Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

romanelka2
17. sep 2010

Preco to tak prezivate ? ved je to film a hraju aku maju rolu podla mna je ten serial super pozeram ho od zaciatku 😉

aniratak696
17. sep 2010

@zuzul1310
Karol nie je normálny ja by som mu už Lukyho tak skoro nedala... to len jeho môže napadnúť taká kravina..
Nechápem prečo tak velmi Dudkovi vadí, že Zuzka si necha babo?ved bude dedo mal by sa tešiť ne? 🙂
Alicina rozprávka asi každého pobavila nemala chybu, ale na nu sa to úplne hodilo 🙂

@atinka22 to je perfektný postreh...som si to až teraz uvedomila,že bol doma atd.. 😀 a tiež mi príde taky nemastný neslaný a ani nie je už taky sexi ☹

zuzkat1
17. sep 2010

🙂 ahojte...som sem nazrela prvykrat ale panelak pozeram od zaciatku... je to celkom vtipny serial🙂 len ta angie mi ide na nervy🙂

zuzkat1
17. sep 2010

inak hej mate pravdu milan bol doma ked ta nika zvonila🙂 ale to sa stane aj v lepsich serialoch ze reziser zabudne co bolo v predchadzajucej scene🙂 😉

aniratak696
17. sep 2010

@romanelka2 serial je fakt super tiež pozerám od začiatku každý jeden diel 🙂

beru30
17. sep 2010

Tu Agatu a Nora by som okamzite vymenila......ti dvaja len s prepacenim zeru a "rychloveckuju" 😖 lezu mi na nervy.
Alica je paradna ako vzdy, dobre bolo ked sa Ivana s Julkou stazovali co bolo vecer a Alica zacala s tou uzasnou vodou a ze bude milionarka 😀 😀
Tesim sa na vecer 🙂

romanelka2
17. sep 2010

@aniratak696 aj ja to mam rada je to super 😉

suzik77
17. sep 2010

caute 🙂
milanko bol sice doma, ale co ak bola blondinka taka vyplasena, ze sa len rychlo obula a vybehla von bez toho, aby mu nieco povedala? to vas nenapadlo? 😀 😀

atinka22
17. sep 2010

romanelka2 - ja Panelák žeriem, ale občas si človek musí niečo povedať na adresu niektorých postáv.Moji obľúbenci sú Alica, Imro, Imrova svokra, Kubo. Môj manžel keď videl včera ako Ivanka už po druhý krát vylepila zaucho Kubovi, tak sa normálne nasral. Povedal, že by jej už dal takú, že by sa nepostavila. Normálne ho to chytilo, aj keď sleduje len od počítača 😉

monkula
17. sep 2010

@suzik77 jaj ,tak my sme tupé, že sme si takú normálnu vec nedomysleli, ahaaa 😀 😀 😀 😀
ja som včera videla len kúsok... ani rozprávku som nepočula... 😀

atinka22
17. sep 2010

suzik77 - pri Angi ma už nič neprekvapí 😒

eeevvvkkkaaa
17. sep 2010

mne ide na nervy Ivana.

didiana333
17. sep 2010

@eeevvvkkkaaa aj mne.... 😠 ešte by som chcela vidieť chlapa ako Jakub,že si nechá vylepiť dve facky....

suzik77
17. sep 2010

@monkula 😀 😀 😀 rozpravka bola fantasticka 😉

murinka
17. sep 2010

aj mna by zaujinalo kto hra tu saxanu ci oxanu ci ako sa to vola? 😅 😕

januarova
17. sep 2010

inak Oxana je fakt pekna 😎

murinka
17. sep 2010

@januarova krajsia ako morova 😀

januarova
17. sep 2010

@murinka, tak to bez debaty 😀

eeevvvkkkaaa
17. sep 2010

aj mne sa páči oxana, je krásna...

