Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

honey023
15. júl 2009

Ahojte, vidím, že sem hádžete aj linky o novom seriáli Odsúdené... neviem či viete, ale okrem mnohých herečiek a hercov, ktorí sa v tomto seriáli objavia, tak v Odsúdených budú hrať aj naše Paneláčky 🙂 - Zuzana Mauréry (vraj od nej sa rozvinie celý príbeh), Elena Podzámska a Hana Gregorová.

Tu sú aj nejaké videá: http://jojweb.blogspot.com/2009/07/promo-pre-od...

egyptanka
27. júl 2009

... no uz len mesiac a par dni a mame tu Panelak opat ...

ukmima
27. júl 2009

Ahojte panelacky...prave som sa docitala o karolovi z panelaku, ze sa "nevrati" zo Spanielska, ze ma vysoke naroky a tak tvorcovia s nim nepocitaju... 😒

ada085
27. júl 2009

no to mi ale odlahlo. Za Karolom mi smutno urcite nebude. A on ma vysoke naroky? on by mal este platit aby tam mohlo hrat...

edita33
27. júl 2009

no bude tam vela zmien,tak som zvedava ake obratky to naberie,,, 🙄

honey023
4. aug 2009
egyptanka
18. aug 2009

31.8. (Novinky v Paneláku) - Co sa udialo v panelaku pocas leta? Upravil sa Jarmilin zdravotny stav? Bajzovci sa odstahovali. Zoznamte sa s novymi najomnikmi.

1.9. (Idealny manzel) - Lucia sa so svojim velkym planom zdoveruje Soni. Psychologicky spoznaju noveho sefa. Ivana nalieha, aby mamicku dali do ustavu.

2.9. (Novy partner) - Zdena sa pomstila Milanovi, odfotila ho v chulostivej situacii. Sef pozyva psychologicky na zoznamovaci vecierok. Zuzana ma noveho kolegu.

3.9. (Vyssi level) - Ivana je rozhodnuta, ze mamicku daju do ustavu. Ako zareaguje Jakub? Dunco ma problem s travenim, Emil si poradi svojsky.

hasleerka
18. aug 2009

jéj ahojte, tak už sa nám pomaly rozbieha panelák ... a bajzovci už nebudú hrať?... už sa vie kto bude nový nájomník?.. a kto je zdena?

mikalove
18. aug 2009

ani ja neviem,kto je zdena,možno nová...bajzovci budú hrať

hasleerka
18. aug 2009

fíha teraz som si prečítala že karol sa nevráti? 😒 ... a angie zostane?

minkak
18. aug 2009

ahojteeeee aj ja uz sa tesiiiiiiiim 😅

No ved novy najomnik bude Haasova s rodinkou 😉 to bolo este v tych poslednych castiach 😉

zdena nebude ta sestrenica Angie?

mikalove
18. aug 2009

karol sa nevráti?, 😕 no nech už vysielajú

hasleerka
18. aug 2009

aha tá čo si prišla okuknúť ten byt, niečo si spomínam ... len som nevedela či isto ten byt kúpia

deborah1
18. aug 2009

Bajzovci budú kde? 😕 Budú vôbec hrať?

ivana82
19. aug 2009

Ahojte, kto je Sona a Zdena? Akosi mi to uslo... 🙂

penny13
20. aug 2009

My panelák moc nemusíme, ale sem tam si to kukneme. 😉 je to dobre napísané.

honey023
21. aug 2009

Posledné minúty III. série - video: http://panelak.blogspot.com/2009/08/4-seria-pan...

eva7780
28. aug 2009

už sa nám to blíži 😵

mikalove
28. aug 2009
eva7780
28. aug 2009

toto by som ani nečakala 😕

mikalove
28. aug 2009

ved aj ja som prekvapená,nedávno skončil lets dance a sa tam stískali,potom reklama v telke...ja že sa lubia ako kone

majina.b
28. aug 2009

že sa lubia ako kone - pre penieze i koňa ľubi (reklama)
............už domobilovali

honey023
30. aug 2009

Fúúú, ako to rýchlo prešlo, zajtra sa môžete tešiť na Panelák. Ak si chcete niečo prečítať o IV. sérii - sú tam rôzne články, hneď navrchu je zoznam: http://panelak.blogspot.com/

dada1212
30. aug 2009

Už sa teším na zajtra 🙂
Inak vyzerá to tak, že panelák bude mať dlhšiu minutáž, v programoch je písaný na 60 minút, predtým bol 45 minút, takže vyzerá, že bude dlhší o nejakých 15 minút, len neviem, či to bude na škodu alebo na úžitok, teda či ho nebudú zbytočne rozťahovať...či sa tam toho viac udaje, ako keby mal kratšiu minutáž.

hasleerka
30. aug 2009

no fíha to aby som zajtra nezabudla, si musím aj pripomienku nastaviť ...

duska1122
31. aug 2009

len aby tie minuty navysse neboli reklamy 😠

angelik
31. aug 2009

tiez tipujem, ze za tou dlhsou minutazou bude viac reklam 😝

penny13
31. aug 2009

Počul iste to? Vraj Milan Kordiak zomrie ☹ Panelák som kukala hlavne kvôli nemu, lebo ma moc nebavil. No škoda. Aspoň že bude v Kutilovi. 😉

hasleerka
31. aug 2009

penny a nemá byť v kutilovi bajza?