Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
17. jún 2008

jakub vcera sa smial lebo bol opity.

zuzitka
18. jún 2008

ahojky 😀

pondelkova cast:

angie ma ist na 2tyzdnove turne, kde bude spievat na playback vzdy len jednu pesnicku..... moc sa jej do toho nechce a vymysla figle, ako sa tomu vyhnut. imro jej dal napad nech si vymysli "riskantne" tehotenstvo - myslel rizikove 😀
s karolom boli u jeho babky, papali buchty, kukali fotky.....

mamicka zase strikuje svetrik ale tentokrat bez pismenka ale bude tam zajacik - ivanka to schvalila 🙂
vlacik ma ivanka hore na tretom, vydiera s nim malych pacientov - najprv musia spravne vyplnit test, potom im pusti vlacik

kordiak prepustil upratovacku, vraj sa chce o seba starat sam 😕
v posilke stretol danielu, dohodli sa ze mu posle mailom zoznam, co potrebuje jeho mala dcerka

no a janka lamentovala ze ten vlacik co si kupil emil stal tak vela, vraj minul cely ich mesacny rozpocet - bude musiet jedavat hrianky cely mesiac 😀 😀
a pojde do sutaze nejakej zase, bude lustit tajnicky 😉

mamartinka
18. jún 2008

co sa to deje.tema panelak nam upada?vcera sa mi ten jakub zas pacil.a kordiak ako imrovi vysvetloval.imro bol akosi paf z milanovho bytu.

zuzitka
18. jún 2008

utorkova cast:

vtatila sa marekova mama z liecebne ale nic viac sa neriesilo, mozno v buducom diely

jakub sa valal opity po byte, potkol sa, bol vyhlaseny za najuspesnejsieho predajcu mesiaca 😀 dostane sluzobny mobil a auto a teda ivanka ho nuti predat skodovku ☹ nakoniec mu nasla cislo na srotovisko, z toho je jakub smutny 😒

emil pojde do tej sutaze a janka ho teda pripravuje a trenuje, schovala mu vlacik na 2 mesiace aby sa sustredil 😝

agata prisla k zuzane, navzajom sa ospravedlnovali a zrazu volal zuzane klient na sex.... agata vyzvedala ze co to je a nakoniec sa dohodli, ze niekoho vyvzdychaju do trojky 😀

karol si pisal prejav na pytacky, aj v bare si to skusali s richardom... a nakoniec to ajtak poplietol, ale teda su uz konecne zasnubeny s angie 😵

michal dal angie ten papier ze ma rizikove tehotenstvo
stretol sa s michaelinou sestrou, ta mu potvrdila ze on nie je prvy, komu to spravila, ze sa kvoli nemu pokusila otravit.... 😕

mirrinka
18. jún 2008

Panelák? 😀 koľko ľudí,toľko chutí,ale ja som v živote nevidela nič otrasnejšie 😀 ale bez urážky

mamartinka
18. jún 2008

baby kam pojde dnes kordiak z agatou.v ukazke pred chvilou jej sadal do auta.

ada78
18. jún 2008

zuzi - ty to tak krasne vies zhrnut. co bolo dnes??? 🙂

ssissi
18. jún 2008

Ahojte Paneláčky, priznám sa, tiež som členom paneláckeho fan klubu 😀 . Ale pozerávam to len cez internet - pri žehlení, štyri, päť častí za sebou vždy dobieham.

Sa mi začala páčiť děvenka Ivanka a Emiiiiiiiil, nemajú chybu niekedy tie ich hlody 🙂.

Baby, ale nevadia vám tie večné reklamy? Teda nemyslím reklamnú prestávku, ale tie počas seriálu - stále tam dokola pijú ten Fresh, Tomu, natierajú ramu, Agátina prehnaná reklama na audi, poistenie... Kordiak a jeho nutela, rajo výrobky...... Už mám pocit, že scenár pišu podľa tých reklamných žvástov 😖

zuzitka
18. jún 2008

streda 😉

jakubko sa rozhodol dat skodovecku do bazaru... a zda sa mi, ze nejak mu slava stupla do hlavy, pretoze mamicke povedal, ze ten ustrikovany svetrik je sice krasny ale jeho dieta bude nosit iba znackove kosielky 😅

emil uplne bojkotuje jankine snazenie o pripravu do sutaze 😝 ona ho furt nuti skusat si nejake slovicka a vlacik mu nechce dat.....

