Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
22. dec 2011

No fuj. So msklamaná. Nikdy by som o Maslákovi nepovedala, že by podviedok Domču.
A nechápem, prečo Milan hovoril "Hovado" pred Lukáškom! 😠

mamartinka
22. dec 2011

http://panelak.blogspot.com/2011/12/panelak-lid... Inak co sa s Panelakom deje nechapem ani ja.Samy Sex a kazdy s kazdym.
@lussy23 ze Milan Hovedo povedal pred Lukaskom ale si si vsimla co povedala Miska Bajzova.Ze Kubo je Hovedo ci ako to bolo.Take dieta a este to aj ukazu ako maju deti rospravat.No hnus uz to tam akosi je.Uz ma to tiez akosi prestava bavit.Uz to klesa tusim kazdym dnom.

dadka212
22. dec 2011

@mamartinka
@lussy23 ja vám nechcem brať ilúzie, ale dnes si deti nosia zo škôlky horšie slová ako "len" hovädo 😝

labelo
22. dec 2011

ja zase nechápem, z akého dôvodu sa rozišla Mia s Paťom,namiesto toho,aby bola rada,že to dieťa chcel,tak mu dala kopčaky, asi ju ovplyvnila Betka,ked jej povedala,že ona je vyššia liga a Paťo je obyčajný chudák a ešte aká bola skalamná ked jej dal tu loptičku,že to ni je originál,kopla by som ju do ....ked mám niekoho rada poteší ma každá volovina 🙂

labelo
22. dec 2011

a ten Maslák je naozaj trapný 😒

nicky655
22. dec 2011

konecne by mali dat do panelaku nejaku normalnu manzelsku dvojicu-bez nevery.... ja chapem,ze je rozvedeneskoro kazde druhe manzelstvo,ale tak uz to riadne prehanaju...

lussy23
22. dec 2011

@mamartinka to som si nevšimla... ona hovorila že Egon je Pako.

monika237
22. dec 2011

Ahojte baby, nechcem byť múdra, ani nič podobné, ale moj názor je, že keby sa tam nič nedialo a mal by určitý manželský pár ideálny vzťah, tak by to moc ľudí nebavilo...samozrejme, že nevera sa mi tiež nepáči...inak už len čakám v napatí, že kedy príde Michalovi na to Ivana a kedy Dominika 🙂)

nicky655
22. dec 2011

@monika237 tak nemusia byt idealny par,ve taky ani neexistuje 🙂 ale to s tou neverou uz prehanaju,ved to tiez nie je uz zaujimave,ked dookola ta ista zapletka. ved existuju aj ine problemy,nie?
a blicharovci-tiez sa tam sem-tam nieco deje a nie je to nevera

majina.b
22. dec 2011

mali najsť iný panelák minimálne s 12 bytmi, a viac by sa riešilo. Tak zo 6 bytov, jeden prázdny, jeden Blicharovci, a ostatné gulaš.

@monika237 aj ja som zvedava kedy to bude, najmä Ivana, Maslak je ženatý len z princípu, a Dominika basni len o Matúšovi

eva7780
22. dec 2011

pani Janka riadne preplatila mrazak,vsak bol stary a osuchany 😅 ani novy nestoji 600 € 😝inak do panelaku šuchnú pomali každú ""celebritu""

majina.b
22. dec 2011

ešte, nik nerieši finančné problémy, ani keby sme neboli na SVK, väčšina do práce nechodí, a kto robí prijem je nadštandartný

et35
22. dec 2011

@lussy23 ano pravda,Miška sa pytala Michala,či sa ujo Jakub oženi so Sarou,lebo Sara je mila,ale Egon je pako,či tak nejako to povedala...

et35
22. dec 2011

@dadka212 svata pravda, možem potvrdiť....

