Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

barushkaaam
26. okt 2011

@mamartinka ja tiez suhlasim s tibinka22, Kolenik je fakt kus 😀

ma77
26. okt 2011

Jaj tak včera som sa nasmiala pri panelaku dudko 100bodov 😀 😀 😀 a tri sestry super hlavne Monča 😀 😀 😀 a Gambana presne ani decko si nevidi stale ho dakto straži a nechapem prečo robi poobede a nie doobedu aspon by bola poobede s deckom a scenaristi nas asi čitaju 😀 😀 😀 lebo minule sme sa čudovali že Lukaš už chodil do školky a zrazu ide a minule gambana hovorila Milankovi že v septembri bol par krat v školke 😀 😀 😀 😀

claudica
26. okt 2011

@ma77 Presne toto napadlo aj mňa...akokeby to čítali. Gamboška začala rozprávať o tom, ako už Lukáš chodil do škôlky...

ma77
26. okt 2011

@claudica tak asi nas čitaju a potom rychlo napravia čo pokazili 😀 😀 😀

claudica
26. okt 2011

@ma77 Jáááj, ale potom s tou gambaňou provokujú alebo čo... 😀 😀 už odkedy vypisujeme aká je blbá...a to sa ešte stupňuje! Haloooo - prečítajte to už niekto 😀 😀 😀 😀

eva7780
26. okt 2011

@mamartinka aby to nakoniec nezaplietli do serialu,akože čaka s Bajzom 😅

claudica
26. okt 2011

@eva7780 Môže sa to stať... Podľa mňa to dosť iskrí medzi nimi a jej tehotenstvo budú musieť riešiť 🙂

barushkaaam
26. okt 2011

@eva7780 vsak Bajza mal uz predtym tie dvojicky, chlapcov, ci? ja panelak kukam az od tejto serie, preto sa pytam... 🙂

trdielko149
26. okt 2011

@barushkaaam Bajza mal za prvu manzelku herecku Elenu Podzamsku s tou ma v seriali syna velkeho dospelaka akoze chodi do Anglicka do skoly,potom zo Zuzanou dvojicky chalanov a Mišku ...
ja sa uz tesim ako to tehotenstvo Betkine vyriesia ved sa iba pobozkaliiii museli by natocit aj nejaky ten "vztah" nech to ma logiku a nie hned hopsarasa tehotna z bozku ..ved neverime na vcelicky a kvietociek 😀
Gambaňa ... ma vyznam ju vobec sprostaňu hnusnú rozoberať a rozčulovať sa?? ked raz niekto stal v rade na sprostost jej vliali meeega davku 😀 😀 panicka milostiva ona si synacika neda do skolky och chudatko malilinke blondavucke ... hlavne ze angelika imrova s tym ziadny problem nemala a ani tisice maminiek s tym problem nemaju ale milostiva dama musi nieco mat ... 🙄 inak sa mi straasne luubi ako jej Denisa "dava do nosa" mohli by rozvinut nejako aj Denisu s kym zije ako zije ...nielen ako casnicku ju davat par zaberov ale aj kludne viacej 😉

barushkaaam
26. okt 2011

@trdielko149 aha, cize Bajza ma uz teraz 4 deti a akoze by mu scenaristi urobili dalsie? fiiiiha, ten je aky kanec 😀 alebo skor rozsievac genetickeho materialu 😀 😀 😀

eva7780
26. okt 2011

@barushkaaam u Bajzu jedno dieta hore dole 😝 aj tak sa o vacsinu nestara 😔

mamartinka
26. okt 2011

eva7780 tu je dalsi link http://panelak.blogspot.com/2011/10/betka-je-te... Kraus ze to chce dat aj v Panelaku do deja.

mamartinka
26. okt 2011

No ja som vcera nechapala tie 3 v bare.Moncu,Ivetu,Sonicku.Angie dobehla ze Dusan pod mi pomoct z baru s tou vychodniarkou.No neviem ale potom vsetci akosi pomaly isly asi tymi schodmi ked nakoniec tam ani nedosli a 3 sestry vysli hore same alebo ci vytahom isli tie tri?

claudica
26. okt 2011

@mamartinka Aj mne sa zdalo, že nejak nešli pre ne, asi boli ďaleko... Monča sa medzitým dvakrát zosypala... Z baru odchádzali myslím iba tri baby...

