Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

andrea.m
2. nov 2011

debil je ten karol
kua a imro jaky debo že kočíkovať škôlkárov....no mám dosť

monline
2. nov 2011

nebol už minule zmenený názov na Panelák- seriál? prečo je zase takýto??

lubenka131
2. nov 2011

@egyptanka no každý to volá inak 😉

@andrea.m ja to nemám z bulváru ale známa býva v BA a pozná dobre niekoho im blízkeho tak preto viem.

@moonlightka ja som si dlho myslela že je to výmysel ale nieje :( čo už 😀

Inak to o tom kočíkovaní-na tom som sa aj ja smiala ale dnes na Angie vytočila stým lukáškom-načo pred ním rozpráva ako bude plakať ??

monline
2. nov 2011

inak- ja stále neviem pochopiť, prečo angie nerobí rannú smenu a čo im vlastne tá škôlka vyrieši...

lubenka131
2. nov 2011

@monline tiež mi to príde na hlavu postavené 😀

claudica
3. nov 2011

Celé okolo Lukášovej škôlky je už na hlavu... Štyria dospelí to riešia, najmenej jeho mama, teda gamba... Ona sa prikloní práve tomu, čo jej kto v tom momente povie... všetci vybavovali kadejaké škôlky iba ona nie, všetci behajú po Lukáša iba ona nie...len klipká nasucho a otrča ksicht, no ja nemôžem.... Tisícky slovenských detí chodí do škôlky, no pochybujem, že s takýmito peripetiami, už by mohli prestať, je to trapné ☹
Mirka ak by mala trochu rozumu, mala by utekať od týchto psychopatov rýchlo a ďaleko 😀

adelaida33
3. nov 2011

sa mi nechce veriť 😕 , to ešte furt o tej škôlke toľko toho nakecajú??? jój, už nech pohnú dej dalej, lebo ma šmykne z toho ich idiotského chápania a prístupu k bežným každodenným veciam tisícky či desaťtisícky slovenských rodičov....
idem si teraz ráno mrknúť včerajšiu časť, lebo som zaspala s malým, čo večer zvrackal, tak dúfam, že dnes už budeme ok a stihnem kuknúť aj ráno včerajšiu časť, aj večer dnešnú 😉 .

andrea.m
3. nov 2011

@adelaida33 tak skoré uzdravenie chrústikový a tebe príjemné pozeranie. len sa nerozčuľuj prosím ťa 😀

@lubenka131 joooooooj tak to budem veľmi smutná. ale tak teda každý sme nejaký. 😕 ale aj tak mi to príde skôr ako nejaký modny hit toto....no čo už 😅

lubenka131
3. nov 2011

Aj tak je "najlepšia" soňa jak si hladká to brucho 😀

lubenka131
3. nov 2011

@andrea.m presne to je jak ten lets dance veď dobré nech sú homosexuáli ale prečo to takto propagujú v tv ? Veď to pozerajú aj deti 😲 nemám slov..a inak mi tam aj tá dominika začala dobre liezť na nervy lebo veľmi chcela dieťa už aj všelijaké veci kúpila a zrazu odkladá materstvo na ďalšie dva roky 😠

andrea.m
3. nov 2011

@lubenka131 plne súhlasím- mne to tancovanie dvoch mužov prišlo také neprirodzené. spoločneský tanec je disciplína pre pár a pár je žena a muž. je to tak príroda nepustí.

ma77
3. nov 2011

@lubenka131 Maš pravdu aj mne ide Dominika na nervy tak najprv sa išla zblaznit lebo že nemôže mat deti a teraz ked môže tak ide odložit tehu 😠 😠 😠 a stou škôlkou no fakt hrôza
a Karol trtko nenormalny hned utekat po decko a potom ho hodit Milankovi 😲 😲 😲 a gambana tak rano odprevadi decko do škôlky a potom si ide robit uhorkovu masku 😀 😀 😀 tak jej je dobre tak my ked nemame dieta doma tak rychlo sa snažime porobit čo treba a ona veget 😲 😲 😲

atinka22
3. nov 2011

No ja som tu už dlho nebola. Ale posledné časti Paneláku mi už nedali, aby som neokomentovala. Včera som mala chuť Karola nakopať, čudujem sa Milanovi, že mu jednu poriadnu nezavesil. Na záver bol Milanko úžasný, že tu máš Lukáška, zober ho na dva dni a staraj sa otecko! Mala som chuť mu zatlieskať. Karol len čumel ako taký puk. Angie - no comment, matka roka, fakt. 😠 Duško je super ako vždy, perlí jedna radosť. Len mi vadí Soničkina sestra. Vôbec mi tam nesedí, neviem, čo na nej Dudko vidí, veď to isté má doma 😵 .

