Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
28. dec 2009

niečo mi ušlo, aké nové bábo tam bude???

hasleerka
28. dec 2009

aha už som si aj spomenula že Imrove

mamartinka
28. dec 2009

Imrisko a Angelicka maju mat babetko.

mamartinka
31. dec 2009

http://panelak.blogspot.com/2009/12/specialne-p... To sa nikto uz nezaujima o panelak?Sama zo sebou si len pisem.

egyptanka
31. dec 2009

martinka, joooj a ja uz som myslela, ze sa dozviem kedy zacina V. seria a zatial nic ☹ 😠

mamartinka
31. dec 2009

Zatial sa nevie kedy bude 5 seria.Uz aj ja sa tesim a som nedockava kedy a o com bude 5 seria.Inak vsetkym vam tu zelam Veseleho silvestra a este najsamlepsi a uspesnejsi Novy Rok 2010.Nech je lepsi ako 2009.

mamartinka
31. dec 2009

O chvilu zaciname.Kto sa tesiiiii.

ukmima
31. dec 2009

ja sa tesim.....len nestiham pisat...ale citam podstivo mamartinka tvoje prispevky....este dostat deti do postele, nech z panelaku nieco mam....ale mm slubi, ze dnes ich uspi on....

dada1212
31. dec 2009

Tak dnešná časť je naozaj dobrá 🙂
Najlepší sú tí traja-Milan, Masláka a Jančo 😀 😀

eva7780
31. dec 2009

dnešná časť sa mi páčila,len dúfam,že v dalšej sérii sa bude Jakubovi viac dariť 🙂

majina.b
31. dec 2009

Jakub je sama smola ☹

ja som myslela, že dnes nejaká parodia, ale to je riadne pokračovanie od minulej k ďalšej serii

ukmima
31. dec 2009

Mna to nezaujalo....opity kamosi...rovnaky stromcek u Ivany aj Janca, v bare ziadna zabava....cakala som viac...Ivana zas falosnica....

mamartinka
31. dec 2009

No dnes u mna ma panelak 1* Kordiak,Maslak a Janco nemali chybu.A Blicharovci boli este dobry,Imrisko,Angie rodicia a Bajza a Ivana no koment.A Pan Emil ich vimakol.Aj na koniec prisiel za Ivankou.Dobre to dnes bolo.A Zuzanu Bajzovu uz neukazali.Inak si myslim ci v 5 serii nedaju dokopy Bajzu z Ivanou.Alebo budu hrat milencov.Len Kubkovi potom koho by dali?

mamartinka
31. dec 2009

Inak ty stromceky nemali chybu.Ako u Blicharovcov tak u Ivany.A este Alica v bare nemala chybu.

ukmima
31. dec 2009

Blicharovci mali modry...ako u Ivany tak aj u Janca...Blichar jedlicku...oni borovice...nie?

mamartinka
31. dec 2009

Vsade dali rovnake.Ake to boli stromky neviem.Ale nemali niektory cerveny?Sa mi zda ze Ivana.

ukmima
31. dec 2009

modry mal Emil, cerveny mali Iva a Janco....Nuda tu je dnes,uz sa tesim na 5 seriu..zaciname v pondelok???

mamartinka
31. dec 2009

Preco v pondelok?Este sa nevie kedy bude 5 seria.Od pondelka urcite nie.Vyssie je aj prispevok ze este sa nevie o 5 serii kedy bude.

ukmima
31. dec 2009

no to fakt...ja som myslela, ze po N.R fungujeme opat....co bude o 20 tej kazdy den...ci reprizy?

mamartinka
31. dec 2009

Myslim ze neake ine filmy.V pondelok ide o 20.00 strateny poklad.Utorok neporazitelna o 20.00 Streda 20.00 Rozputane peklo. Stvrtok 20.00 Posledny zostup. Piatok o 20.00 Dievca na strazenie.Takze zatial aspon v januari Panelak 5 seriu neuvidime.

ukmima
31. dec 2009

Co by sme bez teba robili...Stastny Novy rok...idem off...papa vsetkym panelackam....nech je 5 seria lepsia a ko stvrta...a nech nieje posledna...

mamartinka
31. dec 2009

Aha co som este nasla.Takze panelak 5 seria asi zacne az na jar...http://korzar.sme.sk/c/5142467/andy-kraus-bajzo... Este ze ma tu mate ze 😀

labelo
1. jan 2010

nejako kludne prebehla ta situacia Ivany s Jakubom,myslela som ze Zuzana to aspon poleti povedat Jakubovi,ale preslo im to,akoby sa vobec nic nestalo 😠 Jakub by ich mohol konecne vymaknut 🙂
vsimli ste si Agatu tusim cely rok tam pobehovala v jednych rifliach ....