barushkaaam
26. okt 2011

@mamartinka tak hlavne Monca sa v bare dobre sundala 🙂 ale ako sa Iveta vykrucala na tu otazku, ci spala s Dusanom...boze vsak to uz aj debil by z tych reakci pochopil, ze ano 😎

labelo
26. okt 2011

tá Ivana to je strašná krava,prajem jej aby Michal nabuchal Betku a bola s ním tehotná,nech tu kravu roztrhne od zlosti,načo žaluje na Jakuba 😠

lussy23
26. okt 2011

@sofokleska mne zase s tou mačičkou,v okuliaroch. mám rada mačičky

sofokleska
26. okt 2011

presne na to som myslela...hned by som si take kupila 🙂

eva7780
26. okt 2011

neviem,čo stále majú všetci proti školke 🤐 Angelička dlho nevydržala 😅

jajuuus
26. okt 2011

no mňa picne... ta aj takáto téma tu je? 😀 no ale tak zase taký Koleník... no kto by potom nepozeral Panelák, že? 😀

adelaida33
27. okt 2011

sa mi páčilo ako mia v podprde šla fedorovi vysvetlovať, že je bud dement alebo uchyl 😀 😀 😀
no ale teraz už aj mna poriadne nasr*li, čo pomaly desať častí riešia lukáškovu škôlku, akoby ho šli dávať prinajmenšom do detského domova natrvalo, tak reaguje mama gambane, a milan zas, ako taký chum*j, nájde súkr.škôlku za 7tis.€, a angie ešte pysky špúli, že čo ona bude doma robiť bez lukáška, kým on bude v škôlke, krava jedna sprostá!!! to ešte aj ten pripečený karol je v tomto normálnejší než oni traja, že chce pre lukáša normálnu, obyčajnú škôlku... a navyše, štátnu škôlku v tomto seriáli prezentujú ako nejaké otrasné podradné miesto, kde sa o naše deti nepostarajú... som zvedavá, čo by im na toto povedali učiteľky zo škôlky a tiež kuchárky a upratovačky... 😠

adelaida33
27. okt 2011

a ešte ma zaujíma, tú paťovu frajerku marcelku - macu, prestali ukazovať z ničoho nič, alebo bola nejaká scéna, čo som nepostrehla, že sa rozišli?

claudica
27. okt 2011

@adelaida33 No ja sa snažím pilne sledovať, ale nič okolo nej som nepostrehla... Nerozchádzal sa s ňou, len začal chodiť za Miou... Alebo niekto videl niečo iné? 😕

anelehka
27. okt 2011

ahoj micky,nezda sa vam uz blbe,ako pan Emil stale vytahuje tu pusku??? 😒 no a Angie s tou skolkou,fakt trapna,moze byt rada,ze si to mozu dovolit 😢 aj tak sa mi nezda,ze by sa neviem ako venovala malemu 😒 boze a ako horeli Sone tie lievance,no ale aspon niekomu chutili,este chceli aj pridat 😀 fuj Ivana aka hnusoba,ved jej ide len o blaho chudaka tupela Jakuba,nech sa radsej stara o Spajzu... 😝

andrea.m
27. okt 2011

začína tam byť dosť trápných sitácii aj ked maslák v trenkách nemá chybu. ale gambaňu by mohli poslať niekam do ameriky aspoň na polroka nech im nekazí obraz. a pani janku by jej mohli pribaliť 😉

sisaha
27. okt 2011

no Maslaka by mohli častejšie ukazovať v trenkách.. 😀, aspon niečo pekné. A neviem, ale ked Karol bol s Angie, tak aj vtedy z neho robili takeho tupca ako teraz? lebo teraz ked mu niekto polozi otazku, tak najskor pretoci oci do vsetkych stran, ako pilne premysla, ci to ma zmysel a potom odpovie...Ked sa Lukasko narodil a staral sa o neho, tak sa mi az taky tupohlav nezdal...

andrea.m
27. okt 2011

@sisaha ale ano karol bol od začiatku za takého "hlupáčika"

sisaha
27. okt 2011

@andrea.m no ja viem, ze bol...ale bol az takto extrémne ako teraz?? Ved mam z neho pocit, ze je normalny retard..