Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

traktor
27. sep 2010

a janka kolesarova chodila so mnou do skoly..len do vedlajsej triedy 🙂

traktor
27. sep 2010

to oooo bolo super 😀 😀 😀 😀

murinka
27. sep 2010

ked teraz alica vpadla ku jakubovi a oxane tak mi pripadala jak sibnuta-este aj ten jej protivny smiech to potvrdil 😖

pepi_petra
27. sep 2010

Tak co hovorite na dnesny diel???

laurinkadanielka
27. sep 2010

@traktor ale bude hrať len v jednej časti

traktor
27. sep 2010

@murinka ona je poslednu dobu taka...ako na drogach keby ficala... 😅 😀

eeevvvkkkaaa
27. sep 2010

dá sa pozrieť teraz panelák na nete? Moc som dnes nevidela pri malom.

murinka
27. sep 2010

@traktor mne sa len zda ze tej alice je v panelaku obcas vsade vela 😅 nepaci sa mi jej ,,nuteny,, smiech 😒 a sprava sa fakt ako pubertiacka 😝

eeevvvkkkaaa
27. sep 2010

@murinka aj mne taká pripadá.

vejula
27. sep 2010

kukam že vy komentujete už počas 😅 ja vyžieram tak nemam čas 😝
no zuza ma samozrejme nasrala a byť paťom tak jej to dam inač vyžrať a on akoby sa nič nestale že nech sa to už nabuduce nestane, tak to je ina vyhražka 😖
alicu mam rada aj ten jej smiech, podla mna jej strašne sadne ta postava 😉 len imra som tam dnes nevidela.. no ale odbiehala som k malemu tak možno som to prave prešvihla. Jo a Angie a MAslak, myslim že sa ku sebe celkom hodia, len od Angie je to riadne svinstvo voči svojej sestre, to fakt dokaže urobiť vlastnej rodine len riadna spina

pepi_petra
27. sep 2010

Ivana hlada chlapa na prilezitostny sex a musi jej v tom pomoct Janco..ja skapem.... 😀 😀 😀
Alica je vterka,do vsetkeho strka nos.Ak si Ivana najde chlapa,mala by najst aj Alici 😅

zuzul1310
27. sep 2010

Maslák je magor, najprv balí angie a ked mu ona povie, že chce byť s ním, tak cúvne.
Prajem Angie aby pristihla Milana s Natalou a mala to ľahšie.
Je maximálne čudné, že chlap kúpi bývalej manželke prsteň a pravidelne sa s ňou stretáva, by letel von cez zatvorené dvere a tiež je čudné nepovedať partnerke o dieťati.
Dušan sa zasa predviedol ako sa správal k Soni, úplne úbohé, vôbec si ju neváži a určite ju nemiluje, ešte ja keď Ivane povedal, že " Y tých troch ľudí čo má doma, je Soňa posledná s kým by niekam chcel ísť." Somár
Som sa zľakla, že Ivana chce zbaliť Dušana, ale ona len chce niekoho na príležitostný sex....a od neho chce aby jej niekoho poradil....WOW 😕
Zuzana je ťava, ke´d už išla na ten potrat, udobrila sa s rodičmi, tak čo sa k nim nevráti, dobre vie, že keby Soňa a Dušan vedeli že už nieje tehotná tak by ju tam nenechali. Keď študujem a nemám prachy tak nebudem klamať všetkým naokolo aby som sekala dospelú a bývala u frajera....
Paťo si koleduje o problémy s tým jeho kamarátom, to je jediná vec v ktorej má Zuzana pravdu
Agáta a Noro klasika bez zmien prvá scéna sex, druhá scéna chlast a príchod Karola.
Jakub je mimo z Oxany
Alica chaosí kvôli fotke na vode
Janke prišla nevesta, bez dcéry Jessyci lebo malá je chorá. Janka má s ňou hrať vo filme a má hrať Amynu starú mamu. Je z toho nadšená 😀
Dúfam, že Denise sa podarí natočiť niečo naozaj dobré a predvedie Lucii aká Natala v skutočnosti je. Len mám strach aby kameru nenašla natala a nepozreli si spolu s Milankom, ako sa Angie rozpráva s Maslákom.
Fábry sa zasa stratil v spleti dverí a na konci dal Michalovi fúkať keď nastupoval do služby. Dúfam že Michal nenafúka.

pepi_petra
27. sep 2010

@vejula neviem ci ja som "staromodna" ale toto je na mna silne kafe.Keby mi sestra prebrala chlapa,tak by som ich uz v zivote nechcela vidiet.Neviem si ani predstavit,ze by som sa mala zamilovat do sestrineho muza,beriem ho skor ako brata,nez chlapa 😀
No ale Martina niekedy davno prebrala chlapa Angie,nie?? 😒

pepi_petra
27. sep 2010

@zuzul1310 super si to zhrnula 😀 😀 😀
ale na tej kamere bude natocene aj to,ako si Milan s Nataliou dohaduju rande..... 😕

zuzul1310
27. sep 2010

@pepi_petra vtedy už bola zapnutá??? Uvidíme ako sa to s tou kamerou zamotá, len nech Natalu odhalia, aby jej Lucia prestala veriť. Ešte aj trinkgelty si Natala berie do vačku a nenecháva ich v kase ako ostatní.

