Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

claudinka
12. dec 2009

Aj ja som to dnes citala, skoda, ze tam uz nebudu hrat.. boli fajni 😀 a bajzovu som zrala 😝

lucia78lucia
12. dec 2009

Kde ste toto všetko čítali... hoďte linky, nech si prečítame, novinky znejú zaujímavo 😉

mamartinka
14. dec 2009

Panelak 14.12(Zmluva)Ivana zisti,ze Jakub podpisal zmluvu bez jej suhlasu.Ako zareaguje?Milos poziada Michala,aby siel po Ninu do ustavu...Panelak 15.12(Pomsta)Jana ma chut silvestrovat mimo bytu.Zdena chysta pomstu pre Jakuba.Barca s Nikou su zhrozene...Panelak 16.12(Jedla)Odhali Ivana Zdenin zamer?Imro ma doma dvojmetrovu jedlu zo Zahoria.Angelika razne zakroci...Panelak 17.12(Primar)Novou manazerkou v sanatoriu je zena,ktoru Michal dobre pozna...Zdena pozyva Dusana na koncert Pink...Panelak 18.12(Parky)Roman sa zoznamuje s Agatinym otcom.Angie sa konecne rozhodla.Vrati sa ku Karolovi,alebo poda ziadost o rozvod?Panelak21.12 Finale stvrtej serie(Stastne a Vesele)Jana zorganizovala parkovy vecierok.Zdena ziada Dusana,aby ju navstivil v byte.Vopacnom pripade sa porozprava so Sonou...

mamartinka
14. dec 2009

Vianocny maraton clankov 2...Prve novinky o 5 serii,Vyvrcholenie 4 serie,Silvestrovsky panelak,Zhodnotenie sledovanosti 4 serie.To vsetko 22.12 Den po finale 4 serie.

lussy23
15. dec 2009

Ivana mi začína liezť na nervy. Imro zase perlil, e Harrry Porter 🙂 Ozaj, mýlim si trochu tváre celebrít.... Malá Lucka priviedla Zuzku Smatanovú?

majina.b
15. dec 2009

no mala i veľka Lucia, už mi lezu na nervy. mala nepočuva, veľka ked nechcem tak kontak vymažem.
K Ivane - bez komentara

katy2
15. dec 2009

ide to s panelakom dole vodou... kazda dalsia seria je podla mna horsia ako ta predchadzajuca... co mozeme ocakavat od V.? 😖

majina.b
15. dec 2009

katy kto je V?
keby nebolo jany a emila tak klesakuca krivka

katy2
15. dec 2009

maji, nie V. ale 5. - piata seria 😀 prepac,ze som ta zmiatla....
a suhlasim, jediny, kto sa mi tam paci je Imro a Emil - ostatne slabota....

majina.b
15. dec 2009

V dlhé vedenie 😀 😀 😀
možno ivana bude žiť s michlom

eva7780
15. dec 2009

nanuk je dáky divný 😕 akoby bol pred agátou panic 🤐 inak je mi strašne nesympatický

egyptanka
15. dec 2009

vrrrr Ivana mi lezie na nervy, ved Vianoce su o rodine, sviatky pohody ... by mohla mat srdce a zobrat si mamicku domov a jabyt Jakubom tak jej nalozim 5a20

honey023
15. dec 2009

Tak sme mali KBK v Paneláku 😉, no ale dovolila na 24., ale ráno 25. musí ísť domov 🙂

eva7780
15. dec 2009

čo bolo v tej sms?

eva7780
15. dec 2009

už by raz mohol kubo tresnúť po stole,tak s ním zametá ivana,dobreže nechce mamičku odtrepať hned po večeri 😖

lucia78lucia
15. dec 2009

Tá Zdena je aká mrcha... chudák Kubo.

lussy23
16. dec 2009

nevidela som včerajšiu časť. Ako zareagovala Lucia na tú Zuzku?

labelo
16. dec 2009

to kedy stihla Zdenka napisat u Jakuba tu smsku?sak ja by som za tu chvilu ani dve slova nestihla 🙂 no to zase bude Ivanka vyvavadzat uz sa tesim

mamartinka
16. dec 2009

Co napisala Zdena za sms U Jakuba?Ona prisla k nim a Kubo ju pustil dnu?Som vcera nekuk.

honey023
16. dec 2009

Tak pre tie čo včera nekukali:
Zdena prišla k Jakubovi a hneď sa vopchala dnu, on nechápal a ona mu začala hovoriť sladučké rečičky, že idú Vianoce, že ona už v paneláku nebude bývať a blá, blá, blá a že nech zakopú vojnovú sekeru a dala mu darček. On bol celý rád a povedal jej, že to oslávia nealkom, lebo ešte bude šoférovať. On išiel do kuchyne a ona rýchle pri počítači schmatla jeho mobil a začala niečo ťukať - čiže poslala si smsku z jeho mobilu do svojho.

No a koniec bol taký, že Zdena prišla za Ivanou a ukázala jej to 🙂 a v tej smske bolo niečo také, že by rád pokračoval v tom, čo začali minule 😀 , no dnes uvidíme, že čo z toho bude.

Lussy23: potešila sa 😉

lucia78lucia
16. dec 2009

Super, vrátili nám Betku... síce bola mrcha, ale páčila sa mi ako to hrala 😉

egyptanka
16. dec 2009

Betka, Betka ... rychlo mi obnovte myslienky ... ona s kym bola??

mamartinka
16. dec 2009

No to co Ivana nasla za darcek?Ze pre moju milovanu Niku.A ona ze to je pre nu.Som zvedava ako to dopadne.A ta Betka nebola s Kordiakom?Tiez si nepametam uz koho tam Betka hravala.

lucia78lucia
16. dec 2009

Betka bola študentka a bývala u Angie a Karola.

mamartinka
16. dec 2009

Ano vlastne.Uz sa rozpametavam.A nemala aj z Kordiakom nieco ci Karolom?

hviezda22
16. dec 2009

Betka stale zvadzala Karola, neskor randila s Maslakom