Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussy23
28. máj 2011

@dominika1988 😀 😀 😀 😀

ivanka85
28. máj 2011

@dominika1988 Oxanka bola p... vzdy a Dominika tnikdy fajn baba nebola🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
28. máj 2011

@dominika1988 😀 😀 😀
no keby nebolo Dutka a Soni nie je čo pozerať vôbec.............

do výpisu chyba ešte Alica 😒

NAJ- NAJ- NAJ .........je Matej Landl,som prekvapena aký je to komik 🙂 😉 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didiana333
28. máj 2011

Ja som na panelák už nejak zanevrela...sem-tam si pozriem,ale nejak ma už tak neberie,ako volakedy...je to nejak furt o tom istom...hnusná protivná Ivana si vždy vydupe čo chce,Dudko pretiahne čo vidí a Dominika ja stále naivnejšia a blbejšia...Imro je v pohode,ten to tam oživuje a zbožnujem Blichára,tie jeho šplechy na janku,ako ju vie kludne odrovnať 🙂
ozaj,čo bolo vlastne v tých papieroch čo bol zobrať Noro u Masláka a Dominika ich roztrhla?

ma77
28. máj 2011

@dominika1988 tak to si vystihla presne 😀 😀 😀 aj mne ide toto na nervy a hlavne rozmaznana Miška 😠 😠 😠 však predtym to bolo take zlate dievčatko ani bu nevedelo povedať 🙂 ale pozerame lebo nie je čo 😀 😀 😀

pia22
28. máj 2011

A ked uz tak hromadne nadavame, tak mne ide ale uz uplne na nervy Lucia. Ona na vsetko reaguje totalne realne, pochybujem, ze keby mala kazdy den v praci takeho paka ako je Emil, tak nanho reaguje tak ako reaguje. A totalne pas je, ked mu pri kazdej hovadine, ktoru Imro vymysli zvysuje plat. No svätica to je.

pia22
28. máj 2011

Jeej nie Emil, ale Imro som myslela😀 Tymto sa panovi Blicharovi dodatocne ospravedlnujem
😝

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
28. máj 2011

Obsah na tyzden.Pondelok 30.05(Bonzak) Malá Terezka nechce ísť von s Jakubom. Starý Fodrász bonzuje na Silvinku s Norom. Michal chce dať Fábrymu na hubu pre pokazený kšeft. Emil s Janou riešia rozpad manželstva ich syna. Jakub a Ivana sa pohádajú. Milan nemá náladu na Silvinku. Utorok 31.05(Stratena Trzba) Angie stratila tržbu z baru. Agáta chce byť manažérka. Ria prišla na testy. Paťo našiel obálku plnú peňazí. Maslákova mama pátra po strelcovi. Streda 01.06(Eroticke Fotky) Líška chce obetovať Michala Bajzu. Jana nájde Amyne šteklivé fotky. Egonovi niečo nesedí v peniazoch, chýba mu väčšia suma. Soňa sa pohádala so sestrou Monikou. Medzi Milanom a Angie to znova iskrí. Stvrtok 02.06(Minute Peniaze) Paťo minul všetky peniaze. Noro rieši Mirkinu operáciu. Jakub chce, aby sa Oxana priznala. Angie si musí odrobiť stratu tržby v bare. Jakub a Oxana sa pohádajú. Piatok 03.06(Zmena Mena) Angie odmietne Karolove peniaze. Milan Kordiak je otcom. Jakub si myslí, že Michal si ide adoptovať jeho dcéru Terezku. Dušan chce byť poslušný manžel. Ivana Švehlová si chce zmeniť meno.

mamartinka
28. máj 2011

Obsah na tyzden.Pondelok 06.06(Norova Nevera) Fábry vysvetľuje Klárike, že Michala Bajzu nepodrazil. Sofinka povedala Agáte, že Noro sa bozkával so Silvinkou. Masláková mama navštívila Milana Kordiaka. Dominika sa stretne s exmanželom. Soňa chce, aby Paťo išiel na dovolenku s nimi. Utorok 07.06(Pravdovravny Jakub) Silvinka pristihne Angie s Milanom. Dušan chce zarobiť ešte viac. Jakub povie pravdu. Jana chce ísť do Benátok. Mária je nahnevaná na Filipa. Streda 08.06(Vyhadzov) Ivana už vie o Michalovom vyhadzove. Dominika dostane nepríjemný list. Michal sa priznáva k pofidérnym kšeftom. Silvinka zase vypočúva Milana. Stvrtok 09.06(Vdakyvzdanie) Oxana vrati Jakubovi a Egonovi peniaze.Silvinka riesi Milanovo dieta.Egon sa Oxany boji.Emil chce ist na veceru vdakyvzdania. Piatok 10.06(Odpustenie Hriechov)Milan vyzveda,co mu Angie chcela povedat v nemocnici.Emila nahneva,ze Jana chce ist do Benatok s Marienkou.Egon vyjednava so Zdenkou vzajomne odpustenie si hriechov.Angie sa musi priznat,ze podviedla Milana.Oxana obvinuje Jakuba,ze je stale zamilovany do Ivany.

