Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ivanka85
18. jún 2012

Dominika ze mala tucna no tak to ta prava hovori🙂

mamartinka
19. jún 2012
radkatalajkova
19. jún 2012

Jáj som videla kúsok upútavky, že čo bude dnes a normálne ma nasrala tá Ivana nasrala 😠 tak ona len všetkých využíva, Kuba na venčenie Harryho, no by som ju tak akurát kopla niekde ! Toť môj názor

zuzkatko
19. jún 2012

@radkatalajkova trááápna je tá Ivana

mamartinka
19. jún 2012

Ta Moncici a Fedor nemali chybu vcera.Hlavne Moncici 😀 😀

mamartinka
19. jún 2012

No chcela by som este vydiet Pani Janku a Evicku Bognarovu v plavkach 😀

radkatalajkova
19. jún 2012

@mamartinka moja, neviem neviem, či by si to potom rozdýchala 🙂
@zuzkatko vieš, čo ale dakedy by som jej pleskla, také nervy mám na ňu, šak sa ani rozhýbať nevie, či chce Jakuba alebo koho

mamartinka
19. jún 2012

@radkatalajkova Ved to 😀

zuzkatko
19. jún 2012

@radkatalajkova ona chce aby ju všetci obskakovali ma pri nej napadol vtip že : viete aká je pri sexe poloha na somára? najprv ho nažhaviť a potom ho nechať tak a on len kuká ako somár 🙂))
tak toto sa presne hodí na Ivanku všetkých nažhavý a pošle kade lahšie

daniela1185
19. jún 2012

Dominika je jak poštípaná od včiel. Už sa teším keď dojde šikmooký Columbus za ňou. Dúfam, že ju potom Maslák nakope do riti. Ozaj a kde má bruško? Betke spravili brucho už mesiac po oplodnení super samcom a táto je plochá jak lata. Srdečne som jej dopriala ten rozvod keď si nevážila čo má. Neustále sa jej niečo nepáčilo a tá včerajšia poznámka že všivavé Thajsko. Krava sprostá priala by som jej dovolenku taká akú majú 80% sloveniek niekde pri bazéne na verejnom kúpalisku. Prišla odniekaľ z nižnej vyšnej veď tuším bola panna po svadbe a keď videla krv odpadávala a naraz je z nej dáma prvej triedy. A ten blbý Jakub mi už tiež žerie nervy neviem si predstaviť že existuje taký chmulo čo tak zázračne rychlo zbohatol a ešte je stále zalúbený do ženy čo si z neho robí dobrý deň. Tá by si tiež zaslúžila po hlave. A ozaj odkial berú na tie luxusné dovolenky do čerta mi pracujeme tiež a tešíme sa ak sa niekam dostaneme na týždeň z domu. Ešte aj Janka s Emilom si vyberajú naši dôchodcovia trpia doma nemajú pomaly na jedlo a títo si vyberajú drahé destinácie, pritom pred dvoma mesiacmi nemali ani na zasklenie dverí. Čudnééééééééééééééééé poraďte ako sa to robí budem vďačná.

andrea.m
19. jún 2012

ježkove oči ten kubo je taký ťuťo

radkatalajkova
20. jún 2012

ajéééje, zasa mi tá Ivana zdvihla tlak, ale riadne, zas vyvenčiť Harryho, já bych jej dala, načo ho teda majú, keď ho nemá kto venčiť !!!!
@zuzkatko

mamartinka
20. jún 2012
mamartinka
20. jún 2012

Dudko ake farco.BA-Dudko.

erni
20. jún 2012

@mamartinka veru, ja Luknara mozem v kazdom filme a v tom aute !, no dala by som sa odviezt 😀
@daniela1185 asi byvas v zlom panelaku 😉 ale co je zaujimave,ze vsetci aki bohati a jedia len obycajne rozky
a kedy je posledna cast panelaku?

mamartinka
20. jún 2012

@erni Buduci stvrtok 28.06 konci Panelak.

zuzkatko
21. jún 2012

Dominika dostane po papulke zdutej zahráva sa z ohňom 😀 😀 😀

kacickah
21. jún 2012

Včera mi až melon s huby vyletel ked som videla súlož Dudka a Soni 😀 😀 😀 Maslák aké nervy si Veverica zavarila trúba sprostá čo by iná zato dala keby dostala byt.auto atd....

mamartinka
21. jún 2012

@kacickah Tak uz sa tesim na Dudka.O chvilku idem kuk bo teraz nepozeram lebo varia farmari.

mamartinka
21. jún 2012
katy2
21. jún 2012

Teraz som kukla 🙂 To je sranda....
http://panelak.joj.sk/panelak-epizody/2008-02-1...
uplne prvy diel 😀