Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nicolettka2126
11. aug 2011

@mamartinka tak z toho stredajšieho obsahu som zvedavá hlavne na to že kvoli čomu angie vyhladá michala...

majina.b
11. aug 2011

sestry Haasové , nie len vidieť mimikou, ale aj počuť farbou hlasu, že su sestry

anelehka
12. aug 2011

ahoj,baby mna ta Iveta vcera tak nasrala,hnusoba,vie,ze Sona bude mat mozno babo a ona vystartuje po Dudkovi 😠 ,Sona mala dobreho tusaka,ze k nim nemala chodit....inak z toho Karola robia takeho blbecka,ze az,no a Kordiakovi ta basa asi nestacila...som dnes zvedava,ako sa Dudko zachova,mohol by byt aspon raz frajer a poslat ju het,sak Sona je kocka,Bambulka je fakt volajaka usata 😀

mamartinka
12. aug 2011

@anelehka Dnes panelak nejde.Az v pondelok.Teraz cez prazdniny ide panelak len pondelok az stvrtok.A co sa tyka Ivety tak sa mi vobec nepaci.Dufam ze sa dudus s nou nevyspi.A Dominika nemam slov.Ked tam raz druha ciarka nieje tak si nedomislam ze tam je.

lussy23
12. aug 2011

Ach jaj z toho Imra a Karola robia poriadných hlupáčikov=) Ako si Imro pomýlil myšku s Miškou 🙂 Inak mne s azdá, že Michal a Ivana urobili chybu, keď pustili a kúpili Miške rozprávku o Šipkovej Ruženke, Takéto rozprávky by nemali pozerať takéto deti, lebo ich to zbytočne zmätia a to sa aj stalo.
A Iveta.... Naposledy som ju videla dnes ráno a taká nevinná bola =D

lolitka25
12. aug 2011

@mamartinka mas info aj o inych castiach ci len o tej co bude v stredu? ja som moooooooooooc zvedava 🙂

Mne deticky v panelaku nevadia a aj mala Misulka je teraz omnoho menej rozmaznana ako predtym, skor ma zaujima psychologicke hladisko,ci je vhodne aby take male dievcatko hralo taku tazku a citovo narocnu rolu.... ale ozaj ma vykon hodny oskara 🙂
No a Lukasko je uzasny,ja by som ho spapala ked povie Kordiak a ked sa usmeje, nadherne chlapciatko.

mamartinka
12. aug 2011

Obsah na tyzden Pondelok 15.08(Chcem Syna) Dominka sa dozvie pravdu o svojej gravidite. Malá Miška je stále dosť zmätená. Iveta vysvetľuje svoje emócie. Mária vynadá Filipovi, že si na víkend vymenil službu. Maslák chce syna. Utorok 16.08(Cysta) Oxana potrebuje pomoc. Líška vysvetľuje Mii, o čo ide. Dominika má cystu, Michal Bajza ju upokojuje. Kordiak zasa neprišiel. Soňa dostala dobrú ponuku, ale musela by na niekoľko dní odísť. Ivana rieši chod agentúry a verí, že sa biznis rozbehne. Angie váha, či má zazvoniť u Milana Kordiaka. Streda 17.08(Agentura) Dušan má čo robiť, aby nevybuchol. Ivana bráni agentúru. Michal Bajza debatuje s Kubom. Dušan sa spamätá v poslednej chvíli. Emil sa prvýkrát stretne s Ivetou. Stvrtok 18.08(Filipov karierny koniec) Líška sa Márii vysmeje. Iveta obviní Dušana, že je zbabelec. Príde Karol, no Denisa ho nechce pustiť hore za Angie. Mária stráca argumenty, zničila Filipovi pozíciu. Domča sa prizná Maslákovi, že už kúpila nejaké veci pre bábätko.

mamartinka
12. aug 2011

Este k M-Klinik sa to tam tusim vola.Tak tam musia mat strasnej roboty ked Fabry si hraje hru akoby nic a vcera Fifo toho mal vela a bol rad ked posledna pacientka odisla.A Lukasko je zlaty teraz ako ho nasadili na noveho herca.

