Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
10. jún 2010

Filipovu mamu by som veru za svokru nechcela 😝 😝 😝

eva7780
10. jún 2010

nerozumiem,čo si Agáta nehladá robotu sama 😕

adoracion
10. jún 2010

no lebo agata je alkoholicka stale len pije vinko kazdu podvecer, este dobre ze neochutnavali tvrdy alkohol

egyptanka
10. jún 2010

Terezkaaaaaa a to chuda co jedlo take zelene???

honey023
10. jún 2010

Tak Kubko sa nasral a uvalil jednu Michalovi... a už by mohol poriadne vynadať aj Ivane i keď Ivana ho zrejme s tou dovolenkou s kolegyňami chcela podpichnúť, ale tak jej treba sama sa zamotáva 🙂

salma22
11. jún 2010

teraz je jej luto kubovej mamy hm.... nakopala by som ju aka je zrazu 🙄 a kubo aky nahnevany ze este podvadzal michal aj ivanu..... ha ha ved aspon vie co je zac u michala aj ivana ....aj vsetky ostatne co mal....

dadulka19
11. jún 2010

jáj,tá facka Bajzovi ako dobre sadla 😉 😉 😉 😉 ,to bolo nečakané 😀 😀 😀 😀

mamartinka
11. jún 2010

11.06 Piatok(Stripterky) Alica je zo svojho tehotenstva mimoriadne nadšená. Jakub oznamuje Michalovi, že ho už v živote nechce vidieť. Boris chce začať podnikať.
Panelak 14.06 Pondelok(Psychopatka)Emil sa chystá na sledovanie majstrovstiev vo futbale. Julka sa stretáva so susedovou mamou. Jakub sa chystá zbiť Fodrásza. Panelak 15.06 Utorok(Vyhrazky) Jana ťahá z Jakuba informácie o vzťahoch v rodine. Angelika sa chystá na fotenie aktov. Sestričky chcú, aby Betka ostala vo svojej funkcii. Panelak 16.06 Streda(Truba)Nika chce, aby jej Karol prejavoval viac citov. Čo urobí Karol? Jakub začína pochybovať o tom, že Terezka je jeho dcéra. Panelak 17.06 Stvrtok(Voda)Doktor Tibor Fábry pozýva Ivanu na večeru. Imro začína byť nervózny pred fotením aktov svojej manželky. Lucia sa prizná Borisovi so svojím tajomstvom. Panelak 18.06 Piatok(Nevesta) Bude naďalej doktor Bajza odolávať Betkiným zvodom? Angie navštívi policajt v civile. Čo mu prezradí?

mamartinka
11. jún 2010

Panelak 21.06 Pondelok Finale Jarnej Serie(Petang) Jarmila sa nečakane postaví na stranu svojej nevesty. Do baru nastupuje nová čašníčka. Mária s doktorom Filipom Malým sa sťahujú do nového bytu.

lussy23
11. jún 2010

Ahojte. Asi mi niečo ušlo. Ako sa podarilo Imrovi presvediť svokru, aby šla k tomuNorbertovi?
A nepáči sa mi, že Ivana povedala slovo Chrapúň pred Terezkou. veď to ani nie je jej dieťa ☹
Ako je možné, že Alica a Julka nepovedali Ivane,ž e bol u nich Kubo?

anelehka
11. jún 2010

No mne sa zda,ze Imro povedal svokre,ze jej zmaze ten dlh,ked pojde na tu oslavu,ci nie?A zas jej to chcel pripomenut,ze tam ma sekeru,som myslela,ze to zacvakal on.

lussy23
11. jún 2010

Inak niektore tie postavy su trochu fiktívne. Pamätáte si, ako si Karol myslel, že Terezka s náušničkami a v ružovej bundičke je Lukáško? Ešte jej aj hovoril, že bude futbalista. 😀 Tým asi chceli docieliť srandu. Veď to by aj ret***a napadlo.
A Boris. Neviem, či existuje chlap, ktorý by bol do niekoho tak zamilovaný, že by mu nevadilo, že jeho ,,láska" žije njaký čas s babou a jeho využíva na stráženie dcérky, až potom, ako príde na to, že lezbička nie je, sa k nemu vráti?
A ešte Kubo. Každý iný chlap by sa predsa rozviedol, keby sa dozvedel, že ho žena podvádza s naj kamarátom. Ale zase tu hrá hlavnú úlohu Terezka. Asi preto sa tak rozhodli.
Ešte sa mi zdá divná jedna vec. malý Lukáško sa v skutočnosti volá Dávid. No oni ho volajú Lukáško. Nie je z toho to dieťa popletené?

