Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monkap
27. feb 2010

hami 2 sa tu uz spominalo min. 15 stran dozadu 😉

kamilecka
27. feb 2010

Zuzkalenka ........ pisala som to akurat na vrchu tejto strany 😀 😀 😀 parada...... nemaju to domyslene vobec ..... aj ta postielka 😉 vsimni si

macka01
27. feb 2010

agáta by mala urobiť poriadný bordel s tatkom,väčšie hovädo sa nedá nájsť,Ivana je tak arogantná,trošku by mala ubrať.A všimli ste si,pri dialogu Emila a Janky ako dva krát zhora sa ukázal mikrofon???Asi niekoho boleli ruky 😀 😀

norik1
27. feb 2010

Baby neviete co to je za pesnicku, co hra ako podmaz v poslednych dieloch? Instrumentalka, taka s huslami.... 😕

januarova
27. feb 2010

mne sa "lubilo" jak Angie hovorila Imrovi, ze ved mozu dat Davidka do jasli a Angelicka moze pracovat. Na co maju deti????? Ked este nema ani sestonedelie za sebou a uz sa hrnu do roboty. take su vsetky akcne 😠

tromboska
27. feb 2010

Tak ten mirkofon tam vidno castejsie nez pana Emila s Jankou 🙂))))

majina.b
27. feb 2010

norik1, su to židovske žalmy, nie je to - hava nagila?? ale nie som si ista

moja 3 podmazov v paneláku

https://www.youtube.com/watch?v=FTiiJlNsgDY


https://www.youtube.com/watch?v=5YXVMCHG-Nk


https://www.youtube.com/watch?v=Ta0a3DFUU0Y
mamartinka
27. feb 2010

Panelak 1.03Pondelok(Zazrak)Prizna sa Dusan synovi so svojim prehreskom?Alica ma dalsi napad na spolocne podnikanie.Prijmu ho jej kolegyne?Panelak 2.03Utorok(Liecitel)Jakuba necakane navstivi liecitel Simon Horsky,ktory chce pomoct Jarmile.Denisa oznamuje Lucii,ze dala v praci vypoved. Panelak 3.03Streda(Kompromis)Milos necakane pripomina Michalovi,ze na post primara sa dostal vdaka nemu.Aku protisluzbu ziada? Panelak 4.03Stvrtok(Kobercek)Jakub je rozhodnuty zverit Jarmilu do ruk liecitelovi.Lucia oznamuje Imrovi,ze on bude v bare pracovat iba popoludni. Panelak 5.03Piatok(Otec a Syn)Ivana urobi doma kvoli Jarmile poriadny cirkus.Jakub svoj boj nevzdava,Ivana trva na svojom.Kto vyhra?Michal sa stretava z liecitelom.

mamartinka
27. feb 2010

No videli ste niektora ukazku panelak na pondelok?Bude to zaujimave.Ivana vyhodi Kubka s perinami nachodbu pred dvere. 😀

lussy23
28. feb 2010

Ach, prečo Terezka pozerala Anglickú rozprávku? A Videl iste? Švehlová ukázala prostredný prst.

lila794
28. feb 2010

Aj moje dieta pozera kadejake rozpravky - anglicke, francuzke, spanielske, ceske, nie je to jedno? Ked tie slovenske sa mu moc nepacia - moze to mat na neho zly vplyv? Toto ale asi do inej temy, nie? 😀

crybutterfly
1. mar 2010

Zuzana Bajzová už nie je v Paneláka??? 😨 😨 😨

pia22
1. mar 2010

Je, ale mihne sa tam len obcas😉

mamartinka
1. mar 2010

crybutterfly ak ti Bajzova chyba tak hra teraz v Ordinacii.Inak som vcera zistila ze Jakub sa chytne zo starym Fodraszom a Jancovci asi zasa budu robit zurku a Alica bude u nich spat. 😉 Sa dnes tesim na Ivanku ako Jakuba aj s perinami vyhodi na chodbu.U koho Kubko skonci na noc.

pia22
1. mar 2010

No ved nech ide k Jarmilke do bytu🙂 A kde vlaste je? Este v liecebni?

mamartinka
1. mar 2010

Jarmilka je v ustave este ak myslis ju pia22.Ale uz ju coskoro uvidime,ma ju zacat liecit neaky liecitel.V utorok ma neaky liecitel navstivit doma Kubka.

mirela
1. mar 2010

norik1 - podla mna je to Alexander Rybak - Fairytale - vitazna piesen Eurovizie 2009 ... podla mna je pusteny len podmaz bez spevu 😉

lila794
1. mar 2010

Baby, preco Ivana vyhodi Kubka z bytu aj s tymi perinami?

mamartinka
1. mar 2010

lila794 Ivana vyhodi Kubka asi koli tej planovanej saune.Tie peniaze ze co setria na dom ona mysli ze Kubo chce dat na zariadenie tej Sauny v panelaku.Ja si myslim tak.Lebo koli tomu sa aj chytnu koli tej Saune.Ved tusim v piatok Ivana prisla ze v panelaku sa rozprava ze Kubko chodi podpisovat papiere po susedoch na zariadenie sauny a Ivana o tom nic nevie a nic jej nepovedal.Tot moj nazor 😉

lussy23
1. mar 2010

Ahojte! Nechápem jednu vec. prečo malá Miška nerozpráva? Však hovorili, že má 5rokov. A podľa mňa 5ročné deti už rozprávajú. A myslím, že by sa dokázala naučiť jednu- dve vety.

norik1
1. mar 2010

Majina.b => mala si pravdu, jeden z podmazov je Hava naguila - inac krasna piesen to je 😉 Myslela som ale inu, taka co ide ako riadna piesen ked sa postavy nerozpravaju, jejda ako to opisat, hlavne su tam husle....no, tazko ked patra clovek po instrumentalke 😵

Mirela - Fairytale to nie je, tiez som si myslela ze je to ALexander Rybak, ma taky Rybakov "sound", ale vypocula som jeho posledny album a tiez to tam nie je.

v piatkovej casti to bolo niekde v polovici...

ALe zlate ste obe ze ste zareagovali 😉 dakujem 🙂