Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lenka3007
5. jún 2012

@eva7780 noo, pri tomto som sa zabrzdila aj ja.... tiez som to asi prepocula, ze prečo?

zuzkatko
5. jún 2012

@eva7780 lebo je dilino aj ja chcem takého Kubka čo mi nechá velký barák 😀 😀

dnika2
5. jún 2012

jasne ze pozeram uz od 1serie a 1casti 😉 😉

mamartinka
5. jún 2012
mamartinka
5. jún 2012

Prosimvas to co za doktora tam nasadili?Danica bola dobra ako po Anglicky sa snazila.Otras Doktor.

radkatalajkova
5. jún 2012

@mamartinka Som toho istého názoru 🙂 Podľa mňa je strašný 😖

radkatalajkova
5. jún 2012

@mamartinka cica, dnes ťa nebudem otravovať s tým, čo bolo včera v paneláku, si predstav, že ho akurát pozerám

mamartinka
5. jún 2012

@radkatalajkova To by si ani neuspela lebo ja Panelak tiez pozeram az na druhy den na joj plus.Ide farma tak panelak ide bokom. 😉

radkatalajkova
5. jún 2012

@mamartinka Fíha, ja som myslela, že ho vždy večer pozerávaš 🙂 Ja som ho teda dnes pozerala, ale ako podľa mňa nič moc tento diel

mamartinka
5. jún 2012

@radkatalajkova Nie,Nie az na druhy den pozeram.Dnes bude Monca dobra za vestkynu. Som zvedava na Dudkov smiech ako sa bude tvarit.Ale az zajtra uvidim.

radkatalajkova
5. jún 2012

@mamartinka Ja som to tiež zvykla pozerať len poobede alebo ráno na joj ale teraz už vôbec nestíham 😖 veľa roboty a stále len po dr. chodím, nebaví ma to už . chcela by som si v klude pozrieť jednu jedinú časť Paneláku 🙂 !! Môj sen , možno sa raz aj splní .-p

sari24
5. jún 2012

Baby ta Karolína to je jeho bývalá láska, ktorú mal tuším ešte pred Zuzanou a Ninou..ešte na vysokej škole sa poznali. To bola taká blondínka a češka..pár epizód si zahrala v Paneláku, keď už žil s Ivanou, tak ta Karolína prišla aj k nemu domov aj na klinike sa stretli a viem, že ho chcela späť, no on ju nie. Potom zrejme bola Nina, Zuzana, románik s Michaelou, Ivana a Betka 😝 😀

Inak ten anglický doktor - čistá katastrofa 😀

radkatalajkova
5. jún 2012

@sari24 Ja keď som ho zbadala, tak som mala dosť, ale čudujem sa že som sa od smiechu nepocikala 🙂 😎 a tie vlasy , afro

kacickah
5. jún 2012

to čo tam dali za doktora no ja som mala dost keby vedla mňa manžel nespal by som sa schuti zasmiala 😀 😀 to stretnút v noci no umriem...by ma zaújmalo kde ho chudáka vyhrabali..inak ma táto čast vôbec nebavila bola o ničom nudná jedine som sa zasmiala na Inči a na tom doktorovi

mamartinka
5. jún 2012

@sari24 ale ona tiez nebola Karolina ale inak sa volala.Myslis Vejmelkovu.http://lesk.cas.sk/clanok/91475/dalsia-hviezda-v-panelaku-na-scene-je-vejmelkova.html Tuto myslis?Alebo zeby to bola predsa Karolina?

daniela1185
5. jún 2012

Baby mne ide tak neskutočne na nervy tá Ľubka. To čo je za kravu čo večne behá k mladým a trávi tam noc a deň čo nemá kde bývať? Keď mne zomrel otec moja matka nechcela ísť z domu preč pretože tam ešte stále bola s ním a poznám veľa prípadov ale toto večné behanie. Hlavne že do Turecka išla ak je v takom smútku tak nejde nikam. Ja sa ani nečudujem Milanovi te ju neznáša ja ju nemám doma nasadenú a žerie mi nervy. Tiež by som ju vykopla. Však malého berú do škôlky čo tam má robiť celý deň jasna že leze na nervy. To by si tá stará sova mala sama uvedomiť a nie sa nechať obskakovať. Aj tak je celá nesympatická ako jej dcéra jedna je za 19 a druhá za 20.

radkatalajkova
5. jún 2012

@daniela1185 hej, som tvojho názoru, mne sa zdala hneď zo začiatku otravná, ale teda ako sa teraz správa a stále tam je, a podľa mňa Milan dobre spravil, že ju vyhodil. šak to neni normálne, aby tam tak stále chodila !

sari24
5. jún 2012

@mamartinka áno presne tu som mala na mysli, tak tipujem, že ju mysleli..lebo iná žena vedľa Bajzu sa tam už neobjavila. Potom bola ešte jedna sestrička, ktorú hrala Lucie Vondráčková, ale po nej len pokukoval, ona bola vydatá a tuším sa v seriály volala Petra

jazminn
6. jún 2012

a tá Endži vôbec vie kde bola na dovolenke...veď včera povedala, že na Kanároch...

radkatalajkova
6. jún 2012

@sari24 hej, volala sa Petra 🙂

radkatalajkova
6. jún 2012

@jazminn A čo to domotala?

uctovacik123
6. jún 2012

@jazminn 🙂) aj ja som to postrehla, ale nebola som si istá, či dobre počujem 🙂 dve časti dozadu hovorila, ako jej mamu opaľovali Turci na pláži a ako dobre sa mohla jej mama vydať, keby chcela 🙂 a včera už Kanáre, zajtra možno Bali 🙂))

tinika
6. jún 2012

to uz čo za chore ze jakub da dom michalovi? sak mu zenu prebral :D:D:D uz nevedia čo vymysliet :D a kopu detailov tam je divnych :D

strapco13
6. jún 2012

ale ved michal ide do spanielska..naco mu je jakubov dom 😕
ale monci to seklo 😀 😀 😀 😀

dadka212
6. jún 2012

šak ale to nie je Jakubov dom, on ho mal iba v podnájme....teda aspoň si nespomínam, že by riešili, že ho kúpil...

mamartinka
6. jún 2012
radkatalajkova
6. jún 2012

aj mne sa zdalo, že vraveli že tam boli Turci, ale tak možno boli na Kanároch, čo my vieme? 😀
a tiež som nepochopila tej veci , čo vravel Jakub, že Michalovi nechá ten byt a on pôjde do paneláka?!? trošku pointy by to chcelo, veď načo to už rozoberali, keď tam ja tak nebude hneď bývať?!??

mamartinka
6. jún 2012

Betka sa nam navratila.