Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nelicefo
16. nov 2011

Cavte kocky. Musim sa vam priznat ze od piatku som panelak nevidela. 😅 nestiiiiiiiiham 😝
Zhrniete mi niekto dolezite udalosti? 😅

labelo
17. nov 2011

dufam,že to nebudu riešiť ten bozk dlho,lebo to by zasa dali priestor gambani a kto sa má na nu pozerať 😖 to zase bude v hlavnej ulohe angie

adelaida33
17. nov 2011

ja odpadnem, kočky, to faaaakt???????????? normálne si idem pustiť včerajší panelák len kvôli vám... nemôžem tomu uveriť, že sa zlizali karol so svokrou, asi ma šibne o zem... bléééééééééééééé 😝

majina.b
17. nov 2011

@adelaida33 tak opatrne 😉

anelehka
17. nov 2011

ahoj,to co bolo vcera?????Fuuuuuuj Karci a byvala svokra,mna skoro pri telke prekotilo.......... 😠 😠 😠 bolo to nechutne,chudak Ludvo a ten len spi a spi.... 😢 som zvedava,preco im nejde tak dlho ta voda,Ked bude Ivana este jednu cast riesit tu ucitelku,tak na protest vypnem telku! 😠 a Dudko by uz mohol hovorit aj o niecom inom ako o sexe... 😕

adelaida33
17. nov 2011

ak idú v línii - každý s každým - tak už im tam chýba "vzťah" azda len karolova babka so sárou alebo s ludvom... zanedlho asi budú riešiť, že egon je, nedajbože, pedofil a že lukáško obchytával mišku... alebo naopak. 😝

lenka3007
17. nov 2011

pch pch mi zabehlo..to co booolo? Karol a svokra...fuj to 😅 inak akoze vyzera dobre teta, ja ked budem tak vyzerat v jej veku, to uz hej. Ale je to divne 😒 a mlady prasi Miu a za chvilu bude aj Mirku si myslim... boze keby aspon dobre vyzeral... a Mirka co furt riesi, najprv sa Karolovi pchala do priazne a teraz ho nemoze ani citit...

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudica
17. nov 2011

@lubenka131 aha - omyl. Niekto zas trepal a ja som si neoverila - nie je tehotná.. 😉

happy3
17. nov 2011

no ja si myslim,ze csenaristi uz vazne nevedia co dalej 😝 ,Betka to tam uz tiez prehana .

andrea.m
17. nov 2011

presne ako vraví @dominika1988 mali by to ukončiť so cťou

adelaida33
17. nov 2011

no ja nie som za, aby panelák ukončili. so cťou či bez, furt to každá kukáme... a inak, potom sa ukončí aj táto téma.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
17. nov 2011

niekto by sa mal odsťahovať, min. z 2 bytov 🙂 ja som za maslaka, angi, ....

anelehka
17. nov 2011

ktovie,koho daji do bytu Dusiho Polaka?Mozno niekto novy?Alebo budu teraz v 20-tich castiach riesit,kto tam prespi... 😝

adelaida33
17. nov 2011

@dominika1988 chápem, ako to myslíš.... mne sa skôr páči riešenie @majina.b .

dominika1988
17. nov 2011

@adelaida33 alebo...dobry napad 🙂 akurat som tiez rozmyslala, ze by mali vykopnut zopar postav a pribrat nejakych zaujimavsich, neokukanych

happy3
17. nov 2011

ja by som vykopla Angie a Kordiaka 😀

adelaida33
17. nov 2011

dobre 🙂 , tak podme navrhovať, ktorý byt alebo byty by mali vymeniť obyvateľov 😀 ja som tiež za angie a kordiaka. a druhý byt ešte neviem... uvidím po dnešnej časti 😀

happy3
17. nov 2011

@adelaida33 no sak mozu niekoho nastahovat na tretie 😀 ,nech to tam trosku ozije 😝

happy3
17. nov 2011

Ale uz sa mi tam nejako nehodi ani Marcel,ale jak chlap ajo 😀 😀 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
happy3
17. nov 2011

no to je sranda starka sa na neho pricucla ako by z neho chcela vyiat zivot a povie co si to spravil 😅 😀

adelaida33
17. nov 2011

@happy3 préééésne toto mi napadlo. ved sa obaja prilepili s rovnakou intenzitou a teraz tu teta robí fóry, že čo mu to napadlo 😀 😀 😀 .

happy3
17. nov 2011

@adelaida33 ale mohol ich tam niekto nachytat aspon by bola sranda 😀 ,a Angie by sa prestala usmievat ako mimon 😅

happy3
17. nov 2011

a to sa ako Kordiak neumyval cely tyzden???no fuuuj ee 😖

adelaida33
17. nov 2011

@happy3 mirka to ešte vyňuchá 😀 a sranda bude isto-iste 😉

happy3
17. nov 2011

tak dnes nic moc 😖

trdielko149
18. nov 2011

baby ja urcite teda nechcem aby panelak skoncil mam v hlave vela veci co by sa mohli udiat ved sona je tehotna predsa tak chcem vidiet babatko 🙂 tym padom ze sona porodi nech patrik zmizne akoze sa prestahoval obcas raz za 2 tyzdne nech ho tam ukazu ved je ich syn ale viac nie ... ja nechcem maslak a angie len nech pekne to manzelstvo napravia nech tiez maju babatko chcem vidiet maslaka-mafiana velkeho v naruci s malilinkou neznou princeznickou 😵 novy doktor matus nech si niekoho najde ja by som chcela aby bol s betkou ked je uz tehotna nie s bajzom kurnik sopa ten chlap bude mat 5 deciek s 3 zenami FUJ!! a kedze postupne Betka vypadne na matersku nejaka nahrada cize bude nova postava v panelaku .. do bytu dusiho polaka nech vymyslia novych uplne novych najomcov nejake neokukane postavy a ten byt nech uz konecne prerobia lebo je iny nez ostatne a sa mi nepaci ten styl toho byt momentalne trtkumbala pre paťa ... mohlo by vyjst najavo ze Ria co ma to dievcatko ze je kordiakove a maslak ma tiez dieta to by bolo na par casti opat ... mirka sa mi tam nepaci v tom bare tiez a nevera nora fuj fakt je kazde manzelstvo poznacene neverou ako je kazde v panelaku??okrem janky a emila ... a co sa ivany tyka keby sa hento stalo mojmu decku hned v ten den by som bola u ucitelky doma robit rambal krik!! nedala by som na nu trestne oznamenie ale sla by som za nou nechapem michala ocividine mu nezalezi na vlastnom decku ktoremu operovali hlavu 2 krat !