Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

labelo
26. apr 2010

Talent bude na JOJ a PRIME

mamartinka
26. apr 2010

Som zvedava ci dnes aj s tych krstienok nieco uvidime.A tesim moc na tu Luciu a Borisa 🙂

mamartinka
26. apr 2010

Alica dnes 40 a depresiu zaroven.No som zvedava co dnes bude vsetko.Ochvilu zaciname.

mamartinka
26. apr 2010

Ivana aky je februar mesic?Kubo idem si to vigoglit. 😀 Februar mesiac zubov 😀 Agata ako prislapnuta.Norik aky obchod z Fodraszom.A Kubo aky vysmiaty telefonat z mamickou Jarus 😀

susi157
26. apr 2010

tak to bola dobra bodka na koniec 2baby v byte a do toho sona 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
26. apr 2010

Alica bola dobra v tej praci s tancom.No som zvedava ako to dopadne v stvrtok.Dusko aky uces pri Denise.A Patrik a kabelky.Jarmilka bude mat od Buba novu 😀 Sa potesi.Bajza zas co od Ivany?Koniec bol inak dobry.Dusan som doma. 😅 😕

siouxsie
27. apr 2010

Alica, Denisa, Dusan a Sona - na to sa tesim. neviem si predstavit, ako to Dusan zvladne. 😀 ale nech si spapa, co si sam navaril.
inac jeden postreh - Dusan s Patrikom ked spolu jedli v kuchyni a v tom Dusanovi zavolala Sona. vsimli ste si, ake mal Dusko prepotene prave podpazusie? 😖

eva7780
27. apr 2010

mladá Jančo je taký ako Kubo,obaja si nechajú skákať po hlave 🤐

eva7780
27. apr 2010

oprava- mladý 😀

mamartinka
27. apr 2010

Panelak 10.05 Pondelok(Ave Maria)Jakub kupil Kordiakovi svadobny dar.Bude Ivana spokojna s vyberom?Emil ma svoju teoriu ohladne Kordiakovho zmiznutia. Panelak 11.05 Utorok(Hyeny)Angie neveri,ze ju chce Milanov otec vystvat z bytu.Imro sa snazi vybavit,aby s nimi na svadobnu cestu cestovala pestunka Janet.

januarova
27. apr 2010

inak fakt, ten Patrik taky truhlik, hentak necha so sebou mavat 😠 . skoda ze Kubo nekupil Ivane kabelku, bola by sranda 😀

vodnarky
27. apr 2010

siouxsie-na Duskovom mieste,by som chodila spotena ako rambo a zbrane-deodoranty,za to vsetko,co si navaril... 😀 😀 😀
aj ja som zvedava ako to cele dopadne..tentokrat sa s toho tak lahko nevymota.. 😉 😎

lussy23
27. apr 2010

Dušan urobil blbosť. Alica totiž vedela, že Denisa je lezba. Keď k nemu minule šla, jej to povedal.

Som zvedavá, čo spraví.

Vzťah Fábryho a Márie mám chápať tak, že on sa vyspal s jej mamou a potom si vzal jej sestru, čiže svoju švagrinu? 😒

siouxsie
27. apr 2010

vodnarky, lussy23 - mozno mame v panelaku novy nadejny zvrat a daju sa dokopy Denisa s Alicou. ved Denisa sa vyjadrila, ze sa jej Alica paci. a Alica je zasa pre kazdu srandu 😀

eva7780
27. apr 2010

Som zvedavá ako dopadne Mária a Filip ,ved raz mu musí povedať,že je tehotná 😉

siouxsie
28. apr 2010

eva7780 - podla mna by Maria mala vyjst s pravdou von (myslim s uplnou pravdou) cim skor, lebo ak to s Filipom mysli naozaj vazne, klamstvo hned na zaciatku vztahu nevesti do buducnosti nic dobre. i ked pre serial by klamstvo s otcovstvom mohlo byt zaujimave.

dadka212
28. apr 2010

No ale to by bola pekná hovadina keby to spravila Maria tak že by ho oklamamala že je Filip otec...lebo kebysi už gynekolog nevšimol že je o nejakých 7 týždňov popredu...síce v pánelaku nič nie je nemožné 😀

arimzv
28. apr 2010

a vie sa s kym je Maria tehotna? dako som to prehliadla

lenka3007
28. apr 2010

Baby pozerám pondelkovú časť a nechápem, prečo Patrik už nebýva v tom byte a musí sa pýtať tých troch či tam môže zostať, veď ich vyhodil?????

dadka212
28. apr 2010

Mária sa vyspala na jednej oslave s nejakým typkom...Bajzovi hovorila že je to vlastne jeho chyba lebo s ňou nechcel ísť on tam a ešte že ju nechcel pripraviť o pannenstvo...

Patrik sa dohodol s babami že oni si prenájmu ten byt on pôjde k rodičom a občas tam môže prespať...

arimzv
28. apr 2010

dadka diky 🙂

lenka3007
28. apr 2010

aha, no to je dobrý pako, tá zdenka s ním kýve....

kvetinkaaa
28. apr 2010

čaute baby, chcela som si pozriet v archive včerajsiu čast a mam pocit ze to je pondelkova, ved som tam vsetko videla, ale včera vecer som sa nedívala. aj teraz rano čo davali na JOJke tak bola stara, čo sa deje? neviete? idem to este raz kuk ..

kvetinkaaa
28. apr 2010

jaj ked dam 27.4 tak mi tam hodi diel z 26.4 asi ho tam este nedali....

dadka212
28. apr 2010

Včera nebol panelak bolo odovzdávanie filmových cien...

mirela
28. apr 2010

vcera panelak nebol, udelovali ceny - slovensky oscar - priamy prenos, takze panelak bude az dnes