Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nelicefo
11. nov 2011

@lubenka131 No ja milujem spolocenske. 🙂 Ale ved jasne kazdeho vkus a nazor. 🙂 A Marcin odstupil zo zdravostnych dovodov lebo si zranil na treningu nohu...(to presne dnes aj moje pojasene dieta)

lubenka131
11. nov 2011

@nelicefo no veď mne sa páčia spoločenské tance len nejako na ten program nikdy nebavilo ani neviem prečo.a čo sa stalo malej?☹

andrea.m
12. nov 2011

@labelo Maslák chce dediča syna a nie dcéru asi

andrea.m
12. nov 2011

Idem si pozrieť štvrtkovu časť ne nete celu som ju nejak nestihla

nelicefo
12. nov 2011

@lubenka131 😉 ale skusali zdvihacku a padla. (ale nastastie nic iba ta noha) 😉

trdielko149
12. nov 2011

@andrea.m noo len dedicom je hocijakeho pohlavia dieta nie sme v amerike ale na slovensku a tu dedia deticky rovnym pravom rovnym dielom bez rozdielu pohlavia,prvenstva ci veku ...
@nelicefo mne sa lets dance paci ale uz je velakrat tak isto ako superstar proste mam prestavku a nepozeram to teraz ...zato mna by omnoho viac potesil program Bailando pamatate sa naň este? aj preto mozno teraz tak ludi chytil x-factor ze sice je to o speve alepredsa len nieco ine ..a na cloveka sa aj z anglictiny nieco nalepi nakolko to chvalabohu nechali v originale s titulkami a neprelozili a nezdabingovali...
prajem krasny vikend

nelicefo
12. nov 2011

@trdielko149 No Bailando si pamatam. 😉 To bolo fakt ze super. 😉
No X-Factor pozeram..🙂 No a chyti sa nieco z americkej anglictiny...bola by som ich zabila,lebo potom moja mala pletie vyslovnost britskej a americkej anglictiny 😝 Ja ani titulky kukat nemusim...(zila som v usa) 😅 😀
Ale mala ta totalne salie pri tom. 😀 😀 😀
Aj Tebe krasny vikendik. 🙂

labelo
12. nov 2011

andrea.m
maslaák povedal,že mu je jedno či to bude syn alebo dcera

eva7780
14. nov 2011

akurát kukám reprizu,mne keby chlap povedal podme nakupovať,tak som prezlečená za pár sekúnd 😉 nie ako Dominika,ta ani nepojde 😝 a Karol riadny trtko 😠pripadá mi,že Mirka je s nim z núdze 🤐

trdielko149
14. nov 2011

@eva7780 presneeee !! keby mne mm zahlasil ze podme na nakupy kupim ti hocico jeezis som za sekundu pripravena ist milujem nakupy,topanecky,kabelecky ... ale ako sa poznam prvy obchod kam by som zasla by bol detsky kupit mojej babulke nieco ..az potom pre seba 😝
Karol je samostatna kategoria druhu-človek -trtko 😀

moonlightka
14. nov 2011

@trdielko149 no ty si moj clovek...presne keby mne toto mm povedal juuuuuuj topanecky, kabelecky, kabatiky....jujujuj ...milujem nakupovanie....ale ten moj len ... vsak mas v skrini 20 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 keby vsetci chlapi boli jak maslak...to by bol krasny svet

lubenka131
14. nov 2011

@moonlightka no keby mal každý muž taký príjem ako maslák tak aj nám by kupovali 😀 teda môj určite ten by mi zniesol aj modré z neba keby nato samozrejme mal "lóve " 😀😀😀

lubenka131
14. nov 2011

Ahojte pozeráte panelák?to je ale že aké trápne že ťa klárika má tú hermionu stále vo vaničke 😀 tá malá má minimálne 6-7 mesiacov nie?

