Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mikalove
27. jan 2009

musíme si počkať na to kto umrie,ved nedaju niekoho zomrieť v prvej časti,ale na to čakáme,čo? morbidačky 😀

zuzitka
27. jan 2009

nevesta ... zacalo to tak, ze Lucia prisla ku Kordiakovi, doniesla mu zeleninu, ze jej ma uvarit obed 😀 😀
a isla do baru pracovat 😎

potom Angiein otec dohovaral Karolovi, ze sa jej to stalo kvoli nemu, ze ju utrapil ☹

Janka a Emil preberali vianocne darceky ... ona jemu kupila digi vahu a on jej tlakomer 😀
a Emil brblal, ze musi jest kapustnicu aj na obed a na veceru este od silvestra 😀 😀 ani Dunco ju uz nechce jest 😝

Bajzovci zase riesili rozvod, a ze Michal odchadza do prace...

no a pokracovanie napisala Emjee vyssie 😀 😉

mikalove
27. jan 2009

uvedomili ste si ,že zuzana v každej časti povie."chalani chodte do izby a zoberte aj mišku.." 😀

zuzitka
27. jan 2009

a Kordiak je nejaky nervozny, lebo sa boji, ze mu nevratia tie prachy, co dal zamenit na eura v minulom roku ... ja myslim, ze ten jeho kamos MASLAK alebo jak sa vola, ze on mu ich nebude chcet vratit .... Kubko mu uz doniesol 1 milion, Ivanka z toho caka nejaku proviziu .... ona je tak na prachy 😎

a to ze Ivanka chce mat viac casu na seba 😕 sak ta ma casu a casu ... mamicka jej vsetko pomoze a este ju vyhana...

zuzitka
27. jan 2009

a to je tak normalne, ze dvojicky ani nedokazu ulozit po Miske hracky a ked sa idu prezliect a umyt, tak hodia tricka na zem?? 😕 😕

mikalove
27. jan 2009

nema kedy vychovavať ked robí v bare

zuzitka
27. jan 2009

no sak ale predtym nerobila v bare 😀
jaaaj, vtedy robila v masaznom salone 😀 😀

mikalove
27. jan 2009

a ešte sex po telefone 😀

zuzitka
27. jan 2009

vidis, na to som zabudla 😝

nuz, tak bude po nich vsetko zbierat do 18ky a potom v buducnosti to bude po nich zbierat ich manzelka 😀 😀

monkula
27. jan 2009

ja aj ta knechápem, kao môž byť v bare a také malé dieťa nechať doma, myslím ,že keby sa malá začala nedajbože drhnúť, tak je jt ávysielačka ani veľmi nepomôže 😅
ja som nervózna, keĎ som v kuchyni a Chiara v obývačke 😅

mikalove
27. jan 2009

ja mam tiež malú stale na očiach,ved stať sa može všeličo 😕

monkula
27. jan 2009

no, mne sa jarko už dvakrát drhol mincami ,ta kviem ,že každ ásekunda je v takomto prípade drahocenná. 😅

mikalove
27. jan 2009

nam sa tiež dusila ked vdychla čo vygrckala,sme sa triasli ešte hodinu..

monkula
27. jan 2009

mikalvoe ,as itak... mne jarko už modral na rukách, a to nebol miminko, ale veľká 5 ročný chlapec, po prvý raz mal asi rok

claudinka
27. jan 2009

zuzitka vrely priklad moj manzel 😀 😀

zuzitka
27. jan 2009

claudi .. a si z toho uplne stastna ze? 😎

mikalove
27. jan 2009

cladi,možno aj tvoja svokra robila v bare 😀

zuzitka
27. jan 2009

neni tvoja svokra zuza bajzova? 😀

ivuss01
27. jan 2009

a baby, ziadna ste tu nespomenuli, ze ma karol konecne gauc, tusim, ze aj postel som tam zazrela,
a svehlovci tiez maju novu obyvacku...

majina.b
27. jan 2009

aj blicharovci maju bud novu gaučovku, alebo poťah .

dadulka19
27. jan 2009

ten gauč u Karola som si všimla aj ja 🙂 ,žeby ježiško doniesol 😀 ?

majina.b
27. jan 2009

a ešte, Karol je na PN alebo na materskej , akosi mi to ušlo, ked´sa v dnešnej časti zniekade vratil, žeby zo zamestnania???

ivuss01
27. jan 2009

to uslo aj mne, mozno ma dovolenku, alebo dajake volno koli angie, a vonku sa bol len prevetrat

claudinka
28. jan 2009

mikalove to by som si kukla 😀 😀 😀

asi dovolenku aj ja tipujem..

otrivinkajanka
28. jan 2009

no ja som si tiez vsimla,ze Svehlovci maju vynoveny byt aj Karol maju tam aj novu komodu a u Bajzovcov uz nie su rozbite dvere inak ta sestra Angie je poriadna rafika co poviete?

slaviq81
28. jan 2009

Ja len nechapem, preco ma Angie obviazanu hlavu 😕

minkak
28. jan 2009

no ja som si tiez vsimla,ze tam maju novu sedacku.....ale dvere som si nevsimla 😀 musim lepsie kuk 😅

zuzanockamt
28. jan 2009

slaviq81 ... to preto, aby tam mohla lezat nejaka nahradnicka 😉