Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

kosska3003
24. feb 2009

ahojte pisem tu prvy krat lebo som vas az teraz nasla ja tiez kukam panelak tak sa k vam pridam ak mozem

lekno
24. feb 2009

kosska vitaj a zaraď sa 😀

kosska3003
24. feb 2009

no ta pukacka bola hrozna
a inac vsimli ste si ze Angi mala doma vyrasteny melir a zrazu ho mala v bare uz spraveny

kosska3003
24. feb 2009

lekno diky zaradena

lekno
24. feb 2009

kosska, veď kým príde z bytu do baru, času dosť, né 😀

zuzitka
24. feb 2009

mna tiez napadlo, ze maslak je ten otec .... a ta pukacka .... des a hruuuza 😀 😀

no a vierka sa uz asi nevrati k svehlovcom, sak ju vyhodia, zase zavolaju, zase vyhodia .... 😅

kosska3003
24. feb 2009

hej tak to aj ja tak chcem kym zlezem dole vitahom sa mi spravy melir na hlave to by bolo super nie ktora by to nechcela 😀 😀 😀
a uz ho zase nema no ako jej rychlo vyrastol to asi cestou domov

blumchen
24. feb 2009

nejak dlho sa objimaju - zuvacková s karolom ....

kosska3003
24. feb 2009

karola to riadne zmohlo to lucenie

blumchen
24. feb 2009

to je pako ten karol .... ten sa namota na kazdu zenu, ktora s nim travi trosku viac casu, alebo u nich byva ...

lekno
24. feb 2009

Emilko je dobrýýýýýýý 😅

bubadlo27
24. feb 2009

inak ten Jakub nema chybu 😀
idem poprecitavat co nas caka 😉

kosska3003
24. feb 2009

no a svehlova ma po vier
a emilko je super ,a uz mi chutííííííííííí

lekno
24. feb 2009

Imriško chce vycúvať? No teda 😀

cikyta
24. feb 2009

No tak bud som som už ja sprostá,alebo neviem..........

Nezdá sa vám,že tu misu už raz vrátila Zuzana Agátinmu bratovi? To čo bolo zase dnes,ked mu dávala druhu? 😀

kosska3003
24. feb 2009

no aj ja by som vycuvala keby som si mala zobrat angeliku

lekno
24. feb 2009

cikyta, hej vrátila 😉
Ale takého suseda by som aj ja brala, keby mi varil 😀

mamartinka
24. feb 2009

no co panelacky ako?no mne sa imrisko dnes pacil.a ako po kvapkach kvapal ten alkohol.ze Emila znova uci na chut k alkoholu.inak aj ta mamicka dnes bola dobra.aj na zajtra to vyzera slubne.Bajza bude spat zasa u zuzany v posteli,a bude sa snazit nieco podniknut asi zo Svehlovkou.no uvidime zajtra.no a tej Vivien otec bude tiez myslim na toho Maslaka.davam mu 99%.

lekno
24. feb 2009

Ahoj mamartinka,
len či to tá mrcha (Milanová bývalá) nerobí Milanovi naschvál, aby mu ešte viac ublížila 😠
Síce bol na testoch DNA, ale mohla to zariadiť tak aby dostal výsledok, že nie je otec 😝

melory
24. feb 2009

cikyta predtym bola ta misa hlboka a dnes plytka...zrejme si mame mysliet, ze vari kazdy den zapekane ....

lekno
24. feb 2009

Tak minule mu vrátila misu a dnes asi vrchnák 😀

stanka_s
24. feb 2009

ahojte, ja tiez pravidelne sledujem panelak, no dnes som akosi nestihla, nechce sa niektorej napisat co sa tam dnes udialo?

cikyta
24. feb 2009

Aha tak melory..........No ak teda jedáva Zuzana každý den čilly,neviem neviem,čo zažíva na WC 😝
😀

mamartinka
24. feb 2009

no aj ja som si vsimla tej zapekanej misi.ved uz ju Zuzana raz vracala.nechapem tiez tomu.

melory
24. feb 2009

ved bola daka podrazdena, ze "stiplave" 🙂

hasleerka
25. feb 2009

no veru neviem kedy jej mladý zase doniesol jesť 🙂

leninka75
25. feb 2009

a mňa napadlo, že či otcom malej vivieny nie je strarý kordiak... keď vždy tak bránil nevestu 😀 😀 😀

ukmima
25. feb 2009

citala sa v televizii na bud.tyzden:Pondelok:Zuzana dufa, ze sa vsetko vrati do starych kolaji..Ako zareaguje Michal??Jana plni svoj slub, nkupuje vo vecierke.
Utorok:Karol povie Angie pravdu o Martine.Ivana by chcela zmenit dohodu o sexe.Jakub je v rozpakoch.
Streda:Angie a Karol maju vazny problem.pomoze kytica kvetov?Zuzana si nasla zaujimavu pracu,v ktorej uz prvy den zazijev nemile prekvapenie.
Stvrtok:Zuzana ma vazneho napadnika,s ktorym si zacina rozumiet.Medzi Angie a Agatou doslo k vaznemu nedorozumeniu.
Piatok:Stane sa z Jany ucitelka klavira?Zuzanu pozvu na zaujimavy vecierok.Agata prespi v Karolovom byte.

No co vy nato???

melory
25. feb 2009

kordiakov otec ma napadol pri pozerani ako prvy, ale bude to maslak.

hasleerka
25. feb 2009

no páni kde vy chodíte na tie informácie ... inak ja mám ten pocit že bajza si začne predsa len s tou ivankou