Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

sari24
2. máj 2013

@slagy to bolo len tak napísané, ironicky, že vie prečo Michal k Betke bývať nepríde..lebo aj Michal sám o sebe vie aký je sukničkár a nechal by ju po pol roku 🙂

slagy
2. máj 2013

@sari24 jaj 😀
Lebo odkedy byva Burlivak o osmej , panelak kukavam akurat v stredu na joj plus 🙂 ,...

slagy
2. máj 2013

Baby, zajtra nebude nahodou Michalove priznanie?

sari24
2. máj 2013

@slagy chápem 🙂 tiež sledujem víno a panelák potom cez archív 😀 a áno, zajtra by malo byť, som zvedavá 😀

mamartinka
2. máj 2013

@slagy az piatok sa Mizu prizna.

mamartinka
2. máj 2013

Dudko je najlepsi na tej foto 😀 😀

slagy
2. máj 2013

@mamartinka ved zajtra , nie? 😀

mamartinka
2. máj 2013

@slagy ano zajtra prepac 😀

lenka3007
2. máj 2013

sledujem 95.cast prvej serie, kde krstili Karola 😀 😀 😀 Vam poviem, sranda, aj Angie tam je taka podarene, super vlasy ma 🙂

lenka3007
2. máj 2013

@mamartinka Gargy je strasne zlaty a jak sa podoba na otca (myslim Haraksina) 😉

mamartinka
2. máj 2013

@lenka3007 cely Haraksin ze?Zlatucky je.

mimkaa10
2. máj 2013

na Imrovej hláške s je*lým papierom som sa dobre pobavila 😀

sari24
2. máj 2013

Dnešný záver Paneláku 😀 Sama neviem ako by som reagovala...ale originálne to bolo 😀

daniela1185
3. máj 2013

@hasleerka mne sa zdá že tam sú ešte aj nejaké iné oddelenia. Zdalo sa mi že tam je detské, chirurgia. Ale nie som si na sto percent istá.....

mamartinka
3. máj 2013

No kde je ten Panderlak.Ze aj zacnu dnes 😠

mamartinka
3. máj 2013

Sonicka aka pekna teraz aj v klobuciku.Kubko aky rozkokoseny z Hoffou.Super su tiez.A Dudko 😀 😀

hasleerka
3. máj 2013

@daniela1185 no ved ono je tam asi viac oddelení, tuším spomínali Natalia aj urologiu ... ale Liška podla mňa myslel špičkových lekárov na gynde, ved predsa tam sa jednalo o primára

stardust
3. máj 2013

@mamartinka celkovo ta herecka je teraz taka zlatucka s tym bruchom na obrazovke.

mamartinka
3. máj 2013

Tak a je to vonku.Dockali sme sa.Alzbetka je Mizova dcera a Ivana uz to aspon vie.

luciferkax
3. máj 2013

@slagy v stredu chodieva panelák??? 🙂 o ktorej :D

luciferkax
3. máj 2013

@mamartinka a teraz na pokračovanie čakať d pondelka 🙂 hihi

mne sa zas sonička z bruchom nepáči, resp. je mi tá herečka taaaaaak nesympatická :D

mamartinka
3. máj 2013

@luciferkax na joj plus opakuju 20.30

luciferkax
3. máj 2013

@mamartinka nechápem vete, že "KRistína prezdradí šokovanej Nataly, že dvojičky, ktoré čaká, sú Maslákové" - ved nataly to vie, nie?

hasleerka
3. máj 2013

baby to čo bolo vo štrvtok čo jakub urobil hofe, že ju akože nechal a potom ju požiadal o ruku ... ja som myslela že mu hofa jednu strelí... teda ja by som asi tak reagovala a odpochodovala preč...

idem kuknúť dnešnú časť....

lenka3007
4. máj 2013

haha, pozeram piatkovu cast 😀 Dudko so Stanom a Sasou pri tom vytahu 😀 😀 😀 som sa musela smiat 😀