jarunka111
14. nov 2011

@lubenka131 pozeráme, veru občas sú celkom mimo, ale čo, keď je vo vaničke. Náš sa v nej vozil do 9,5mes 🙂

lussy23
14. nov 2011

ako bolo možné, že Miška s Terezkou sa blaznili s vodou, pričom tá voda nešla od štvrtka?

lubenka131
15. nov 2011

@jarunka111 mňa topotom aj napadlo že vlastne niektoré deti sú aj dlhšie 😉
@lussy23 veru vidíš to som si nevšimla 😕

trdielko149
15. nov 2011

@lussy23 noo to mi nejako uniklo s tou Miskou a Terezkou 😀

@moonlightka keby sme mali viacej lóve verim ze by boli nakupy jak svet mm na mna mysli aj ked bol na sluzobke priniesol mi 🙂 ale vcera ta Dominika a ja ich nemam kde vyuzit a to naco do hotela do Viedne,naco divadlo,naco nove handry ..booze nech uz sa zavre v tom labaku myš jedna puťka a nech vymysla dalie svinske lieky... 😀

eva7780
15. nov 2011

Klarika ma tweda dostala,tak rychlo sa hrabe do prace,kde treba robit na smeny 😕 a s chlapom nechcela ist do Ameriky,ja tie zeny v panelaku nechapem....... .S Fabrym by som sla aj na kraj sveta,Maslakovu kreditku by som tiez brala 😉 no ale snivajme dalej 😀 😀Mozno Michal bude mat s Betkou dieta,isto po tych hadkach pobezi za nou,kedze sa zda ze Matusovi ona moc nepasuje,skor Klarika

dadka212
15. nov 2011

mne by sa páčilo, keby mala Betka dieťa s Maslákom 🙂 oni sa k sebe hodia a Dominiku by poslal do labáku kam sa aj hrabe, nech má kariéru...

amdeis
15. nov 2011

No mna by maslak neopil nakupovanim. Je to dost haluz, ze ju chce pokazit smerom, ktory ju nezaujima. Ked ju chce pokazit nech zariadi certifikovany labak a moze byt hlavny sponzor, ktoremu sa treba pchat do zadku. No skratka kraus to ponal vcelku velmi primitivne (tym nemyslim, ze nakupovanie je primitivne). Nie kazda baba je na nakupovanie.

nat28
15. nov 2011

Baby ide Vam joj.sk? Chcela som si ako vzdy pozriet panelak v archive a ono nic 😖

moonlightka
15. nov 2011

@trdielko149 😀 😀 😀

labelo
15. nov 2011

všimkli ste si včera ako sa lučil Dudko a Ivetou,tak Sonička nemala vycpané brucho a potom ked priniesol tie vody,tak už ho mala 😀
alebo Egon otvoril obalku Jakubovi povedal,že myslel,že je to firemná pošta a ked Jakub ukazal tu obálku tak tam bolo vidieť,že je tam napísaný aj odosielatel,tak tam mudselo byť meno mamičky a nebola by to firemná pošta

labelo
15. nov 2011

no a ešte som si včera všimla Masláka aké mal spotené ktuhy pod pazuchami 😒 no to by som od neho nečakala 😀

anelehka
15. nov 2011

@labelo sak im netiekla voda,nemohol sa osprsit,fuuuuj 😀

nikolka4
15. nov 2011

baby objavila som tuto str až dnes a super ako to tu rozoberate parada 😀 😀 😀

happy3
15. nov 2011

@nikolka4 aj ja som to objavila az dnes 😀 😀 a uz ju mam medzi oblubenymi 😉

nikolka4
15. nov 2011

@happy3 😀 😀 😀 😀 ja tiež

andrea.m
15. nov 2011

no ivanka začína byť nervózna......michal není tichý a poslušný chlapček ako jakub 😀 ach jááááj má to ťažke dievčisko.

to má každej rodine stačiť jeden karton vody???? 😲

a miška raz ma tu hlávku zavitú a raz nie.

no jaka bitka o angien byt 😀 😀 😀