Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

domeenika
6. mar 2009

nie svadbaa a nie s nou... to by uz nemalo grady.. ☹
Vcerajsi panelak - noo ja som zvedava ci Zuzana nieco poriesi s Petrom.. mohli by.. 😉

domeenika
6. mar 2009

A Karol trtko, jáj nemam slov..

eva7780
6. mar 2009

svadba Kordiak -Lucia,do dufam nie 😝

claudinka
6. mar 2009

tu sa to nejako rozkecalo.. musim neskor docitat 😀

kordiak s luciou? no to urcite.. fuuuj 😀

dadulka19
6. mar 2009

baby,nepozerali ste dnes tú rannú reláciu na STV?Bola tam Helena(Lucia),spievala v skupine,ktorú vedie Braňo Kostka.Bola nenormálne hrozne oblečená 😠 ..teplákové gate,biela blúzka jej trčala spod belasého teplákového svetríka s kapucňou,vlasy na všetky strany,nenalíčená(teda,nebolo vidieť),no niečo hrozné.Asi to dá maskérkam veľa roboty,spraviť z nej ako takú Luciu do paneláku 😀 😀 😀

mikalove
6. mar 2009

ona nemá vkus 😝

eva7780
6. mar 2009

aj v novom živote je s nou rozhovor,ešte som sa k nemu nedopracovala

claudinka
6. mar 2009

dadi nekukala som sakris 😀 😀

mikalove
6. mar 2009

škoda aj ja by som ju rada videla 😀

veronikahel
6. mar 2009

a kto prisiel za kordiakom na izbu??
ta jana z dvaja v tom, tak ma koho ozaj hrat??

domeenika
6. mar 2009

ona vie aj spievat? 😀

minkak
6. mar 2009

dadulka ja som to videla,mne sa to veeeeeelmi paci ako spievaju,chybala tam Vlkova z ordinacie....boooooze ako sa volaaaa?neviem si zmysliet,mam to na jazyku 😅

akejka
6. mar 2009

ani podľa mňa sa k sebe vôbec nehodí pár - Kordiak+Lucia. Hrúúúúúúza. Mužovi sa včera páčilo, ako sa Kordiak nachlastal. Že on by urobil to isté, keby sa s ním jeho baba odmietla vyspať a pritom už majú 1 sex za sebou...

katy2
6. mar 2009

Krajciova aj Norisova velmi pekne spievaju..... A vobec, cela skupina Kostku je uzasna..... 🙂

depecko
6. mar 2009

skupina sa volá Fragile 🙂 Najviac sa mi páči pesnička Happy Day! 🙂 -no troška od veci

minkak
6. mar 2009

katy,akurat som sem dobehla,ze uz som si zmyslela Norisova, jasne 😉

zuzitka
6. mar 2009

tuto spieva ta lucia z baru:

http://www.fragile.sk/

😀 😀 😀

minkak
6. mar 2009

jeeeee zuzitka super,idem to omrknut 😉

claudinka
6. mar 2009

ja som bola prekvapena, ked som ju videla v silvestrovskom programe s Fragile spievat, som si myslela, ze si robia srandu a vazne tam spieva 😉

vesi
6. mar 2009

čaute,
aj ked barmanku Luciu nemám veľmi v láske, musím uznať, že tá skupina spieva nádherne, počula som ich naživo, bol to zážitok 🙂

eva, tak ožratého Kordiaka mi prenecháš a ty si počkáš kým vytriezve? na to zabudni 😝 😀 😀 😀

mikalove
6. mar 2009

čoo,ona s nimi spieva? 😕

honey023
6. mar 2009

Ty kokso, koľko nových príspevkov od včera, nestíham čítať 🙂

honey023
6. mar 2009

http://www.cas.sk/clanok/108534/zastavme-zbytoc... ...inak to, že si Bruno dal zabiť zebru, aby si vyzdobil byt je primitívne a vážne choré (ale to je mimo tému o Paneláku, ale súvisí to s tým článkom)

eva7780
6. mar 2009

mlady ma asi odskusane 30-nicky 😀

eva7780
6. mar 2009

tak ta Brychtova je všetko mozne len nie herecka 😠

honey023
6. mar 2009

Lucia mu dá kopačky? 😲 😀 ale aspoň to bude zaujímavejšie 😉 ... a Bajzová asi Fodráza prefacká 😀 alebo ju naučí ísť na zlé chodníčky? 🙂

eva7780
6. mar 2009

aj tak sa k sebe nehodia 😠

zuzitka
6. mar 2009

teeeda kubko .... sa mu ta vierka pletie uz vsade 🙂
ked michal viedol rozhovor s vierkou, jak si drzal vankus, ako keby ho chcela mignut ...

blicharovci ... tie ich zazitky .... ze sa jej vysypal cely nakup - 3 pomarance 😀 😀

wanda007
6. mar 2009

ja sa neviem vynadivat na janku, vravte si co chcete, herecka je to dobra

hasleerka
6. mar 2009

ten velky nákup nemal chybu 😀 😀 😀