michaela je psycho, vraj ju otec zneuzival a ona sa chce teraz pomstit vsetkym chlapom, preto ich nici - predtym uz fingovala tehotenstvo aj samovrazdy.... potrebuje psychiatra 😨

michal dal zuzane 30.000sk nech ide kordiaka vyplatit a nech skonci s cicou micou 🙂

angie ma pruser .... na tie koncerty asi bude musiet ist, lebo producent furt otravuje, aj manazer jej dosiel nadavat 😒

kordiak nastupil agate do auta a tlacil karelaby, ze prestal chlastat, cvici a bla bla a ze z celeho zoznamu bab si zakruzkoval len jedno meno a kukal na agatu .... ona len povedala ze uz musi ist ☹ tak vystupil a ona odisla
s danielou riesil malu vivien, chce ju do opateri

karol nie je pokrsteny a angie chce svadbu v kostole.... takze to sa bude riesit..... 😅

a co som este zabudla, hm???

monkula
18. jún 2008

juuuj, tá scéna v aute ma tak dojala.... 😅 😅
Mám MS, tak hormóny, nooooo 😀 😀

mamartinka
19. jún 2008

dnesny diel cast.jakub a ivana svehlovci sa chystaju na dovolenku.ivana chce nechat jakubovu mamu jarmilu doma.zuzanu bajzovu zacina doucovat anglictinu mlady fesak darius.tolko k dnesnemu dnu.

otrivinkajanka
19. jún 2008

zizitka ty to vzdy tak super rozpises co bolo v panelaku,ze ani ho uz sledovat nemusim staci mi,ked si to tu od teba precitam a som v obraze 😀

zuzitka
23. jún 2008

no vidim ze sa tu caka len na mna 😀 😀 😀
...inak temu panelak som nasla az na 4 strane!!!! kaslete tusim na to!!! 😝

ja som nevidela ani vo stvrtok ani v piatok...... 😅

moni1412
23. jún 2008

chcete napisat co bolo v piatok? ci nie? vidim ze to este nikto nerozpisoval.....

Angiin producent podal staznost na Karola.

Jakub vysvetluje mame, ze ide s Ivanou sami na dovolenku. Dohodne sa s Emilom, ze ju budu chodit pozerat, Janke ponukne nejaku rolu v avantgardnom divadle u nejakeho kamarata v Romeo a Julia - dojku. este nevie ze preto, aby suhlasila ze budu davat pozor na mamicku.

Karol stale prehovara babku, aby sla s nimi byvat, ale ona ide do penzionu....

Agi a Milan sa rozpravali a uz nadobro rozisli (vyzera to tak ).

Ivana dala Jakubovi fotku z utz, obaja vyzerali stastni. (dost sa zmenila Ivana, nezda sa vam? 😀 )

Ten tajomny sused predava byt Angie a Karolovi, je nieco dlzny jej otcovi.

Zuzana konverzuje s Dariusom 😀 😅

hadam som nic nezabudla 🙂 😉 🤐 😕 😵

zuzitka
23. jún 2008

super moni 😉 chcela som najsor napisat stvrtkovu cast..... ved ale strucne mozem ne? 😀

kordiak vola otcovi, chce sa stretnut s nim
vecer stretne agatu v bare a pozve ju k sebe... ale ona chce ist skor na vzduch, asi sa sli prechadzat ... 🙂

marekova mama chce mareka uz domov, aby nebola sama a nezacala znova chlastat. ale marek chce byt u michala... ale nakoniec teda asi pojde k mame.

jakubko hlada dovolenku v katalogu a vysvetluje ivane rozdiel medzi all inclusiv a nornalnou dovolenkou s polpenziou.... presne jej rozpocital kolko by minuli..... presviedcal ju co je vyhodnejsie.... uplne je trafeny tym poistovanim 😀 😀
ale mamicka je stale v tom, ze ide s nimi.... toto musi jakub este vybavit 😅

janka ma potrebu stale skusat a cvicit emila na tie tajnicky, vymyslela figel nanho.... schvalne lusti tajnicku zle aby ju opravoval a tym padom si cvici sedu koru mozgovu 😀 😀

angie sa pyta agaty na karolovych rodicov.... ked mal 12 rokov, mali havariu a zomreli
vychovava ho babka odvtedy. a teraz chce ist do penzionu aby im nezavadzala.... 😒

zuzana b sa ide doucovat anglinu, prisiel k nim domov Darius 😉

tot vsjo .... aspon myslim 😀

zuzitka
23. jún 2008

teraz som dopozerala piatkovu cast a moni, ak sa neurazis, doplnim ta 😀 ... ja si totiz robim poznamky pri pozerani..... 😅 😅

angie a karol maju pruser... co sa pochytili v bare s manazerom... tak on si vybavil papier, ze ho karol zbil - ze ma zlomenu ruku 😕 a podal na karola staznost za tazke ublizenie na zdravi... proste ich ide vydierat....

jakub ma akoze auto v bazare... on si ho dal vytuningovat 😝 😝
jak rozpraval mamicke ze chcu ist na dovolenku len dvaja s ivankou, tak mamicka nahodila placlivy hlasok a ze ako moze nechat choru staru mamu samu doma..... ☹ ... herecka jedna!!!!

