Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

miska002
1. apr 2010

ja som kuk len koniec ....a co ivanka je zas s bajzom...???? 😲

maryah
1. apr 2010

no tak to som prekvapená z tej lvany... to čo je. a čo ten lupič. no teda, zase čakať až do utorka 😠

janette4
1. apr 2010

ten lupič išiel podľa mňa do Kordiakovho bytu,keďže je prázdny.

Na Jančovi som sa smiala aj ja.aj ako po Alici stále všetko upratuje 😀

mamartinka
1. apr 2010

maryah kde mas aj ty foto?Mne tiez zmizla.Nahodila som druhu. 😉 Tak ma informuj.Kde bola ta mamicka s Terezkou?Ja si pozrem zajtra archiv.

eva7780
1. apr 2010

Mamicka zobrala Terezku k sebe domov,nech si mala kukne ako babka býva 😉 a prisla dost neskoro 🤐

mamartinka
1. apr 2010

eva7780 dakujem 😉

vodnarky
1. apr 2010

no baby co poviete??..ta alica.. 😀 😀 😀

desszi
2. apr 2010

ta alica - typicky chlap 😀 - tu gatky (u chlapa slipy), tam nechany riad na stole, otvorena zubna pasta....

siouxsie
2. apr 2010

mne sa ta Alica celkom paci... teda aby bolo jasne - charakter dotycnej nic moc, ale ako ju Zuzana Vackova herecky stvarnuje. doteraz som ju nepovazovala za nejaku super herecku, ale tato postava jej sadla ako rit na serbel 😀

siouxsie
2. apr 2010

na zaklade vasich nazorov, pripajam vyhodnotenie ankety:

- najsympatickejsia postava serialu
1.miesto: Imro
2.miesto: Lucia
3.miesto: Alica

- najnesympatickejsia postava serialu
1.miesto: Denisa
2.miesto: Zdena
3.miesto: Nika, Alica, Agata (s rovnakym poctom hlasov)

- najlepsie herecky stvarnena postava serialu
1.miesto: Ivana
2.miesto: Kubko
3.miesto: Jarmila, Alica, Julka (s rovnakym poctom hlasov)

- najhorsie herecky stvarnena postava serialu
1.miesto: Agata
2.miesto: Sona
3.miesto: Angie

majina.b
2. apr 2010

siouxsie
Alica/ pravdu povediac ja som ju hrať ešte nevidela, len moderovať varenie, ale fakt je komedialna

a anketou suhlasím , ale Lucia v panelaku, no neviem, omnoho lepšia je v profesionáloch

labelo
2. apr 2010

mne uz lezu na nervy Maslak a Martina,len sa olizuju v posteli 😀 zda sa mi,ze tam stale viac pribuda erotickych scen
toho stareho Fodrasza uz s toho serialu aj s Agatou vyhodte uplne zbytocne postavy
som zvedava co Zdena s nemeckym klientom 😀
Alicka a Duski su dobry
inak vsimli ste si v niektorom diel,i ked hrala Lucia s Borisom toho zolika isla do tej izby ,v ktorej bolo tma ako v rohu a priniesla odtial mineralku,to bola akoze kuchyna???

majina.b
2. apr 2010

včera som nevidela, ale martina by už mohla odcestovať 😀

janette4
2. apr 2010

no mne tiež lezie na nervy,že sa tam stále len olizujú a váľajú v posteli-myslím Masláka s Martinou.

Lucia,no...celkom ujde,Denisu by som vyhodila jedným razom aj s Angie,Martinou,Agátou,jej tatkom aj Soňou.a hneď by sa uvoľnilo miesto pre zaujímavejšie postavy 😀 😝

vodnarky
2. apr 2010

Martinka s tym Maslakom su ozaj trapny.. 😖 ajtak podla mna Maslak je zalubeny do Angie.. 😎 a Alica?juuuj,kolko sa len na nej nasmejeme.. 😀 😀 😀
Fodraz a Agata-ulne nudne.. 🙄

