Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
22. nov 2010
mamartinka
23. nov 2010

To uz nikto nepozera panelak.Vcera u mna bodoval Cinege a jeho Zdenek 😀 😀 Dotore,Dotore mam pre vas tu tabulecku.A kto vam povedal ze som Zdenek,ja som Stano.No ved to opravime neni problem na Stanislav.Ale ja som Stano 😀 😀 A Milanko sa nam prebera.A Ludva,Karol tiez bez chyby 😀

atinka22
23. nov 2010

mamartinka - ja určite pozerám, ale teraz akosi nebol čas prispievať.
Cinege bol dobrý ,ale nechápem, čo tým Michal sledoval, keď to Cinegemu povedal. Asi chcel byť nasilu vtipný, že z Liberca 😀
Sofinkina mama - dobrá krava - predať dieťa. 😠 A ešte sa tvári, že si to rozmyslí. Nechápem, to je naozaj možné? Podľa mňa je to dosť veľká nadsázka v scénari. 😖
Kubo - podľa mňa by už za tie roky mohol vedieť, čo má Ivanka rada - včera trocha prestrelil.

mamartinka
23. nov 2010

Noro bol dobry este s tou Zubnou kefkou Sofinkinou ako miesal kavu.Imrisko svokre aj do pi....Svokra.Odteraz sem budem chodit kazde doobedie.Imrisko to nemate ine na praci? 😀 😀 A mamicka ze by bola ta prva co ju vyradia ako postavu ked sa stahuje prec?

zuzkat1
23. nov 2010

@atinka22 no by si sa cudovala ze je to mozne...niektore zeny nevnimaju materstvo ako dar ale ako zataz...

zuzkat1
23. nov 2010

inak ak sa ivana fakt vrati ku kubovi tak sa v nej riadne sklamem.. 😝

atinka22
24. nov 2010

zuzkat1 - no podľa včerajšej časti (keď povedala Máriovi, že je tu naposledy) to vyzerá, že to s Kubom myslí vážne.
Včera ma poriadne "nadvihla" Katka, takú ženu mať doma, tak na mieste Ďusiho ju už minimálne tri krát prizabijem. 😠 Ale má čo chcel, truľo. 😒
Včera sa mi páčil ten nový majiteľ - že Cinge
😀

lussy23
24. nov 2010

Ahojte. Na konci pondelkovej časti sa Noro dozvedel akúsi zlú správu. Čo to bolo?

mamartinka
24. nov 2010

@lussy23 toto bude asi z Pondelka ze? http://panelak.joj.sk/panelak-seria-vi/22-11-20... Norovi zomrela mama a on teraz nevie co zo sestrou ktora je na voziku.Bud ze bude byvat s nimi alebo pojdu byvat do Nitry.

norikk
24. nov 2010

v panelaku davaju hudbu z Harryho Pottera,to je moc

eva7780
25. nov 2010

čo povedal Milan angie?nekukala som od začiatku 😅 Dominika sa prejavuje riadne,ona by hádam ani nepriznala že je na prachy 🤐 ved keby také robil so mnou chlap ako s nou Maslák,tak tam už nie som 😝nabehá sa do toho baru 😀 😀

zuzkat1
25. nov 2010

no tak ta ivana nacisto o rozum prisla😝 vratit sa k jakubovi...to co je za napad? nevidim jediny normalny dovod na to... ona je sice dost na sex ale na to mala maria a penazi ma aj sama dost... tak o co jej ide... o lasku? tazko... ved jakuba nelubi.... ja by som bola radsej sama ako s hentym chlapom...

zuzkat1
25. nov 2010

@eva7780 vraj vy ste kto? sa tvari ze stratil pamat...

atinka22
25. nov 2010

Milan sa tvári, že stratil pamäť, a že nevie, kto Angie je. Nahovoril ho na to Maslák, aby nemusel vypovedať na polícii, že čo a ako. Je ľahšie predstierať, že sa na nič nepamätá. Ináč s tým Milanom to už riadne prehnali. Najprv by bol zázrak, keby sa prebral z kómy a ak by sa aj prebral, tak bude maximálne slintať a čumieť do prázdna. 😝 A náš Milanko sa preberie ani nie po mesiaci a je úplne v poho. 😖 Toto je už fakt pritiahnuté za vlasy.
Vyzerá to tak, že náš panelák opustia "Agátovci". Neviem, ako je to byť na vozíku ale myslím si, že takýto ľudia dokážu celkom "normálne" fungovať, ak na to majú prispôsobené bývanie - myslím bezbariérové a tak. Tak neviem prečo z tej Mirky robia takú chuderu, ktorá sa nevie o seba postarať dlhšie ako pol dňa. Tie Agátkine priestory zo zdedených peňazí mohli pre Mirku krásne upraviť a mohla tam v pohode bývať sama. Ja by som sa na Agátinom mieste postavila proti tomu spoločnému bývaniu v Nitre s Mirkou. 😖