Musím však ešte spomenúť jednu americkú rozprávku pre deti. Má odzrkadlovať život 8 - 9ročný detí. Tiež je tam pár hlúpostí. Napríklad, že osemročné dievčatko, už má kreditku. A ona prišla do školy, ke´d už tí ostatní boli druháci. V inom dieli však spomínala na časy, kde chodila do škôlky s tými, s ktorými sa zoznámila v druhej triede 😀

dadka212
11. jún 2010

@lussy23 s tým pletením dievčatiek a chlapcov nič fiktívne...moja dcérka má naušničky, nosí väčšinou ružové vecičky, klobúčiky atď a aj tak sa nájdu ľudia čo sa má pýtajú či je to chlapec a to iste sa stavalo a aj niekedy ešte stáva so synom...
Ku Kubovi poznám takého chlapa čo je ešte väčší ťuťko ako Kubo...skoro ziadni kamaráti, jeho frajerka má decko s druhým ale aj to jej odpustil ešte kopu a kopu iných veci na ktoré sa Kubo a Ivana ani nechytajú...možno ho Kraus pozná 😀

eva7780
11. jún 2010

ten Kubo je riadny trtko 😒

lucia78lucia
11. jún 2010

Kozliatka, kozliatka 😀 😀 😀

mamartinka
11. jún 2010

Alicka dobra 😀 😀 A to vazne je tehu?Ved ma byt v panelaku len jedno dieta nie?Maria je tehu.

lussy23
12. jún 2010

Dadka- to som teda nevedela, že existuje taký muž 🙂 No obaja majú asi priveľmi dobré srdce na to, aby opustili svoju ženu a dieťa.

lussy23
12. jún 2010

Toto je už posledná séria?

mamartinka
12. jún 2010

Panelak 14.06 Pondelok(Psychopatka)Emil sa chystá na sledovanie majstrovstiev vo futbale. Julka sa stretáva so susedovou mamou. Jakub sa chystá zbiť Fodrásza. Panelak 15.06 Utorok(Vyhrazky) Jana ťahá z Jakuba informácie o vzťahoch v rodine. Angelika sa chystá na fotenie aktov. Sestričky chcú, aby Betka ostala vo svojej funkcii. Panelak 16.06 Streda(Truba)Nika chce, aby jej Karol prejavoval viac citov. Čo urobí Karol? Jakub začína pochybovať o tom, že Terezka je jeho dcéra. Panelak 17.06 Stvrtok(Voda)Doktor Tibor Fábry pozýva Ivanu na večeru. Imro začína byť nervózny pred fotením aktov svojej manželky. Lucia sa prizná Borisovi so svojím tajomstvom. Panelak 18.06 Piatok(Nevesta) Bude naďalej doktor Bajza odolávať Betkiným zvodom? Angie navštívi policajt v civile. Čo mu prezradí? Panelak 21.06 Pondelok Finale Jarnej Serie(Petang) Jarmila sa nečakane postaví na stranu svojej nevesty. Do baru nastupuje nová čašníčka. Mária s doktorom Filipom Malým sa sťahujú do nového bytu.

aknaj
12. jún 2010

@dadka212 - mne sa stalo niečo podobné. Syn bol oblečený kompletne ako chlapec, akurát mal svetlosivé tenisky po dcére a bolo na nich jedno srdiečko, skoro neviditeľné. Išla som po dcéru do škôlky a tam sa ma jeden chlapček opýtal : "A to je chlapček alebo dievčatko?" Ja že chlapček. A on : "A prečo má dievčenské tenisky?" No skoro ma piclo 😲

Mne sa včera veľmi "páčilo" keď sa Denisa opýtala Lucie, či mali minulý rok terasu a či bolo plno. Lucia, že bolo. A pritom mala celé leto zavreté, veď to končilo aj takým odkazom na dverách 😕

zuzitka
12. jún 2010

tak Julka sa nám ide vydávať 🙂 to je nejaké čudné 😅

Alica že: len 9 minut trvalo, než uspala Terezku 😀 😀 😀

a neviem, či by som sa dala nahovoriť na tie tanečnice - ako nika a agáta 😝

zuzitka
12. jún 2010

inak ja som zo Studienky 😉 😉 😉 obe babky som tam mala, teraz tam rodičia bývajú
a žiadna oslava tam nebola 😀 ani žiadneho Norberta nepoznám ... ani kulturák tam neni, kde by vystupovala Tublatanka 😀

lussy23
13. jún 2010

Ahojte- Zuzitka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Oni tam iste klamali.
Sa mi páčilo, ako si Janka myslela, že Jakub ide na kúpalisko s nejakou slečnou a to bola Terezka 😀
A nie je čudné, že v malom bare v malom paneláku sú zamestnaní až traja barmani?