Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzana355
6. nov 2008

ahojte kočky no nedá mi nepridat sa k vám ja som dnes nepochopila to s tým Dariusom ona ako čo rieši
inak by ma zaujímalo ako ona stíha chodit do baru a pritom sa stará o tri deti hmmmmm to by som chcela aj ja aby som bola taká šikovná a neutopila svoje deti po vodke 😀 😕

sirinka
6. nov 2008

zuzana355 sak ma furt v ruke babyphone 😉 len aby na nu neposlali socialku hm...
ja sa vas chcem nieco opytat...lebo ma dnes dopalili s tym, ako prezentuju daria ako strasneho sexosa...ved ja by som sa za nim ani neotocila...ked uz tam chce mat nejakeho idola, tak nech aspon herca fesneho vyberie...ale si myslite, ze je sexi?

zuzana355
6. nov 2008

sirinka Darius no mne sa osobne nepáči 😝

minkak
6. nov 2008

sirinka suhlasim s tebou des 😖 keby tam bol aspon na miesto neho taky mastalir 😅

sirinka
6. nov 2008

veru baby, sak co si o nas mysli kraus, ze nam nim zalepi oci... 🙄 to michal bajza vyzera ovela viac k svetu...

melory
6. nov 2008

nakoniec si bude zuzanka vlasy trhat....

zuzitka
7. nov 2008

mne sa nezda, ze by z Daria robili nejakeho sexosa...... alebo som zle pozerala?? 😅
mne je nahodou sympaticky.....
a pacilo sa mi, ako sa Zuzana tvarila ze nic 🤐 a ked si Darko myslel, ze nieco snad bude, tak mu povedala taku vec, ze hned pochopil 😎 no dnes som zvedava, jak sa bude vykrucat.....

cikyta
7. nov 2008

No ja som si včera tak lepšie pozrela Daria a veru mi dosť pripomínal takého malého škrečka,čo má natlačené semienka dolu v lícnych vačkoch. 😀 😀 😀 😀 😀
No som aj ja zvedavá ako to bude dnes..................

andrejkara
7. nov 2008

Tak s tým škrečkom máš absolútnu pravdu. 🙂 Dnes to bude stopro zaujímavé. Nesledujem pravidelne ale nie je to zlý seriál. Taký presne ako skutočný činžák. Každý rád všetko špehuje a každý si všetko všíma. Že? Mne osobne sa tam páči Kordiak,sexi chlap ale aj ťuťko - Kubo. 😀

zuzitka
7. nov 2008

Karol uz dostal do drzky ..... myslite, ze to budu stupnovat? 😕 alebo Edko pojde sediet? alebo Karol, preboha?

zuzitka
7. nov 2008

pozeram reprizu na webe,preto pisem take poznamky 😀

Kubko jaky vystresovany 😀 ked ta firma skoncila, jak sa schovaval a posielal Ivanku, nech sa pozre, ci nanho niekto necaka pred dverami 😀 😀 😀

andrejkara
7. nov 2008

Však sa boj 😉 í že bude vyzerať ako Karol, hi.

monkula
7. nov 2008

od koho dostal Karol do držky?

zuzitka
7. nov 2008

asi od Eda a jeho druziny 😎

zuzitka
7. nov 2008

no konec, jak Kubo lepil ten zeleny pasik........ 😖 😖 😠 😠

zuzitka
7. nov 2008

ale podla vyrazu Ivanky, ked kukla do tej vymalovanej izby ..... neviem usudit, ci je to dobre vymalovane alebo nie. zeby sa to Kubkovi podarilo?? 😵 😵

sirinka
7. nov 2008

zuzitka nomna dorazili tou vetou na daria od betky ze...very sexi anglictina... 😉 presne ako skrecok vyzera 😅

monkula
7. nov 2008

Ani mne sa Dárius nepáči, fuj, tkých sladkých chlapčekov nemusím 😖 😖 😖

cikyta
7. nov 2008

yes................................................................................................................................................ 😝

monkula
7. nov 2008

vesi, minkak, máte s na čom zabávať, že? 😠 😀
Ale nie ,v tom sne sa nepohyboval ,len na mňa očarovane pozeral a držal ma za ruku 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😲 😲

dada2007
7. nov 2008

ahojte...no nedá mi to...ale musím sem prispieť...veď ten Dárius vyzerá ako Mr.Bean...hrozne je smiešny...a už vôbec nie SEXY!!! 😝 😝 😝
...no a mne sa tak zdá...že Karola odstránia, Angie potratí(veď má veľa práce v divadle) a oni úplne zmiznú zo seriálu....čo vy na to??? Alebo si to namýšľam??? 😅 😅 😅
..panelák pozerám od prvej časti áááááále...túto diskusiu som objavila nedávno... 😉 😉

minkak
7. nov 2008

monika ,snad by si sa nehnevala-to ja len zo srandy 😉 😅

zuzana355
7. nov 2008

ahojte. 🙂 dada ževraj Mr.Bean no dobre si to vystihla 😉

dada2007
7. nov 2008

zuzana355, a nie? Keď sa tak priblblo usmeje....celý Bean...už len toho maca mu do ruky 😀 😀 😀

zuzitka
7. nov 2008

ale ste sa pustili do Daria 😝 chudak......

jak skonci Karol? hm?

zuzana355
7. nov 2008

pošlem mu neakého maca na vianoce 😀 😀 😀 aby nezaostával.
ja mám tiež taký tušák že už dlho v paneláku nebude a že by angie potratila ☹ to dufam že nie

dada2007
7. nov 2008

zuzka355..vieš, keď aj to meno sa vyberá len pre bábo Švehlovcov....a bol avízovaný 1 potrat..no ja ti neviem, ale myslím si, že pomaličky skončia v seriály...on má dosť točenia po mimo...a ona to divadlo... 😨 🤐

minkak
7. nov 2008

ale nemuselo by to tak dopadnut.....angie sa mi tam paci,ale lepsia bola v bare....
mozno aj preto je betka v ich byte,aby tam potom niekto ostal....mozno to nakoniec od nich kupi....

vesi
7. nov 2008

moni, tak ked pozeral on na teba očarene, tak to je v poriadku, ale keby to bolo naopak, mala by som o tebe pochybnosti 😀
aj mne sa zdá, že pomaly odtiaľ vyšachujú karola s angie, ale betka ako taká potvora by tam mohla ostať...
a Dárius... vôbec sa mi nepáči, naozaj je ako škrečok, až na to, že škrečok je milé zvieratko 😝 😀

sirinka
7. nov 2008

juj aj mne sa tak vidi, ze s tymi dvoma to dobre nedopadne, ale potrat uz asi neprichadza do uvahy, ved ma za mesiac termin...no uvidime, mne je karol sympaticky, no nechame sa prekvapit...