Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
21. sep 2012

Baby a kto je Betke z Alzbetkou ked je v robote?

tibinka22
21. sep 2012

No neviem ako vám, ale mne sa tá "Ajuškina" mama ( čo je vlastne ona) nepáči..... Keď už tak mali dať nejakú inú herečku, ale je otrasne urobená 😝 teeeda môj skromný názor 🤐

mamartinka
21. sep 2012

@tibinka22 aj ja som sa cudovala preco nedali uz neaku inu herecku.

mamartinka
21. sep 2012

Milan.A padla.

erni
22. sep 2012

@mamartinka kurnik zas som vecer zaspala,co sa stalo, Milan volal?

nicky655
22. sep 2012

@tibinka22 mne to prislo doslova trapne s tou Ajuskinou mamou

lenka3007
22. sep 2012

Ja mam strasne nervy z toho Paťa. A Dudko by sa tiez mohol k tomu nejak inak postavit, tam ma detsko, byt necha byvalej... totalny debil rozmaznany...

sari24
22. sep 2012

@lenka3007 Podľa mňa sa ani Soňa nechová úplne rozumne, napr. s tou Miou čo robí a aké je to celé okaté 😝

Dudko so Soničkou si inak vymenili asi rolu, lebo keď si spomeniem na Dušana aký bol úplne na začiatku, keď sa tam prisťahovali..prísny a miestami dosť hnusný k Paťovi a Soňa bola viac tá benevolentnejšia 😝

mamartinka
22. sep 2012

@erni Angie zvonil mobil.Zdvihla to a len povedala Milan a tym to skoncilo.Viac v Pondelok sa dozvieme.

mamartinka
22. sep 2012

Pondelok 24.09(Telefonat) Milan zatelefonuje Angie, ale prv, než stihne čokoľvek povedať, spojenie sa preruší. Angie je zúfalá a Maslák zisťuje, komu patrí číslo, z ktorého zavolal Milan. Číslo patrí žene, ktorú vôbec nepozná. Za Imrom do baru prichádza suseda od Vújtkú, aby mu vynadala, že ju bonzol Angelike, no Denisa sa jej priamo spýta, či ho chce zbaliť. Pani Jana karhá manžela, že sa stále viac zamotáva do debát s robotníkmi, ktorí jej len špinia sedačku. Pani Janka prezradí zvedavej Monči, že domový dovernik zarobi za mesiac dych berucu sumu 12eu.Silvinka dava Jakubovi ultimatum pre kupu domu.Karol si chce udobrit Danicu a popri tom vyrobi novy skandal na klinike,ked Pani doktorku Hoffstadtterovu nazve kravou. Utorok 25.09(Zachod) Ivana poprosí robotníka Gejzu, aby jej opravil tečúci záchod. Keď jej dôjde, že to nebol dobrý nápad, je už neskoro... Milan sa neúspešne pokúšal dovolať Angie z čísla, ktoré patrí neznámej žene. Maslák je znepokojený, že mu čosi z Milanovej minulosti ušlo a jeho osud nemá pod kontrolou. Mama dá Angie chrobáka do hlavy, či za Milanovým zmiznutím nestojí práve Maslák. Angie sa ho rovno na to opýta. Za Inči prichádza družba z Oravy. Strapatá Inči v teplákoch skoro zamdlie, keď zistí, aky je to fesak. Stvrtok 27.09(Marcel na ihlách)Z Milanovho účtu ktosi vybral všetky peniaze. Angie podozrieva Masláka, ale ten všetko zapiera a tvrdí, že na to nie je odkázaný a peňazí má dosť, ale potom sa preriekne. Viktória požiada Masláka, aby pre ňu vykonal „špinavú“ prácičku a pokarhá Imra, že jej nespravil pergolu. Gejza a Imre dnes nemajú svoj deň. U Ivany nedostali raňajky, pani Jana ich vyhnala z balkóna bez kávičky a nekonala sa ani ranná cigaretka s Nataly. Našťastie ich zachráni Duško, ktorý im ochotne ponukne vsetko,co inde nedostali.Betka ukaze Michalovi dcerku az potom,ako sa k nej verejne prizna.Silvinka oznami Jakubovi,ze kupila dom.Zda sa,ze Betka si nasla za Michala nahradu,je to doktor Matus. Piatok 28.09(Rozchod) Silvinka oznami Jakubovi,ze sa s nim rozchadza,pretoze sa nechcel prestahovat do domu,ktory kupila.Jakub ma aspon dobry dovod,aby sa s Michalom opil v bare.Pani Janka nechtiac prezradi Miske,ze pes Harry je v nebicku.Miska ziada Ivanu o vysvetlenie.Maslak ma nervy na prasknutie.Snazi sa vsetkych presvedcit,ze Milana nedal odstranit,no nikto mu neveri.Sona ma novinku.Iveta a Artur sa dali znova dokopy a Artur si chce osvojit Dusanovo dieta.Zuzka,ktora dala Patovi kopacky,prichadza vratit kluce od bytu a zvysok dlhu.Angie si zbalila kufre a odchadza k mame.Janulka sa urazi,ked ju Egon poziada,aby potesila Jakuba,a vrazi sefovi facku.

