Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
9. okt 2009

no ale tá herečka teda neter martiny určite nebola táto sestrička

leva
9. okt 2009

ale bola 🙂

leva
9. okt 2009

na99% 😀

ukmima
9. okt 2009

...Riadne sa nam to zamotalo...ako ju Lucia vyhodila z baru....Martinka je otravna ako mucha....

ukmima
9. okt 2009

Lucia je nejaka "spolocensky unavene"....

hasleerka
9. okt 2009

to fakt ... ved ked sa bola pýtať o nájom, tak mne pripadala ako taká šuchtaňka a táto sestrička je OK

leva
9. okt 2009

Tak jej treba,tej Eve,este nech pride ked bude Agata s nanukom 😝

leva
9. okt 2009

no,aj ja som na to myslela,aka zmena,no spoznala som ju hned.

hasleerka
9. okt 2009

ja som myslela že načapalu angie s nanukom ked tak hladela

leva
9. okt 2009

aj ja 😀 no to pride 😉

leva
9. okt 2009

ale to bude pohlad mierne pikantny 😀 😀

honey023
9. okt 2009

Nakoniec Lucia si ani nebude pamätať, že Nika robila v bare 🙂

minkak
9. okt 2009

haslerka je to ona 😉
ved sa aj rovnako predstavila Bajzovi,ze Maria...a on a sa jej opytal presne ako tie baby v tom podnajme ,ze ako Ti mame hovorit maja,majka...a ona,ze jednoducho Maria...... 😀
a ja uz som sa smiala,ze zase mu odpovie ako tym babam 😀
no teraz uz je trosku taka zorientovanejsia 😉

No este Agata jej to chce vysvetlovat.....ze ju zase hned niekde neposlala...ze ako rychlo si ma vymenila....och 😖

duska1122
10. okt 2009

sa to zamotalo tak sa mam na pond. naco tesit, konecne

ukmima
10. okt 2009

dnes som len tak narychlo citala, ze Kubko zoberie mamicku domou a urobi Ivanke nejake prekvapenie...emil dava dokopy zas Niku s Albertom. Mlady nechce ist pozriet otca do nemocnice, milan ma letenky uz doma...a asi v stredu je nazov NEVERA...ktovie kto bude neverny....neverna....

duska1122
10. okt 2009

ktovie, ktovie. mne tam karol ani nechyba , vobec sa k angie nehodil, ma na lepsieho

ukmima
10. okt 2009

...zeby Milanko nahradil Karola????Maleho Lukasa ma rad...mozno sa v stredu budu vracat zo Spanielska...a bude tutu mutu 😀 . angie vravela, ze potrebuje postrasit na dva dni...nejako rychlo to chcu otocit...

lussy23
10. okt 2009

No, myslím, že Lucia vyhodila Niku, lebo bola naštvatá... ☹ Je mi ľúto tej Lucky. Ale tá jej matka má hrozne známy hlas.....
ie je náhodou Michalová sestrička martinkina neter?
Inak som vedela, že NANUK pokukával vždy po Agi.
Nechcem kecať do scenáru, ale meno Roman sa mi nehodí k priezvisku Nanuk. Vôbec mi to neznie pekne. Ale Peter Nanuk alebo Lukáš nanuk je už lepšie.

leva
10. okt 2009

lussy 😀 ale to neni jeho priezvisko 😀 oni ho len tak volaju lebo im vozi do obchodu nanuky.Ano ta Michalova sestricka je Martinkina neter.

claudinka
10. okt 2009

lussy si ma pobavila 😀 😀 ze nanuk priezvisko 😀 😀 😀

hasleerka
10. okt 2009

ja sa tu práve tiež smejem na tom nanuku 😀 😀 😀

labelo
11. okt 2009

ja nechapem ako to funguje,moze mat matka dieta v ustave aj vtedy ak si ho kazdy tyzden berie??? 😒

lucia78lucia
11. okt 2009

že Roman Nanuk 😀 😀 😀 Lussy, tak to si zabila.

claudinka
11. okt 2009

labelo tak to by som aj ja rada vedela 😠

hasleerka
11. okt 2009

labelo v našom štáte je asi všetko možné ... ja ale nechápem kedysi ju tá matka vlastne brávala, lebo už dlhšiu dobu ju má Lucia cez víkendy a až teraz sa ukázala jej mama

leva
12. okt 2009

Ja mam taky pocit,ci ta matka,nebude chciet peniaze za Lucku.

lussy23
12. okt 2009

Jej, sa cítim ako malé dieťa, keď zaperlí 😠 🙂 🙂
Inak tá Luckina mama, kto ju hrá? Lebo strašne známy hlas.

ukmima
12. okt 2009

...tesite sa na dnesnu cast???Preco Patrik odmieta navstivit zraneneho otca v nemocnici?Milan ma letenky do Spanielska.Jakub prinesie Jarmilu zo sanatoria....v utorok ma byt "nebezpecna hra", ..Jakub priviezol Jarmilu domov, a aby si udobril Ivanku, daruje jej za mamicku odskodne.Emil povzbudzuje Alberta, by zabojoval o Niku. Lucia sa pripravuje na velke poslanie buducej adoptivnej matke sa snazi nespravit ziadnu chybu...v Stredu na cast nazov "strachoprd."V stvrtok tam bude "nevera", a v piatok to bude "sila zvyku" 😀 , tolko pisu noviny....

hasleerka
12. okt 2009

takto to vyzerá celkom napínavo, ale zas to budú naťahovať

honey023
12. okt 2009

Inak neviem či viete a či to niekoho zaujíma, ale zvyknú sa tu preberať noví herci v Paneláku. Tak ten Luciin detektív, čo má zistiť niečo o Luciinej mame - je malý pehavý Max z tej filmovej rozprávky Pehavý Max a strašidlá. 🙂 Bolo to v Promi Novinách, ale meno mi vypadlo, sakriš.