Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
22. sep 2014

Dominika Kavaschová

victory1
23. sep 2014

@mamartinka No som aj ja zvedava na Agatu a Nora...ale popravde, nic prevratne od nich neocakavam. Rakovej perfetne sadla uloha madarky v Susedoch..odvtedy mi vsade pripada taka stratena... 😔

victory1
24. sep 2014

@mamartinka ..heeej? Oscarovu hviezdu budeme mat? 😝 😀 ..ja si nemozem pomoct, no, chudak herec, ale mne je straaasne nesympaticky.... 😔

mamartinka
24. sep 2014

@majina.b krasneho synceka maju.

mamartinka
24. sep 2014

Pondelok 06.10( Útek) Alica vyjde s pravdou von, Egon sa dozvedá, prečo musí cestovať do Rigy aj ona. Imre sa bojí sám seba. Je za tým jeho vzťah k Alici? Utorok 07.10(Sklamaný dedko) Cinege zažil v parku počas prechádzky šok. Čo ho mimoriadne prekvapilo a rozčúlilo? K Ivane nečakane prichádza Julka, stretáva sa so Zdeňkom. Jakub vyhodí Alicu z kancelárie. Imre čelí vážnej výzve. Streda 08.10(Za chyby sa platí ) Cinege pripraví Ajuš nemilé prekvapenie. Bol si nakúpiť nové oblečenie. Maslák je pripravený za svoju veľkú chybu zaplatiť. Komu naletel kandidát na starostu? Stvrtok 09.10(Vezmeš si ma?) Z Dušana sa stal zlodej, kradol dokonca v kostole. Adela to má u Masláka nahnuté. Podarí sa jej presvedčiť ho o svojej pravde? Egon sa rozhodol oženiť. Požiada o ruku Alicu alebo Renátku?

mamartinka
25. sep 2014

Baby inak kde je Ondrik ze ho uz neukazuju a ani koceny v praci.Ani Jula uz tam akosi neni.

victory1
25. sep 2014

@mamartinka asi nemam vkus...mne sa Kmotrikova v bielom saku a dzinsoch celkom paci , ale Morovej outfit podla mna teda smrnc nema... 😝

sari24
25. sep 2014

@mamartinka na Ondrika som sa chcela spytat aj ja

majina.b
25. sep 2014
majina.b
25. sep 2014
demeterka
26. sep 2014

Podla mna super serial, skvele sa pri nom relaxuje, upratuje, vari aj zehli, nic sa nestane kym odbehnem na vecko, stale som v deji, dobra kulisa pri domácich prácach 🙂 Len tej Terezke by konečne mohli dať vybrať nosne mandle, chudinka je uz veľmi dlho huhňavá z toho, zle sa to počúva...

mamartinka
26. sep 2014

@demeterka mne sa Terezicka paci teraz.Taka sikovna je a mudra.

demeterka
26. sep 2014

@mamartinka ved to ano je to velmi sikovne pekne dievcatko, ale chudinka dycha ustami, hovori cez nos huhnavym hlasom, je to pocut na hlase takze jasna nosna mandla, sama som to doma mala, je to unavne pre take male telicko.

mamartinka
27. sep 2014

@dossy vcera 16.21 som sem davala uz ten link 😉