mamartinka
22. sep 2012

Pondelok 01.10(Angie sa sťahuje) Angie sa sťahuje k mame, bez Milana to sama v byte jednoducho nezvláda. V jej prázdnom byte prenocujú Denisa s Mirkou a Angie ich prichytí ráno v jednej posteli. Prečo doktorka Hoffstädtterová prijala kyticu ruží od pripitého Jakuba s nadšením? Čo chystá? Má niečo za lubom? Ivana sa zverí Julke, že by chcela dať Michalovi druhú šancu. Michal je šokovaný, že Jakubova mamička na starej fotografii z mladosti vyzerá úplne ako doktorka Hoffstädtterová. Zuzka odovzdáva Paťovi kluce od bytu a obalku so zvyskom penazi,ktore mu dlhovala.Vsetci su zaskoceni,a tak jej posledne zbohom da Sona. Utorok 02.10(Zachody) Vďaka omylu všetečnej a snaživej pani Janky skončia dodané prenosné toalety pre stavbárov na nesprávnej adrese - v záhrade Jakubovej firmy. Jakub sa buchol do doktorky Hoffstädtterovej a žiada Michala, aby mu ju pomohol zbaliť. Michal mu márne naznačuje, že to nie je celkom dobrý nápad. Ivana by chcela dať Michalovi ešte jednu šancu, lebo ho stále miluje, len nevie, ako si to vyžehlí u Zdeňka. Dušan si chce za každú cenu osvojiť dcérku, ktorú má so Soninou sestrou Ivetou, aj keby mal chodit po sudoch.Betka zuri,lebo Nataly zamietla vsetky jej zlepsovacie navrhy.K Michalovi dokvitne Egon aj s kuframi v rukach.Odisiel od Alice. Stvrtok 04.10(Trezor) Angie s Maslákom objavia v stene bytu tajný Kordiakov trezor. Ria zisťuje, prečo jej už Milan neposiela peniaze. Nemá z čoho živiť jeho dcéru Lauru, a tak peniaze žiada od Angie. Egon prišiel k Michalovi so zbalenými kuframi a chce sa k nemu nasťahovať. Najskôr tvrdí, že od Alici odišiel, ale pravdou je, že Alica ho vykopla. Matúš sa konečne odhodlá povedať Michalovi, že žije s Betkou. Michal prichádza za Ivanou s vidinou ďalšieho ranného sexu, no ako na potvoru, lešenie je plné zvedavych ludi.Nataly a Betka sa pochytia kvoli zrusenej investicii do noveho pristroja.Vydeseny Karol uteka za Maslakom,ze im niekto vybielil firemny sklad.Chemicka toaleta konecne dorazi k stavbarom v panelaku,no pocas vykladania budka spadne a znici Milanov medak. Piatok 05.10(Kofa Hoffa) Doktorka Hoffstädtterová da kosom Jakubovi,ktory ju pozval na veceru.No potom sa mu drsne dobyva do bytu!Angie vobec netusi,kedy Milan stihol doma nainstalovat trezor.Rada by vedela,co sa v nom skryva,no otvorit ho nevie.Michal a Zdenek,rivali v laske k Ivane,sa v jej byte minaju naozaj len o vlasok.Michal sa tvari,ze vztah medzi Betkou a Matusom mu vobec nevadi.Mirka ma s Denisou prvu spolocnu sichtu potom,co sa nechali uniest v noci u Angie a dali si pusu v posteli.Mirka je stale vyvedena z miery.Monca si najala Imreho a Gejzu,aby zo skladu previezli zvysok vina,ktore tam ostalo z Makana.Kam sa vsak podel jeden karton?Patrik mal vecer u rodicov postrazit syna,ktoreho ma s Miou.Byt je vsak prazdny.Pato vzal dieta k sebe domov,aby rodicom hrdo dokazal,ze ako otec na to ma.

mamartinka
24. sep 2012
nicky655
24. sep 2012

ach jaj,ten Koleník by mal mat normalne ze zbrojny pas na to svoje telo 😀 😀 😀

mamartinka
24. sep 2012

Ze Solnicka 😀 A je s toho Onicka. 😀

mamartinka
25. sep 2012

Dnesna navsteva v tetovacom studiu Fedora.Generalny riaditel tv joj Frantisek Borovsky http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/fedor-bud...

mamartinka
25. sep 2012

To ma bit vlastne aj dnesny video diel a obsah http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/fedor-bud...

mamartinka
26. sep 2012

Tak toto bude Utorok 09.10(Porod) Dominika dostane na klinike nečakané kontrakcie a hoci plánovala rodiť inde, už nestihne dôjsť do inej nemocnice. Inči a Renči vymýšľajú svadobný dar pre ocka a Ajku. Mia sa hnevá, že Patrik vzal Samka k sebe do garsónky, lebo mu nedôveruje a o syna sa bojí. Čo sa odohralo u Ivany, že ráno musela polonahého Zdeňka vystrčiť na balkón? Tomu neostane nič iné, len aby sporo odetý pretancoval cez byt Jančovcov a unikol do bezpečia. Dominika je po pôrode a prichádza veľké prekvapenie-Silvia jej predstavuje syna.Na Stredoeuropana ma totiz velmi netypicke crty.Musela som to sem dat.Prepacte ale chcela som ze to snad niektoru potesi o Dominike.

bubbles
26. sep 2012

@mamartinka
mna si potesila :D velmi velmi :D
ja milujem, ked sa mozem na nieco tesit.. nemam rada prekvapenia, to ma pripravi o cely ten cas cakania.. takze pis, pis :D vzdy sa na to tesim..

lenka3007
26. sep 2012

@mamartinka juuj, kludne aj zvysok daj. Kto nechce, nech necita, ja sa vzdy potesim 🙂 dakovala 🙂

weja
26. sep 2012

@mamartinka ani mne to nevadí, že sem hádžeš obsahy 🙂

inak všimli ste si, že tam všetky tehule nejako bleskurýchlo rodia.....??? 😅 veď pred letom len Dominika riešila, že je tehu a už ide rodiť...? aj Betka nejako rýchlo porodila, aspoň sa mi to tak zdalo...