beru30
17. sep 2010

@eeevvvkkkaaa
@januarova aj mne sa paci Oxana, je kocka, len keby bola inteligentnejsie a nevypinala PC tak ze vytrhne snuru zo zasuvky 😀 😀
A Milanko je fakt mimo, ani by som sa necudovala keby sa do niecoho "namocil" a opat ho zabasli, ale kedze sa vratil do serialu tam asi chvilu zotrva 😒

salvinka
17. sep 2010

ze dedko dudko nehlodil vcera? ja som sa pucila... TY SI TAKA KATOLICKA AKO JA SOM TRAKTOR 😀 😀 😀

mirka907
17. sep 2010

caute baby....votriem sa ku Vam 😉 ...panelak sledujem a teda dobre sa na nom bavim...
U mna vyhrava Alica, perfektne jej postava sadla aj ked som na zaciatku kukala ze to co za kozu tam dali. Taktiez Dudko je paradny...dost som sice na zaciatku nadavala, ze ho tam dali ale teraz hovorim ze skvely tah. Este ma tazko vytacala Studenkova , mna ona teda celkovo vytaca ako osoba...ale postava Imrovej svokry jej super ide.(az sa mi nechce verit ze to hra)
A mna na vcerajsej casti dostala Dudkova hlaska, ktoru spomina Salvinka a dnes sa ozaj tesim na debatu preco Lucia vyka Imrovi.... 😀

zuzul1310
17. sep 2010

@petruska77 S Luciou máš pravdu, vedela do čoho ide, ale asi očakáva nejakú pomoc aj od partnera, ona má tiež biznis a vie si to zariadiť a nech mi nikto nepovie, že v Blave je ťažké nájsť kvalitnú pracovnú silu.
@katka512 Keby to bola nehoda, tak by som to chápala, ale púšťať dieťa zo šmýkačky spôsobom kamikadze dolu hlavou nie je nehoda ale totálne choré čo tak asi očakával že to dieťa na konci šmýkačky vzlietne???
@atinka22 Máš pravdu Milan sedel za stolom a niečo písal, veď jemu hovorila o tom že je tma.
@romanelka2 Baví nás to 😎
@aniratak696 Máš úplnú pravdu
@suzik77 Angie povedala Milanovi, že by vedel kde bola, keby stále nevybavoval svoje kšefty a nikde nelietal.....a on na to povedal že si bol hľadať prácu.... takže to asi nie....
@salvinka Máš pravdu to bolo super 😀

beru30
17. sep 2010

@salvinka to bolo dobréééééééé
@mirka907 tiež mi bol nesympaticky Luknar ale teraz ho zerem 🙂 Aj ked je teraz nasraty, bude z neho dobry dedko Dudko 🙂

beru30
17. sep 2010

@zuzul1310 si bohovskááááá 🙂 ako to vždy tak pekne zhrnieš 😉

zuzul1310
17. sep 2010

@beru30 Ďakujem pekne za kompliment 😅 Som asi ukecaná a rada píšem... 😝

suzik77
17. sep 2010

@zuzul1310 a mozno to bolo myslene tak, ze bol tak zahlbeny do PC, ze nevnimal, co mu povedala? 😒

@murinka
@januarova
@eeevvvkkkaaa ak narazate na "krasu" serialovej postavy, mozno mate pravdu. ak vsak na krasu vseobecnu, fyziku, neviem, neviem... ked vy budete mat 40 rokov a nejaka standa 20, asi tazko budete krajsie, to bez urazky 😉
ja si nemyslim, ze morova ako zena (odhliadnuc od toho, aku postavu hra), je nepekna. podla mna na svoj vek vyzera fantasticky, ci tvarou, ci figurou a neporovnavala by som s nou 15-20 rokov mladsiu, to sa neda porovnavat...
@mirka907 presne tak som to citila aj ja pri obsadeni tych postav. najprv sklamanie, ze co to je? a potom z toho vznikli super postavy 😉

aniratak696
17. sep 2010

@suzik77 musim s tebou súhlasiť, morova na svoj vek velmi dobre vypada ci postavou,atd...a myslim si ze ako herečka je dobra ale ako osoba Ivana je des, ivanu by som zabila mať takú ženu 🙂

A konečne to Oxana pekne Kubovi zhrnula...že si ho neváži manželka,ved dobre zaraba,pekny je,atd atd...Asi vela zien by chcelo mat takeho muza jak je Kubo 😀

zuzkat1
17. sep 2010

@aniratak696 no neviem ci by chcelo vela zien muza ako kubo🙂 ja osobne by som ho asi zabila uz daaaavno🙂