lubenka131
24. dec 2011

no čo kočky tešíte sa na dnešný vianočný činžááááák??? 😀 ja mam dilemu či kukať panelák alebo popolušku..mm ma zvozil že neviem čo su vianoce ked ich mienim večer presedieť pri seriáli ☹

eva7780
24. dec 2011

@lubenka131 vsak to,tiez mam dilemu,hadam panelak budu opakovat,zatial som nenasla kedy

lubenka131
24. dec 2011

@eva7780 ☹ veď to že aj ja dúfam a hľadám a zatiaľ som tiež nenašla

lussy23
24. dec 2011

@monika237 - obsah - 6.január - traja králi - Maslák s Nataly po sexe relaxujú, keď zaštrkocú kľúče a domov sa nečakane vracia Dominika zo služobnej cesty.

ma77
24. dec 2011

@lussy23 Tak na tuto situaciu sa tešim 😀 😀 😀 dnes som s atiež tešila jak Ivana šla do baru že hura nachyta Michala a on s toho vyklučkoval v pohode 😀 😀 😀

00vladka00
25. dec 2011

mne sa velmi pačila včerajšia čast hlavne ked Dušan doniesol tu malu.

lussy23
25. dec 2011

@dadka212 vlastne to je aj pravda. A keď si spomeniem na legendárnu vetičku z filmu S tebou ma baví svet, to už ani neriešikm 😀 😕

Inak ten včerajší koniec bol krásny. Myslím, že to bol najkrajší koniec zo všetkých.a dojemný.

lubenka131
25. dec 2011

@eva7780 dnes o 21.30 opakuju vcerajsiu cas na joj plus a v pondelok o 20.15 normalne na jojke 😉

eva7780
25. dec 2011

@lubenka131 uz som to nasla,ja som kukla jednym okom uz vcera,to my stacilo 😉

lubenka131
26. dec 2011

Baby nemala dostať soňa to dievčatko z domova?veď v sobotu to ževraj bolo a dnes ho opakovali a nedali to,i,nechápem ☹

weiya
26. dec 2011

@lubenka131 dnes nebolo opakovanie zo soboty,bola nova cast 🙂

nelicefo
26. dec 2011

Kočky čo bolo v dnešnej časti? 😅 Nevidela som ju a nechce sa mi pozerať v archíve pretože malej tu hučí nejaký film 😉

monline
26. dec 2011

@nelicefo Maslák nechce ísť sám s Dominikou na lyžovačku, tak presviedča Milana, aby išiel aj on s Angie.

Dominika (IVANA KUXOVÁ) chce ísť na romantickú dovolenku. Emil (JURAJ SLEZÁČEK) pokazil masážne kreslo. Ivana (DIANA MÓROVÁ) dostala on Michala(MAJO MIEZGA) darček. Maslák (JÁN KOLENÍK) ukecáva Milana (ALEX BÁRTA), aby išiel s Angie (MIRKA PARTLOVÁ) s nimi na Silvestra na lyžovačku do Álp. Milan predpokladá, že by z toho mohol byť problém.
no a okrem toho prišli k bajzovi na večeru Ryšavá s Cinegem, dobre si uhli páleného, najmä Ivana, chcela robiť na balkone ohňostroj, vtedy práve zazvonil mobil Bajzovi a on odbehol do baru, že na chvíľu, tam ho čakala Betka a ukázala mu papier, že je tehotná, reakciu nebolo vidno...u Dudka klasika - monopoly a tri otravné sestry

monline
26. dec 2011

@nelicefo no a ešte aj betka dostala od michala darček, tiež šperk, vyzeral rovnako ako ten Ivanin, len mal modrý kameň a ten ivanin biely

nelicefo
26. dec 2011

@monline Ďakujem za zrnutie.....pekne...hlavne tá Betka a Bajza 😕 😕 😕 😕 Ako Ivana sa mu tam o decka stará....ja som to už v tej vianočnej časti priala Michalovi aby ich tam načapala...ale nie,on sa z toho vylíže 🤐 🤐

monline
26. dec 2011

@nelicefo teraz som zvedavá, ako porieši nové dieťa..hmm..