Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

linddi
12. sep 2008

vitaj v klube! 😀

majka35
12. sep 2008

ďakujem za vrúcne privítanie ... 😀

leva
12. sep 2008

baby a to uz bude stale o tejto hodine chodit panelak,myslela som ze to len vcera,len ked som videla ze to vymenili s tou kriminalkou,tak neviem.

leva
12. sep 2008

? 😉

zuzitka
12. sep 2008

kukla som teletext, dnes ide o 20h 😎

zuzitka
12. sep 2008

rychlo som vymalovala Samkovi v izbe jednu stenu 😀 uvarila som si kafe a ze idem si konecne pozret vsetky casti panelaku........ naklikam panelak.joj.sk, najdem prvy diel, pustim a kukam............ po 3 minutach mi tam naskocil dnesny diel.......... 😝 tak skusim za hodinu 😀 😀 😀

zuzitka
12. sep 2008

nechapem preco milanko nevyhodil tu riu 😠 😠 😠
zozrala mu cely obed, striga jedna drza...........

leva
12. sep 2008

Veru aj ja sa cudujem preco ju nevyhodil,no zvedava som co ma milanko zalubom stou Vierkou.

xena22
13. sep 2008

Inak pred prazdninami sa o panelaku vyjadrovali,ze nas caka kopec prekvapeni v podobe jedneho rozvodu,iba jedneho babatka a milanovi pridelia novu partnerku miesto agaty a ta nova partnerka by sa mala na cas stat ustrednou postavou serialu....no ale nech som spekulovala akokolvek,ziadnu variaciu som na tento popis nevymyslela...ktovie,kto o babo pride 😒 ,ktovie kto sa rozvedie 😒 a koho si narazi kordiak,tak to uz ozaj netusim - musime len cakat 😀

melory
13. sep 2008

xena, tak podme rozmyslat 😅
ivanka ma stale v tehu problemy a "este neporodila" ako je povedala "mamicka"
a ten rozvod tiez sedi na nich, kedze jakubko je zmeneny....
kordiak bude mat zrejme vierku - to usudzujem z jej hereckeho nadania. 😵
na viac som neprisla.... 😒

xena22
13. sep 2008

😀

Uzavrieme stavky???

melory
13. sep 2008

radsej na to pridme 😀

xena22
13. sep 2008

Ja som zasa tipovala na rozvod Emilka a Janku,lebo nechapem ako s nou on moze zit 😀 a ze by sa dal dokopy s Jarmilkou 😀 Dieta neporodi Angie,ked ju Michal stale tak upozornoval,nech si dava pozor a k milanovi som myslela,ze sa vrati jeho byvalka,ale kedze sa tam uz viac neobjavila,tak asi to bude ta upratovacka.Ta vyzera inak taka pohodacka aj sympatacka,aj ju tam coraz viacej obsadzuju,tak je to mozne 😉

melory
13. sep 2008

emilko? a zozvod? by sa asi ani neodvazil! 😀 😀 😀 😝 no po podraze s autoskolou je to mozne
angie je aj v skutocnosti VRAJ tehotna....neviem...tak ta asi donasi do konca...ale to je len uvazovanie.

mirka
13. sep 2008

hm, tiež by som dala ten potrat Ivane, vyplnia sa Jarmilkine predpovede, no škoda, mohli ostať 2 deti 😒 ak mala potratiť, tak mali to nechať v tom poslednom dieli, toto už bude dosť brutálne 😒 a rozvod? hm, možno Bajzovci

berni
13. sep 2008

fuuu ja dufam ze nepotrati ani jedna z nich a ze Milanko sa da dokopy s upratovackou a rozvod tipujem Ivana a Kubko.mozno 😅

bekusqa_73
13. sep 2008

ahoj lindika ..ja ho sledijem a je to perfis len ta viki rakova je tam trapna v susedoch jej to seklo viac ona sa na dolezitu rolu nehodi je vyborna v zabavnych relaciachhh 😉

zuzitka
14. sep 2008

uz som pozrela prve 4 casti na panelak.joj.sk 😉

milanko by sa mohol dat dokopy s tou vierkou, ona je zlata 😵

zuzitka
14. sep 2008

noooooooooo prave kukam, ako kordiak vyhodik Riu 😀 😀 😀

som sa rehotala, ked jej zjedol masku na tvar.......... 😝 😝

a este ked si emilko obliekol kostym "dojcensku flasu" 😀

zuzitka
14. sep 2008

sa vam zda ze tu pisem nejake nezmysly........ ze pisem stare veci......... ale ja pozeram vsetky casti odznovu 😀

a teraz z poslednej casti........ mamba a richard!!!!!! no toto 😕

berni
15. sep 2008

zuzi no veru Mamba a Richard 😕 😨 fiiiiiha no na toto som zvedava 😕

zuzitka
15. sep 2008

ale vies jak to zahraju........ hned si povedia ze sorry, neni to dobry napad a budu pokracovat akoby sa nic nestalo.......... a bude vybavene 😀 to nas len natiahli, aby sme sa tesili na dalsi diel 😉

minkak
15. sep 2008

no zuzitka asi ano 😉 ale mozno....predsa len,ved uvidime 🙂

melory
15. sep 2008

nieje vierka v skutocnosti mambina seeegra??? sa mi podobaju

zuzitka
15. sep 2008

mambina sestra asi nieeeeeeee 😅

mne sa skor podoba na ivetu malachovsku 😝

danu
15. sep 2008

ahojte 🙂
Inak p. Emil v sutazi teda v tom kvizi vyhral zajazd 😉

zuzitka
17. sep 2008

ta Betka je nejaka mrcha ne? 😕

melory
18. sep 2008

betka je mrcha veru! zvadza ako moze 🙂

danu tak nebude auto??? ale zajazd??? ozaj a ako vies?

martinabarak
18. sep 2008

Caute. Dako som nestihla tento tyzden pozerat TV, kto je Betka a kto Mamba ? A Ria je este u Kordiaka ?

maybee
18. sep 2008

Betka je tá, čo sa nasťahovala k Enji a Karolovi, Mamba je nová čašníčka namiesto Enji, a Ria už u Kordiaka nie je. Vyhodil ju a teraz, aby mal pokoj, tak jej zaplatiť zájazd do Egypta. 🙂
Myslím si, že Ivana a Michal Bajza si spolu niečo začnú 😉