agata s kordiakom na tej prechadzke preberali, ze on sa ide kvoli nej menit ale agate sa nepaci, ze si robi kolonky a porovnava byvalky a vlastne agata vyhrala nad riou a danielou, no pre nu to nie je ziadna pocta.... cize je tak trochu urazena..... no ale prisla za kordiakom do posilky, kecali.... len tak nezavazne

jakub poistil nejakeho rezisera a ten chce janku /emilovu zenu/ do tej hry romeo a julia..... a preto si mysli ze to bude malina, ked ju poprosi, ze maju davat pozor 2 tyzdne na jarmilku.... lenze janka o tom nechce ani pocut 😝

zuzana s dariusom konverzuju jedna radost..... az na to, ze tam ostal po vyucovacej hodine este na kavu 😅

monkula
23. jún 2008

tak mne osobne lezie "mamička" už na nervy, takro nechutne sa pchať medzi mladých, ani sa tej Ivanke nečudujem, že ju nemôže vystáť... 😝

zuzitka
23. jún 2008

pravda je, ze byvaju v jej byte ale to neznamena, ze ju musia bravat na dovolenky 😠 ze?

monkula
23. jún 2008

t ože bývajú v jej byte neznamená, že sa do nich musí montovať a pchať s s nimi všade a to je jvydieranie nechutné 😠 😠
A aj Janka sa hrá na veľkú dámu, už je aj ona nechutná...
Ale Ivanka má u mňa miliónm bodov, je skvelá

kisska
23. jún 2008

Tak ja sa pridavam k tym, co maju v panelaku niekoho v zuboch. Mna konkretne zacala neskutocne vytacat "pani Janka". Na to, ze Emil je skvely, inteligentny, vtipny chlap, to co si necha od jeho zeny, z neho robi totalnu handru. A v poslednej dobe pani Janka nemala pre Emilka jedno mile slovo. Furt ho len buzeruje, uhana, kontroluje, berie mu "hracky" a "vazne sa obava o jeho dusevne zdravie"... uz mi vazne lezie na nervy. Inak neviem, ci ma Andy Kraus nejaky problem so zenami, ale vacsina bab v panelaku su teda riadne furie. 😠 Agatu-normalnu poslal domov do NZ a zo Zuzky-druhej normalnej spravil dievca na telefon... 😠

monkula
23. jún 2008

kisska, aspoň vidíme, kto u nich doma nosí nohavice...si upevňuje sebavedomie aspoň takto... robí z ožien fúrie a c..undry

moni1412
23. jún 2008

zuzi v poho 😀 😀 😵 😵 dik za doplnenie. ja som to pisala zaroven s pozeranim, manzel nahraval piatkovu cast 🙂 musim sa od teba este veeeela ucit 😉

inak - Janka uz aj mne zacala liezt na nervy. ked neda za kazdu blbost Emilovi obed. Je to dost trapne 😒

bibianna
23. jún 2008

Michala bude mať nehodu.

zuzitka
23. jún 2008

no dnes bola ta jarmila hrozna, chudak pan pastier sa jej baaal 😝 kubko niekde zapatrosil zmluvy a hladal ich, tak jarmilka pana pastiera mala za ulohu zdrzovat.... no hruuuza
ked kubko prezeral ten snimok z ultrazvuku.... najprv videl pipika, tak to bol chlapec..... o chvilu zistil ze to je ruka, tak zase to je dievca 😅 😅

janka skusa romea a juliu o dusu a nakoniec jej prisiel scenar s uplne inym textom tak bola z toho mimo.... hladala tie hracky co kupila pre jessicu, potrebovala babiku aby mohla skusat akoze s juliou ako s babenkom ..... tak sa emil musel priznat ze tie veci rozdal 😀

kordiak bol s otcom na cintorine, ten sa s nim ledva bavil, furt mu nadaval ze ma nieco s mafianmi.....
agata odchadzala vyfintena z domu, vraj ide do kina so zuzkou.... 😕

zuzana si nejak rozumie s tym anglictinarom Dariusom 😎

angie stale s karolom riesia hypoteku a predaj domu 🙂

janina77
23. jún 2008

neviete co vlastne zamyslaju s tou Agatou? Vyzera to akoby ju chceli vratit spat do serialu - k Milankovi. Tak bude nadalej hrat v Panelaku alebo nie? (nejak nemam cas sledovat bulvar 🙂 )

leva
23. jún 2008

bibianna,odkial vies?

zuzitka
23. jún 2008

uz sme to tu preberali, agata sa velmi neosvedcila v tomto serialy, nesadla jej rola 😒
bude natacat iny serial.....

dadulka19
24. jún 2008

babyyy,veď v piatok Panelák končíííííííííííí ☹ ,ale od pondelka to dávajú od začiatku,keby chcel niekto repete 😀