mamartinka
2. apr 2010

No to co ta Ivana zasa z Bajzom?To sa zas daju dokopy?Ake to bolo dobre ked bola na Kubka taka mila.Boli prijemna rodinka.A uz sa zasa vracia tusim ta stara Ivanka.Ale ostala babicka Jarus ked ju Ivana nepustila dnu a zavrela jej dvere?Sa mi pacil ten Rozsental ci ako sa pise.Mamicka ze ake ma tupe.Kubo coto? 😀 Tupe,parochnu.A sa cudujem ze bulvar este nepise dnes o Maslakovi a Martine a ich nahych telach 😀 Alica riadny bordel. 😕 Blicharovci su teraz dobry.Ich sledovanost tv a Jankinho kukatka. 😀

mychaella
2. apr 2010

to je fakt Martina s Maslakom su strasne otravny s tym olizovanim...jak pubertaci. a agata mi straaasne lezie na nervy uz len tym, ze chce otca poslat prec a neustale donho husti, sak ten byt jej kupil on...a ona inteligentna si tam ide nastahovat niekoho koho vobec nepozna, tiez ako male decko sa sprava.
a k tej Alici a Jancovi...tak na nich sa teda dobre smeje..janco jak zena tam som ti dal nohavicky na kopku 😀 ale bordel mala dobry, to slubila, ze si uprace to je akoze uz upratane? 😎

mychaella
2. apr 2010

inak mne zacina ?Janka liezt trocha na nervy tym ze sa tvari jaka ona je najmudrejsia alebo ked jej Emil nieco vysvetluje tak ona " no ale Emilko nieee, ale ja do toho nejdeem"

mirela
2. apr 2010

inak vcera ked Emil sedel v kresle, hned v prvom zabere cital Rosamunde Pilcherovu 😀 , zase moje bystre oko postrehlo nedostatok .... Alica nema cas na upratko, lebo sa len flaka 😝 , ale aspon je zabava, ze je taka crazy

vodnarky
2. apr 2010

noooo...na tu Ivanu z Bajzom som aj ja cumela!!!! 😅

majina.b
2. apr 2010

no napíšte čo bolo konkretne Michal / Ivana.......stači jednou vetou...... 😀

mamartinka
2. apr 2010

majina.b Ivana prisla za Bajzom do prace a samo ze sa zacali bozkavat vasnivo.

lussy23
2. apr 2010

No super! ☹ Ivana sa s Michalom olizujú a bác, vtrhne im tam Mária! Mirela - čo je na tom, že emilko čítal Pilcherovú?
Klára a Silvinka ako nachytali tú Kočánkovú.
Dnes, ani v Pondeklok, panelák nebude.

lussy23
2. apr 2010

Nechápem, prečo Ivana povedala do r.... pred Terezkou ☹ Však to ani nie je jej dieťa.

Ozaj ktorý herec/ka je podľa vás najsypatickejšia? Bez ohľadu nato, akú hhrá postavu.

mamartinka
2. apr 2010

Este bola dobra Julka ako Alici a Ivane rozpravala o pribehu sefa a cesty domov.Ze asi pol hodiny nic nepovedali.A ona zrazu ty si ho nevidel ty ko...Ci tak neako 😀

maryah
2. apr 2010

no baby, aj mne už začína liezť Martinka s Maslákom a tým ich oblizovaním... to nič iné len ach ach cmuk, mľask a mľask... juj, to si nemôžu aspoň raz zahrať trebárs človeče nezlob se 😠

maryah
2. apr 2010

mamartinka a na tej hláške čo povedala Julka babám o tom opilcovi som sa nasmiala 😀 😀 😀

mamartinka
2. apr 2010

No len dufam zze to zachvilu nebude len o kekse.Martinka+Maslovic,Bajza+Svehlova,Dusko+Alicka a podobne.Ale Martinka uz ma letiet spet nie?Tak uz snad v utorok tam nebude.Tusim dnes mala ist prec.Ci az o tyzden?

maryah
2. apr 2010

neviem, tuším teraz v piatok... tak asi v utorok už odíde a bude koniec toho cmúúúľania 😀 😀 😀 ... myslím ich cmúľania... je tam toho dosť, to je pravda 😀