atinka22
25. nov 2010

zuzkat1 - asi to robí pre Terezku. Kubo je síce riadny "Kubo" ale chlap to nie je až taký zlý. Sú aj horší 😀
Maslák napríklad. I keď tie tehličky na bruchu a tučné konto niekomu stačia -viď Dominika. 😢

zuzkat1
25. nov 2010

@atinka22 no myslim ze pre terezku je lepsie ked sa rodicia striedaju a je medzi nimi pohoda nez to ze su obaja v jednom byte a jacia na seba...
a maslak je lepsi🙂 nie kvoli tehlickam-to ja moc nemusim, ale celkovo... dominika je s nim ktovie preco.. asi naozaj pre prachy lebo s tou jej povahou ze jej vsetko vadi...

zuzkat1
25. nov 2010

@atinka22 no ta mirka je asi daky rozmaznanec... ked naozaj tak potrebuje stale niekoho pri sebe... ja by som ju uplne samu nenechala ale ani by som nebyvala s nou... v jednom meste to hej lebo hocico sa moze stat a fakt moze potrebovat pomoc ale na bezny den presne ako pises nepotrebuje furt niekoho ked my byt prisposobeny...

norikk
25. nov 2010

nechcem sa robit mudra, ale andy kraus asi niekedy nevie odhadnut zivotne situacie........viem ze to bolo v panelaku davnejsie,no mne furt vrta,ako to dokazl zbrknut,ked bola zuzka tehotna...sla na potrat a par dni na to v pohoe...akoby nic,,,,zeny trpia depresiami a ona akokeby bola kazdy den tehotna a si mohla vyberat

zuzkat1
25. nov 2010

@norikk nie kazda trpi depresiami... ja neviem podla vlastnej skusenosti, nezazila som to, ale ona to dieta nechcela a poznam taku co bola na potrate a akoby nic... proste ked to nevnimas ako dieta ale ako zataz tak to asi nie je pre teba taka strata...
ja som napriklad do 18teho tyzdna kym som nevedela ze mala je zdrava podla genetickych testov ratala s moznostou potratu... keby vysli zle tak si malu nenechame... az potom som si zacala tehotenstvo uzivat... a malu milujem najviac na svete🙂

norikk
25. nov 2010

ale tymto ze to tak prezentoval v seriali mohol popudit dalsie mlade dievcata,....ako keby bol potrat nieco normalne, co podla mna neni....ale treba brsat panelak s nadlahadom no 😀

zuzkat1
25. nov 2010

@norikk no ale este velmi davno bola agata kvoli depkam s potratu na psychiatrii, tak to bol ten zly priklad - odstrasujuci... myslim ze nemoze kazda postava rovnako prezivat vsetko🙂 a veru treba to s nadhladom brat... a hej myslim ze potrat nie je taky zly ked matka dieta naozaj nechce☹ lepsie ako potom ho niekam odlozit☹ 😔

claudica
25. nov 2010

no veru, podľa mňa sa sekli viac s tým, že chce Mária dať dieťa do ústavu, to by bolo fakt nechutné... Už narodené krásne zdravé dieťa odložiť len kvôli tomu, že sa obáva, že ju chlapi nebudú chcieť...to bolo trošku čudné. Ale máte pravdu, treba to brať celé s nadhľadom a potom je to fajn... Pozerám úplne od začiatku, už je z toho taký večerný rituál... 😉

honey023
25. nov 2010

Tak Maslák sa nám chce ženiť, no chúďa Dominika 😀

atinka22
25. nov 2010

Maslák sa chce ženiť? To som si včera nejak nevšimla. No podľa mňa sa k nemu Dominika vôbec nehodí a fakt neviem, čo na nej vidí (i keď každý má iný vkus).
Včera mi nejak chýbali Blichárovci.
A Imriško sa nestačil diviť, keď prišiel "Ričard" 😉