Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

adelaida33
14. sep 2011

@majina.b
@hajanka
@lubart7
ale dievčatá, ved on bol ženatý s tou čiernovlasou (neviem meno 😝 ), čo s nou mal akože dceru Vivien!!! 😀

hajanka
14. sep 2011

@adelaida33 jaaaj ano mas pravdu! 🙂

@lubart7 presne, maserka Ria 😉

monline
14. sep 2011

@adelaida33 nehrala ju Karin Hajdu? tuším hej...a potom si ju vzal Maslák, lebo tá Vivien bola jeho vlastná dcéra..a s Riou pokiaľ viem ženatý nebol...a táto Oxana spomínaná nikdy nebola ako jeho žena, len teraz, aby to Kraus viac zamotal..rovnako ako pridal Ivetu ..ževraj už predtým chcel, aby Soninu sestru hrala jej vlastná sestra, ale čosi nevyšlo, tak tam dali tú Monču...

nicky655
14. sep 2011

@monline
@hajanka
@adelaida33 uz v tom aj sami maju asi chaos.pletu to jedno cez druhe 😒 ale zasa,nie je to dvojhodinovy film.je to dlhodoby serial,cize nic ine im na zachovanie dynamiky serialu neostava,len zvraty a zvraty a striedanie postav 🙂

monline
14. sep 2011

@nicky655 veď práve! striedanie postáv a nie dokola točiť dej okolo Angie, dnes mi trubka zase poriadne liezla na nervy...miesto toho, že by občas postavu vyhodili, ju pichnú niekomu druhému do postele

nicky655
14. sep 2011

@monline tak takto to skusaju aj s tou agatou,hore dole,a stale nic nepomaha 🙂 ale tak ta angie-vsak vlastne uz tretikrat sa vratila k milanovi,ved to uz nie je normlane.ale zasa na druhej strane ,my zeny sme obcas nepoucitelne. 😒

monline
14. sep 2011

@nicky655 veď to je v poriadku, ak ho ľúbi..ale zas- keď ho mala v base, zrazu zázrakom ľúbila masláka...mne vadí aká je ufňukaná, ako všetko rieši s mamou

nicky655
14. sep 2011

@monline ved,keby ho lubila,ale aj to musi mat medze zasa.a presne zrazu lubila maslaka,a ani jej nevadilo,ze chodi s jej sestrou-ach jaj 🙂

monline
14. sep 2011

@nicky655 vidíš? na tú som aj zabudla, ako dobre, že tam nie je 🙂
a inak- prišlo mi strašne trapné ako mama Angie pýtala peniaze od karola..a tiež Angie od Milana, na tú operáciu

nicky655
14. sep 2011

@monline tak na tu sa neda zabudnut 🙂 ale sa mi zasa paci,ako svokra drzi so zatom-to sa tak casto nevidi 😀 😀 😀

monline
14. sep 2011

@nicky655 tak ale drží s ním po funuse...už mu tým len škodí, hoci- pri angie nikdy nevieš, pretože sama nevie čo chce.. 🙂

nicky655
14. sep 2011

@monline haha,co ti poviem,toto pozanm osobne.aj moja mama je taka 🙂 s byvalym priatelom zacala sympatizovat po rozchode.dovtedy nie.takze,nie je to az tak mimo 🙂 kym clovek nezazije,neuveri 😀

monline
14. sep 2011

@nicky655 takže zo života 🙂 tuším tie mamy si nerady zvykajú na nových 🙂

nicky655
14. sep 2011

@monline asi nie.co uz 😀

eva7780
15. sep 2011

tá Ivana je riadna koza,čo si nevie vybaviť opatrovatelku ked ide do práce 😕 😕 😕 😕 😕 😕
brať decká do nemocnice to je ohromny napad 😝 😝

adelaida33
15. sep 2011

môj mm sa ma stále pýta, či si tí doktori (bajza a fábry) navzájom menia stále to jedno ružové tričko 😀 .

nicky655
15. sep 2011

@adelaida33 hej,aj ja som si vsimla,ale moj mm skonstatoval,ze je to sucast uniformy 😀 ale bajza nosi uz ale treti den na doma to ruzove pasikove.jaj,to je moda-chlapi v ruzovom 😀

adelaida33
15. sep 2011

@nicky655 veď on aj hundre, že ivana sa nestíha starať o domácnosť... chudáčik, tak on si nemôže ani vymeniť tričko za čisté 😝 😝 😝 😀

zuzkat1
15. sep 2011

@nicky655 mne sa paci na chlapoch ruzova🙂 ja som aj svojho mm prinutila kupit ruzove tricko🙂 on je tmavy tak sa mu hodi

nicky655
15. sep 2011

@zuzkat1 ved proti vkusu-to je jasne.a ked je to ochotny nosit.moj teda ani červenú na seba veľmi nechce 🙂 ale ja mam teda rada ružovú,má zo mňa zábavu ten moj 😀

zuzkat1
15. sep 2011

@monline oxana bola spominana ako jeho zena hned ako sa oxana objavila v panelaku (hned ako stretla na chodbe milana) este vtedy ako jakubova milenka... vraj kvoli papierom si ju zobral nech ma obcianstvo - presne ako teraz vraveli

zuzkat1
15. sep 2011

@nicky655 moj si cervene kupuje aj sam🙂

nicky655
15. sep 2011

@zuzkat1 a ved kazdy sme ini.inak by sa im to nepredavalo.no ale podme radsej naspat k teme,lebo nam to zmazu 😀

zuzkat1
15. sep 2011

@nicky655 k teme? no hej panelak pozeram sice pravidelne ale uz nemam silu komentovat to,lebo ta angie tam ma uz tolko stekov ze az hroza... nechapem preco nie ona ide do ameriky (sice kto by ju tam chcel vsakze?🙂)

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
labelo
15. sep 2011

tá Hermiona nie je náhodou nedávno narodená ?lebo včera hovoril Fábry,že dostal ponuku do Ameriky na 1 rok a povedal,že Hermionu tam dá do škôlky... 😒 nejaké popletené,či?

adelaida33
15. sep 2011

@zuzkat1 jasnačka, pravda, kvôli občianstvu. no ešte že si pozorná sledovatelka, lebo by sme tu všetko doplietli 🙂

adelaida33
15. sep 2011

@labelo akože aj mne sa marí, ze ma tak najviac pol roka, ale tak... 😝
ale ja zas nemôžem z toho mena. to tiez bolo nejako v paneláku vysvetlené a len ja som to nezachytila? 😕

adelaida33
15. sep 2011

@zuzkat1 @nicky655 inak ked sa bavíme "od temy" 😀 , tak môj mm si neoblečie ani ružovú ani červenú, ale oranžovú má veľmi rád 😀

nicky655
15. sep 2011

@labelo
@adelaida33 ma pol roka,lebo ta sestricka mala male vtedy ked my.aj v skuocnosti 🙂 ale ony su velmi akcni.co uz s nimi 🙂
@dominika1988 si mysli,ze je to ako s jakubom,ze dupne a on sa pos..e 😀 my to zvaladame kazdy den a ono horory vyraba.a jeden klient.
inak kedy sa tak dal dokopy s betkou? vsak predtym studovala to pravo,a zrazu na klinike.