mamartinka
12. aug 2011

Obsah na tyzden-22.08 Pondelok(Hadka koli Ivete) Malá Miška dostane šok. Filip vynadá Márii, že ho znemožnila pred Líškom. Dušan so Soňou sa hádajú kvôli Ivete. Milan s Denisou rozoberá, ako sa vyvíja jeho vzťah s Angie. Dominika sa bojí, že nebude môcť mať deti. Utorok 23.08(Potkan) Dudko sa zdôveruje. Soňa spovedá Paťa. Dominika má strach. Karol vyhadzuje Milana. Janka ide riešiť potkana vo vlastnej réžii. Karol je nahnevaný na Angie. Streda 24.08(Dobre Spravy) Chorá Miška volá mamičku. Soňa je tehotná. Patrik s Marcelou čakajú na výsledok. Dušan sa dozvie radostnú správu. Angie hľadá Michala. Aj Patrik sa dozvie dobrú správu. Stvrtok 25.08(Mrtvy Potkan) Michalova pacientka skolabuje. Angie žiada Karola, aby ju nechal samu s Kordiakom. Jana neverí, že potkan je naozaj mŕtvy. Ivana sa preriekne pred Alicou. Egon má nápad so zberateľskými kartičkami.

strihalka
12. aug 2011

preco ho dnes nedavaji, vi nekdo?

dadka212
12. aug 2011

@strihalka lebo sú prázdniny chodí len pondelok až štvrtok

mamartinka
12. aug 2011

@dadka212 dakujem.Uz ma to tu nebavi stale pisat ze panelak len od pondelka do stvrtka ide 😉

dadka212
12. aug 2011

@mamartinka no toto je v každej téme takto 😝

mamartinka
12. aug 2011

Tu mam dalsie info z panelak blogu . Panelak nebude v piatky chodit celu sezonu, Markiza totiz v tento den bude vysielat Let´s Dance, Panelak zastupia akcne filmy.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussy23
13. aug 2011

@lolitka25 - má rovnaký názor. Z Malej Mišky bude vynikajúca herečka. 😉 myslím, že jej výkony nebudú len na Ota ale rovno na oskara 🙂

maca_p
14. aug 2011

@lussy23 tak ja malu misku nemusim. radsej by som spät tu misku, co bola miskou. tato je mys! 😀

nicolettka2126
15. aug 2011

babyyyy,dnes nás čaká paneláááák 🙂 super,už sa neviem dočkať,som zvedavá čo sa udeje dnes 🙂

mamartinka
15. aug 2011

@nicolettka2126 dnes bude toto (Chcem Syna) Dominka sa dozvie pravdu o svojej gravidite. Malá Miška je stále dosť zmätená. Iveta vysvetľuje svoje emócie. Mária vynadá Filipovi, že si na víkend vymenil službu. Maslák chce syna.

nicolettka2126
15. aug 2011

@mamartinka nooo,znie to celkom zaujímavo...Som zvedavá ako sa bude správať Miška..Nestíham sledovať jej zmeny nálad...A inak tá Mária,tá si s tým Fifom robí čo chce...úplného psíka má z neho,teda aspoň podla mňa...A som strašne zvedavá aj na to ako Dudko zareaguje na to Ivetine vyznanie...

mamartinka
15. aug 2011

A v jednej casti ze Milan Kordiak nebude chiet Oxanu.Inak tento tyzden pojde toto.A panelak uz o 23.00 ze opakovat nebudu.Ze to len tyzden malo ist,Aj z reklamami.Takze oddnes uz aj reklami. Utorok 16.08(Cysta) Oxana potrebuje pomoc. Líška vysvetľuje Mii, o čo ide. Dominika má cystu, Michal Bajza ju upokojuje. Kordiak zasa neprišiel. Soňa dostala dobrú ponuku, ale musela by na niekoľko dní odísť. Ivana rieši chod agentúry a verí, že sa biznis rozbehne. Angie váha, či má zazvoniť u Milana Kordiaka. Streda 17.08(Agentura) Dušan má čo robiť, aby nevybuchol. Ivana bráni agentúru. Michal Bajza debatuje s Kubom. Dušan sa spamätá v poslednej chvíli. Emil sa prvýkrát stretne s Ivetou. Stvrtok 18.08(Filipov karierny koniec) Líška sa Márii vysmeje. Iveta obviní Dušana, že je zbabelec. Príde Karol, no Denisa ho nechce pustiť hore za Angie. Mária stráca argumenty, zničila Filipovi pozíciu. Domča sa prizná Maslákovi, že už kúpila nejaké veci pre bábätko.