lussy23
29. máj 2011

KJeď je tu už debata, kto nám lezie na nervy, pridám sa aj ja. Je to Oxana, Ivana, Jana a Angie. A rada by som vedela ako prišla ku prezývke Angie.

ma77
29. máj 2011

A ešte mi išla na nervy Luiciina Lucka ešte že ju neukazuju 😀 😀 😀

zuzkat1
30. máj 2011

@eva7780
@januarova presne na tie prachy som pozabudla😀 no v piatok som nevidela tak neviem co bolo, ale ona je fakt hrozna ze si sama nevie ziaden vztah udrzat lebo dlhodobo sa to jej filozofovanie vydrzat neda a potom ide rozbijat vztahy ktore funguju...inak som nepochopila ked hovorila denisa ze kazdy uz vie ze silvinke a milanovi to neklape... im to neklape? mne sa zdalo ze im to klape...

mamartinka
30. máj 2011

To co bolo v piatok ked Dudko sa kdesi chystal,Sonicka ho este upravuje a zrazu uz zasa sedi doma pri pivku a ponuka aj Svetlanke.Nechapem.

eva7780
30. máj 2011

myslíte ,že Noro bude mať niečo zo Silviou?
@zuzkat1 mne sa zdalo,že Kordiakovi to zo Silviou klapalo zo všetkých najlepšie,ale zdá sa,že som sa mýlila

zuzkat1
30. máj 2011

@eva7780 no on je hlavne dost pomyleny ked za nim ta piiip stale chodi ako taka piiiip....
proste tu angie by mohli niekam uz odpratat..ale tak definitivne..posadit ju na nejake lietadlo alebo tak nejak...

a ta misela no nemam slov na to aka je drza...

ma77
31. máj 2011

@zuzkat1 tak s tou miškou maš pravdu strašne rozmaznane decko a aku aferu urobili z toho ked dostala po zadku ved si zaslužila a vôbec nemala chodit k Jakubovi ved to nie je jeho dieťa a Angie hrôza a Martina ešte väčšia 😀 😀 😀

zuzkat1
31. máj 2011

@ma77 presne...to som aj ja pozerala ze preco by sa oxana a kubo mali starat o nu... keby bola dobre dieta tak OK ale taky maly rozmaznany fagan 😠 a nemyslim ze dat taku po zadku ako ona dostala je hriech, keby dala facku alebo nieco podobne tak nepoviem to sa nerobi, ale po zadku pohoda

anelehka
31. máj 2011

juj baby mna tak nasral Milanko,ako sa chova k Silvii,podla mna sa k sebe super hodili ☹ a ta krava Angie,ze sa nehanbi,kto vie,koho by si vobec vybrala,ked by sa postavili vedla nej Maslak a Kordiak a ze vyber si,asi Maslaka je bohaty...a ta Misa aj ja by som jej dala po zadku,Kubo je velky vol,ze je taky posraty furt z tej Ivanky 😠 on ide na tyzden varovat decko Ivaninho frajera-chore,ktory normalny chlap by to urobil 😖 a ten Egon,to ake prichute dava do tych pastiliek 😀 fuuuuuj.

lussy23
31. máj 2011

Mne sa včera nezdalo, že by Miška bola rozmaznaná. Náhodou bola milá, ako išla Terezke pomôcť baliť hračky 🙂 Scénka s tou Oxanou bola prehnaná, tam bola naozaj drzá. A dať po zadku predsa nie je taký hriech, horšia by bola napríklad facka, alebo že by ju zbila varechou napríklad. Inak mi až tak strašne rozmaznaná nepripadá.
Inač mne lezie na nervy Dušan. Nevadí mi jeho postava, no on niekedy strašne mrmle a ja to musím dávať vždy dozadu, lebo mu nerozumiem ani slovo 😀 😀 😀 😀

zuzkat1
31. máj 2011

@lussy23 no podla mna je drze zamiesat sa do rozhovoru do ktoreho ju nic nie je a pytat sa stalom :" a urcite tam nebude oxana??" a potom akoze blahosklonne dovolit terazke - do ktorej ju tiez nic nie je, ist s vlastnym otcom na vylet...

zuzkat1
31. máj 2011

@anelehka presne aj podla mna sa k sebe milan a silvia hodili, ta angie je riadna mrcha..len rozbija vztahy a ani sa nezamysli nad sebou aka je to chudera..

mamartinka
31. máj 2011

No Imro vcera kuuuuuul.Zo satkom na hlave,pusa na cele vrata ako zival a este sa aj Angie ako hral s trickom.No bomba. 😀 😀

lussy23
31. máj 2011

@anelehka - Súhlasím. Hoci mám Mišku rada, ale hento prenali. Moji synovci a netere tiež dostali veľakrát po zadku ale nespomínam si, že by tak vyvádzali ako Miška. . 😕 Silvinka a Milan sa páčili aj mne. A tie pastilky že kivi zázvor - fuj 😝