monline
27. sep 2010

@eeevvvkkkaaa zajtra ráno na jojke je repríza a poobede na joj plus tiež

suzik77
27. sep 2010

@zuzul1310 podla mna nebola zapnuta, lebo POTOM, co sa milan s natalou dohadovali, tak az potom povedala denisa angie, ze dalsiu sluzbu ma s natalou a ze sa bude hrat na spionku, ze zapne kameru, ci take volaco povedala. takze prave toto dohadovanie podla tohto dialogu by nemalo byt nahrate

suzik77
27. sep 2010

a ja si myslim, ze sona je neskutocne trapna.
ako chcela utekat do synovej izby, lebo oni sa podla nej hadali a chcela to ist urovnavat... to jej dusan dobre povedal, ze ak sa nahodou nehadaju, tak sa zacnu uz len kvoli tomu, ze im tam vbehne... trapna 😠

traktor
28. sep 2010

@suzik77 ja zas sonu trosku chapem a lutujem..ved je doma a akoby to ani jej domov nebol, robi im len sluzku, nikam nechodi, dudko a aj pato s nou rozopravaju ako z najposlednejsou...ani sa ej necudujem, ze je taka , aka je..skusa vsetko mozne..a hoc je to uz otravne..co ma ine robit?..

zuzkat1
28. sep 2010

@traktor podla mna sa k nej preto tak chovaju lebo je otravna

traktor
28. sep 2010

@zuzkat1 to je...ale aj tak..podla mna je niekde hranica....a to ako ju dudko ponizuje, je uz trosku vela...aj pred cudzimi..a to sa mi nepaci...

zuzkat1
28. sep 2010

@traktor tak mohla ho opustit... furt sa mu tym len vyhraza a skutek utek... ale ani ona nie je prave diplomat..mne sa napr. nepacilo ked rozoberala ich sexualny zivot pred detmi..este pato dobre..ale pred zuzanou nemusela..

traktor
28. sep 2010

@zuzkat1 mohla..vo mne sa to bije..raz by som nakopala sonu raz dudka...ale je to film a jaj dobre, ze ho mame 😀 😀

suzik77
28. sep 2010

@traktor
@zuzkat1 ahojte, no suhlasim so
@zuzkat1 ze mohla uz x-krat odist, ved napokon ona, ako postava je prezentovana ako sikovna architektka, ktora by nemala nudzu o zaujimave zakazky, teda peniaze by si zarobit vedela, urcite by sa uzivila a mala kde byvat, pripadne by vyhodila muza a ostala v tom byte a vyplatila jeho... skratka dobre vieme, ze moznosti ma velmi vela, ale nechce. a preco nechce? lebo je tam potrebna ako postava, aby mohol mat dudko prave na jej adresu tie svoje "hefty" 😀 😀

zuzkat1
28. sep 2010

@traktor veru dobre ze ho mame🙂 pre mna je to vecer uplny relax🙂 vypnem na tu hodku a vobec na nic nemyslim😀

zuzkat1
28. sep 2010

@suzik77 presne a na tych jeho heftoch sa ja dobre bavim🙂 ved ona je tiez taka trubka ani na neho nevie reagovat🙂

traktor
28. sep 2010

@zuzkat1 len ta hodka tak zbehne..a uz sa tesim na dalsi den 😀 ...ale ak je nahodou aj mm doma tak kukame spolu...ak nie pozrie cez net...my skratka na panelaku ficime 😀

zuzkat1
28. sep 2010

@traktor moj mm to neznasa... pozeram sama🙂

suzik77
28. sep 2010

baby, vcera vynimocne som si to ako tak vychutnala, lebo do prvej prestavky bola mala dobra, neplakala (lebo my zaspavame s placom skoro vzdy), no a po prestavke som urobila mlieko a drahy si ju vzal na starost, tak som sa zavrela do inej izby a kukala 😀 ale vacsinou mi takych 20% z dialogov ujde, kvoli malej a jej ziapotu. mne by vyhovovalo, keby to dali naraz ako taku 4-hodinovu seriu napr. v piatok vecer alebo v sobotu vecer. 😀 😀 😀

suzik77
28. sep 2010

@zuzkat1 moj si pozrie, ale robi vzdy na PC popri tom nieco. ale nema nic proti tomu, aj sa zabavi, zasmeje.
a zboznujeme aj profesionalov, pozerate to? nenasla som tu temu. asi nejaku zalozim 😀 😀 😀