblakov*

martinka je rok narodenia 1966, možné je aj to 🙂

magdusska
5. feb 2010

a nebude Mickovicova hrat v ordinacii? tusim som nieco take videla v telke...alebo mi uz nacisto sibe? 😅

bmmz
5. feb 2010

hej mickovicova bude hrat matku dietata doktora ... janka kronera

magdusska
5. feb 2010

...a hlavna vec, ze ked s nou robili rozhovor, preco konci v panelaku...tak odpovedala, ze si potrebuje oddychnut 🙄

egyptanka
5. feb 2010

Baby viete co ma drazdi ... v com krmia Svehlovci malu Terezku?? ... ved tam nemaju ziadnu destku stolicku v kuchyni ... a najlepsie je to, ze Terezka ma vyse roka a ja som postrehla, ze na linke maju UM Hami 2 ... ved to uz by mala Hami 3??? Nie (ja sa v tom nejako nevyznam, lebo dojcim)

mamutka
5. feb 2010

kuknem vam sem na chvilku 😉
egy, to hami 2 som vcera skenovala, reku to co ma byt? 😀
a najviac ma vytaca ked to uz obcas kukam, ze Terezka chudatenko ma postielku stale nastavenu na najvyssej urovni, ako pre novorodenca, akoze, haloooo, ved to vyse rocne dieta by uz odtial davno vypadlo a dorazilo sa 😕
detailiky, pani tvorcovia, va unikaju...
ja mam rada Blicharovcov, Ivana ma uz poriadne vytaca, ostala z nej pobehlica a na .... mater, vecne len "kariera" a kamosky

majina.b
5. feb 2010

dnes má meniny Agáta, možno sa dozvieme niečo viac....

mamartinka
5. feb 2010

Som uz pisala na druhej strane ze dnes je Agatky.Ci si niekto s panelaka spomenie a bude gratulovat.

mirela
5. feb 2010

videla som ukazku na dnesnu cast ... Ivanka mudrovala o Kubovi aky je, samozrejme ironicky ton ako vzdy 🙄, tema aky je otec sa vyjadrila ze neboj, Terezke to nepoviem ... no hlavne ona je dobra matka 😠, uz z nej robia fakt extremnu furiu

bocenka
5. feb 2010

škoda že Terezku skoro vôbec neukazujú a nejde mi do hlavy že keď ma malá rok tak už snáď behá alebo aspom štvornožkuje a nikde im tam nebehá nelozí to môj krpec je stále niekde vyliepaný 😀 😀 😀 😀

majina.b
5. feb 2010

krásná pieseň pri fodraszovi ked gratuloval agate, už je asi veľmi stara

honey023
5. feb 2010

Tak na narodeniny nezabudli 😉

honey023
5. feb 2010

Ach, teda na meniny, som chcela napísať 🙂

ukmima
5. feb 2010

dobry bol /Patrikov otec..tu mas euro,kup si daky v akcii...

mamartinka
5. feb 2010

ukmima no to sa aj mne pacilo to euro.A preco vlastne Zdenka od Dusana ziada mobil.Som nepostrehla ci jej nieco z mobilom urobil.A sa mi pacil dnes Imrisko ako bude Davidka pri odgrgnutiu chovat a hned ako lahol zaspal.Angelicka Imrisko Davidko place.A pani Janka a Emil. 😀 No a Agatin otec nemal chybu s tou tortou.Ako mu to spadlo na zem a Agata teraz to zjec. 😀

majina.b
5. feb 2010

maličky postreh
diamanty pre ivanku - klenotnictvo KOBIELSKY (jakubko)

ukmima
5. feb 2010

a uz sme videli konecne aj HAMI 3...a TErezka papa este s malej flasi....rocnej by to malo byt malo..dala 3 odmerky mlieka...a doliala vodou...

mamartinka
5. feb 2010

majina.b dobry postrech.Som si vsimla ze Kobielski diamanty. 🙂

popelka
6. feb 2010

ahojte babenky,tak ako sa vam paci panelak,mne sa to trosku zhnusilo,lebo z lucie urobili lesbu,otrasne,,,,nepaci sa my to,,,,inac vsetko ok,,,,papik

bmmz
6. feb 2010

mne lezie na nervy lucia, milan ... inac ok ....asi to pozeran kvoli imrovi a svehlovi a michalovi

mamartinka
6. feb 2010

Panelak 8.02 Pondelok(Hormony).Patrik zistuje,ze Dusan dava peniaze Zdenke...Michal musi ist necakane do prace,ma problem s opatrovanim Misky... Panelak 9.02 Utorok(Ivanka).Zdenka sposobi Dusanovi sok.V soku je cela rodina Jancovcov.Jakub ma dalsie originalne prekvapenie pre Ivanku... Panelak 10.02 Streda(Vyznanie).Zisti Ivana,s kym bol Jakub na plavarni?Emil opet nachadza poschovavany cukor...Zdenka vydiera Dusana,ziada dalsie peniaze...Panelak 11.02 Stvrtok(Na Telo).Blicharovci su presvedceni,ze u Svehlovcov sa schyluje k tragedii...Angelika sa chysta na stretnutie s Imrovou sefkou... Panelak 12.02 Piatok(Ranajky).Karol sa necakane zoznami s Martinkou,ktora ma svoj tajny plan.Sona sa stretava s Ivanou,pozyva ju a Jakuba na susedsku navstevu...

mamartinka
8. feb 2010

No dnes nikto nepozeral?Ako sa vam pacil dnes Kubko z Ivankou?Pred Miskou ze chrapun.A Blicharovci boli tiez dobry.Ako Ivanka obskakovala Michala.A na Jakuba co cumis?Imrisko by chcel kojit 😀 Dobry.Ten do toho panelaka pasuje.A By si rozumeli.Karcirci a Milanko z Angie no koment.Inak by mohli dat Kuba dokopy z Nikou a Bajzu z Ivanou.A Kubko uz akosi za mamickou nechodi.Dnes inak ten Kubo sa odvizal.Riadny krik spustil.Co vlastne Ivana chce?Od Bajzu by si to dala hned na krk.By neotalala.Miska ze 4 roky no akosi moc toho este nenarozprava.A co bude chcet este Zdenka povedat vsetkym?