Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

dadulka19
9. sep 2009

no,Jakub sa nezdá 😀 😀 😀

honey023
10. sep 2009

Tak kto je to tá poradkyňa 😀 ... ako ste sa dohodli - Kožková, Skopalová alebo Arabela?

Teraz by s tým Lotom mohli niečo spraviť, nejaký žartík 🙂, ale zrejme to by nestihli natočiť za jeden deň a vsunúť to do dnešnej časti.

lussy23
10. sep 2009

ˇAhoj. Čo sa včera udialo v Paneláku? Kukala som Totiž Modré z neba. 😉
Mne sa strašne páči ten Imro. je rovnako nešikovný ako ja na praxi. Ale má lepšiu majsterku 😒

tinika
10. sep 2009

v nedelu mam narodky ta dajake euriky by som mohla dostat z toho lota ne? 😀

majina.b
10. sep 2009

a ja som mala v piatok , nič

tinika
10. sep 2009

maji ta asi sme tie čo maju menej stastia, ja som parkrat dala a akurat som dostala spat to čo som do toho dala 🙂

eva7780
10. sep 2009

neviem čo stále riešia tie klúče v ladničke 😕 ja som tam dnes dala chlieb 😀 😀
podla mna by mali k mamičke zohnať opatrovatelku a nie ju dávať do ústavu 🤐

honey023
10. sep 2009

Podľa mňa ju nedajú do ústavu, z koho by potom Ivanka mala nervy 😀 ... mohli by spraviť anketu, že čo si želajú ľudia. Inak nová kolegyňa Ivany a Julky, nemá chybu 🙂 ...a teraz hor sa na Odsúdené 😉

majina.b
10. sep 2009

dnes som toho veľa nevidela, pozerala som VKV.

zuzitka
11. sep 2009

cha cha! sa mi páčilo, jak sa kordiak pripravoval na zdenku... tykanie, vínko .... a ona že porad mi, ako mám pretiahnuť švehlu 😀 😀 jaký ofajč 😀 😀 😝

tá nová kolegyna ivanina a julinkina .... otrááás 😀

lussy23
11. sep 2009

Baby, tá Lucia Šipocová skutočne kradla? Alebo to bolo len v scenári?

katrin21
11. sep 2009

no baby... ja prepinam ordinaciu a panelak.. ale ked tam vidim tie dve Fodraszove je mi zle! to su co za dialogy o nejakom trapnom Mr. nanukovi?? boze, to sa neda kukat! nech ich daju prec, no nie? inak pohoda.. ta nova rodina mi tam tiez moc nesedi,ale teraz to pozeravam malo, takze fakt moc neviem posudit, co su vlastne zas... ale syn vyzera ako brat....prilis mladu mamu mu dali. ved ona ma 30r...

majina.b
11. sep 2009

To staremu Blicharovi je čo, nahodou do vianoc nezomrie????

majina.b
11. sep 2009
zuzitka
11. sep 2009

tá nová rodina namiesto bajyovcov .... včera povedali, že ona nieje pravá matka toho syna

lucia šipošová kradla len v tom seriáli 🙂

zuzitka
11. sep 2009

fodraszové tuším včera neriešila nanuka ... došiel ich tato a pýtal od nich peniaze 😒
aj u nich spal

leva
11. sep 2009

Co myslite,kto je vzal tie peniaze??Ja tipujem ze ta nova kolegyna.

hasleerka
11. sep 2009

zuzitka, tiež som myslela že ona nie je jeho matka, ale teraz kukám a tuším jej povedal teraz že mama

zuzitka
11. sep 2009

jeho mamka umrela pri pôrode

egyptanka
12. sep 2009

podla man Angie a Milan sa spolu vyspia a daju sa dohromady ... a
Zdena bude mat za nasledok, ze praskne nevera Ivany s Michalom a Kubo bude zurit...
a mamicka nahodou tu demenciu troska nehraje???

labelo
12. sep 2009

mne tam lezie na nervy Zuzana,zacina byt poriadne sebavedoma velka moderatorka,ako si mysli,ze vsetci okrem nej su v tej telke nanic,sto rokov bola na materskej a z nicoho nic je z nej moderatorska hviezda a uz zacina robit na vlastne triko reklamu....
a strasne mi tam vadi ten otec Endzi, ako mu napredu trcia tie dva rohy s vlasou,vzdy ked ho vidim, tak prepinam,neviem preco si to tam neoholi.....

lussy23
13. sep 2009

Haslerka- koho máte na mysli?
Chcem sa ešt eopýtať, či tá Julka nehrá náhodou aj v Odsúdených?
Aj tá Lucia-barmanka mi je akási známa.

minkak
13. sep 2009

lussy ano hra tam http://www.zuzannamaurery.com/index.php?lang=sk...

A Luciu mozno poznas odtialto http://www.fragile.sk/

labelo
13. sep 2009

lussy23

alebo je ti Lucia znama zo sitkomu Profesionaly co chodia na Jojke 😉

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://nd...

asitka
13. sep 2009

bajzovcoc už tam dávať nemali...si myslím ja...mohli vytvoriť nové postavy...lebo sa mi to prestáva páčiť...

leva
14. sep 2009

snad sa Michal nezapletie zasa s Ivanou.A uz neukazuju deticky,Terezku a Jakubka.

hasleerka
14. sep 2009

lusy o tých nových susedoch po bajzovcoch sme sa bavili ... zuzitka odkial vieš že jeho mama umrela, to bolo v seriali, či si niekde čítala

asitka tiež som myslela že bajzovcov už nebudú dávať, ked nebývajú v paneláku

leva
14. sep 2009

haslerka,to vravela ta jeho nevlastna mama Lucii v bare,tusim minulu cast to bolo.Ona s jeho otcom chodila uz vtedy ked bola ta jeho mama tehotna,ked zomrela musela sa rozhodnut ci sa postara ona,inak by siel do ustavu.