Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

bubinko83
24. feb 2010

mne sa najviac momentalne pači Alica alias Z.Vačkova.Je uplne super ta postava tak spravne uletena.Ja mam rada takych ludi aspon zdvihnu naladu 🙂

monkula
24. feb 2010

mirela, v pohode, ja sem často nechodím.... 😀 tak ja som mala druhý typ 😀 alebo sa ešte niekto napchá predo mňa? 😀

lucia78lucia
24. feb 2010

Kubko sa nezdá 😀 Ivana bola totálne mimo...

ukmima
24. feb 2010

Nieje tehu Martinka_ ? ta by to zamotala...

mamartinka
24. feb 2010

No spanom bohom.Imro sa ide ucit Anglicky.Hay en Imro Hajaju 😀 😀 😀 Anglicku operku Angelicka zohnala.No ja by som sa sulala pri takom cloveku ako Imro.Paradny je.A Pan Emil bomba.Ako sa smial som pukala smiechom ked Janka z Balazikovou volala ze ju prehana Balazikovu z veternika.A Imro este bol dobry ked tam Karol prisiel do baru ako sa smial.Ked Angie povedala ze ked Milan pride da mu zasa nahubu ked ho uvidi.Ivana a Michal akosi ustupuju od seba.Bajzu akosi uz omrza.No Imro a Emil bombovy dnes.

kamilecka
24. feb 2010

Ahojte

tiez pozeram panelak ...... mna najviac pobavi ako maju v spalni svehlovci postielku ako pre novorodenca ...... ved keby sa take rocne dieta tam postavilo tak by vypadlo ....alebo to hami mlieko ze c2 🙂 niejako sa pozabudli ...... 😀 😀 😀

kamilecka
24. feb 2010

Ano a Anglika by sa mohla trochu spamatat boze ...... to co je za zenu .... Bajza uz nechce taku co mal ...takze Ivanka pa paaaa konecne by to mohol niekto Jakubovi pvoedat ..... nech ju posle kade lahsie 😀

mamartinka
24. feb 2010

Kamilecka a aby potom Ivanka neprisla aj o Kuba+Michala.To by inac potom bolo.A som zvedava ci bude ta sauna v Agatinom priestore.Dovie koho tam chce Kubko saunovat.Zeby Niku?

kamilecka
24. feb 2010

Mamartinka ..... Ivana uz potrebuje paradnu facku od zivota........ to by sa potom inak liskala Jakubovi....

nela30
24. feb 2010

cafte babule, neviete aka je to pesnicka co bola dnes na konci v panelaku?taka instrumentalna?

lila794
25. feb 2010

To sa mi paci, ako Ivane konecne nieco nevyslo a Michal jej dal na frak 😀 😀 😀

Som sa smiala na tej anglickej ouperke - hra ju Ludka Trenklerova. V niektorej serii, este ked Zuzana Bajzova robila v tej regionalnej telke, hrala zase nejaku produkcnu, ci co, pamatate si? Jednu herecku daju na dve rozne postavy 😝

januarova
25. feb 2010

lila794, to vies, nerataju ze to pozeraju taketo maniacky na detaily 😀

perla200
25. feb 2010

inak fakt....toto su detaily, nad ktorými by kraus krútil hlavou...ale vsetko sedí....angelička bude mat anglickú aupair? včera som nepozerala:(((

lussy23
25. feb 2010

Ivane včera jalkub skoro klepol po prstoch. Inak ona je divná.Doma klame a je zlána Kubka, v robote sa správa ako pubertiačka.
Pán Emil bol dobrý, ako si myslel, že vrtuľník.
Imro - Hav, aj jem Imro. Hajaju. 🙂
Prosím, kto hrá Julku? Viem, že sa volá Zuzana.

lussy23
25. feb 2010

Konečne ukazujú aj Terezku. je zlatá. A Lukáška so mdávno nevidela. A Dávidka vôbec! 😖

lila794
25. feb 2010

Zuzana Maurery, ci ako sa to pise 😀

mamartinka
25. feb 2010

Baby mam novinku.Takze vraj na 100% ma byt predsa ta Sona(Zuzana Haasova)Tehulka.Zevraj to malo byt niekde v ritmuse zivota.Nema ten casopis niektora?Ten Imro Hajaju 😀 😀 😀 😀 lussy23 Julku v panelaku hra Zuzka Maurery.....http://www.cas.sk/clanok/129267/herecka-zuzana-...

mamartinka
25. feb 2010

http://zena,pluska.sk/bajecna-zena/clanky/rozhovor/nie-som-ziadna-mrcha.html

vodnarky
25. feb 2010

som zvedava,jak dlho to budu este natahovat s tou ivanou a michalom..juuuuj..skoda,ze michal vcera nedvihol ten telefon.. 😉

mamartinka
25. feb 2010

A vcera ani Betku neukazali.No ja som zasa zvedava na tu Imrovu Anglictinu. 😀

ukmima
25. feb 2010

to nik nepozera????

honey023
25. feb 2010

hajajú 😀 , inak to je pravda čo tu píšete, že Zuzka Haasová je tehotná? Však jej meno nebolo nikdy spomínané, keď riešil bulvár v článkoch tehotenstvo v Paneláku

mamartinka
25. feb 2010

Co nove v panelaku?Ako to dnes prebieha z Imrom a anglictinou?Akurat som kuk ako cez okno Kordiak videl Martinku a Karola.

lucia78lucia
25. feb 2010

Inak je super, že z Jančovcov spravili v tejto sérii taký pohodový, milý párik 😉 ... obidvom to teraz sedí oveľa viac, lebo vo IV. série to bolo také divné u nich 🙂

ukmima
25. feb 2010

Emilko bol dobry s tou .Urvou..chi..

majina.b
25. feb 2010

Lukaš je ešte v hlbokom paneláku,
Masľak sa zapozeral do Angie, mne ten serial pripada ako BH90210, dokolečka dokola

dobra časť, len som nepochopila o čo šlo okrem klebiet učitelke malej Lucie

mamartinka
25. feb 2010

lucia78lucia druhy Bajzovci su teraz Jancovci?