lubenka131
3. nov 2011

@ma77 presne na toto som si pomyslela hned aj ja...tak maly ked spi alebo aj mala ked je v skolke prve co robim tak pucung a nestihnes si sadnut niekedy ani doupratovat a uz aj maly vstava alebo idem pre malu no dokolecka dokola a urcite si nemam kedy masku na ksicht hadzat 😀 závidim týmto "mamičkám"v seriáloch ako im každý deti varuje a podobne....aj angelina jolie no bodaj by nemala 6 deti ci kolko ked kazde ma svoju opatrovatelku-ale to uz ina tema 😀 tiez nechapem tie jej ranne smeny to mohol len chlap vymyslet ten scenar t.j. kraus ved kazda mama sa snazi prisposobit smeny dietatu a nie robote a tu je to na hlavu postavene ze imro rano a mama gambana poobede 😀 😀 vsetko mimo reality...ale kukat to kukam furt no co 😀

lubenka131
3. nov 2011

@andrea.m presne tak ja to tu nechcem moc preberat lebo ma tu niekto ukamenuje ale u mna je to bohuzial chore som toho nazoru ale tak su aj taky co im to nevadi tak respektujem a nestaram sa 😀 len dufam ze moje deti si z nich v buducnosti nebudu brat priklad...moja mala napr.kukavala panelak-uz som jej to zatrhla!a tam denisa lesba a mala ze aj ja budem lesba mama?no porad oci dokoran a konec panelaku...tak som jej rychlo nahuckala aby si v skolke frajera hladala 😀

ma77
3. nov 2011

@lubenka131 Tak chce byť krasna gambana 😀 😀 😀 aj ked si myslim že jej žiadna maska nepomôže 😀 😀 😀 a jej asi chodi pratat a varit mamička ked je neschopna a ma čas na masky 😝 😝 😝

lubenka131
3. nov 2011

@ma77 ale tak tu je vidiet ze este nema deti(v skutocnosti)

claudica
3. nov 2011

Mňa včera naštval aj Bajza, keď znosil Dudka kvôli Miške... veď oni mu decká vešali furt na krk, teraz čo mu vadí? 😠

dadka212
3. nov 2011

@lubenka131 veď ale ona si sama nepíše scenár 😉 takže je jedno, či má deti v skutočnosti alebo nie...

lubenka131
3. nov 2011

@claudica presne moja reč 😀
@dadka212 no to nie ale vieš že vždy si to odnesú chudery herečky 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinki
3. nov 2011

a čo sa tak rozčuľujete, veď je to len film..na pobavenie, nie na zlostenie. 😉

majina.b
3. nov 2011

@dominika1988 http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/slovensko... 😒 😒 😒 keby bola východniarka tak po ceste do BA niečo aj videla,aj spoznala

@tinki ved sa nik nerozčuluje, každa len konštatuje
@dadka212 @lubenka131 no Angie jej herecke umenie je len sa oduť, a Ivany /Morova/ prevratiť oči 😝

lubenka131
3. nov 2011

Ja mám s tej Angie,Milana a Karola dosť ešte koľko časti sa tá škôlka bude riešiť? 😔
@dominika1988 presne to je jak s karin hajdu hrá zlú a potom je všade zlá 😀 teda nie že by som to pozerala tu záhradu ale viem 😉
@tinki presne ako píše @majina.b nikto sa nerozčuluje len debatíme 😉

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
atinka22
3. nov 2011

No, Imriško sa nám dal pekne dolu!

majina.b
3. nov 2011

@atinka22 Imro herecky zabodoval 😀 😀 😀

lenocka23
3. nov 2011

@lubenka131 nechcem byt na nikoho zla, ale Karin ani v civile nie je nejak extra prijemna... dost sa mi podobala na postavu, ktoru hra v zahrade, ak nie aj horsie.... 😉 zato Mirka bola nazivo OK, netvarila sa ako "celebrita"... 😉

lubenka131
3. nov 2011

@lenocka23 tak nie nadarmo im dávajú takéto úlohy niektoré postavy sú také aj skutočnosti 😲

moonlightka
4. nov 2011

Tak mne sa nepaci ako sa Angie dohadovala s Karolom a Milanom pred Lukaskom o Lukaskovi...chuda dieta ...sa napocuva tych ich sprostych dohadovaciek o nom...chudacik uz ani nevie ku komu vlastne patri ☹