Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

heleniatko
15. máj 2010

😀 😀 no ja mam tiez niekolko nezodpovedanych otazok o veciach, nad ktorymi krutim hlavou..... uz dlho ma zaujima, ako si imro s angelikou vobec mozu dovolit opatrovatelku a este k tomu Anglicanku... najprv som to pochopila tak, ze to je nejaka pribuzna, ale podla toho spravania by som ani nepovedala.... a je to podla vas normalne, ze idu na Maledivy? to je bezna destinacia pre malo zarabajucich ludi? tak asi nezijeme v tej istej krajine 😒 😖 😢 ... a inac, co mate proti fabrymu? mne je sympaticky, je dobry lekar a chce asi natriet Michala jakubovi, co by ma osobne dost potesilo (a ta Ivana ako bez zabran prisla k nemu, ze ho chce za lekara a teraz sa nanho kludne vy.rala a je zas u Michala)... ono cela ta sukromna vraj najlepsia klinika je uplne nahlavu... len traja lekari, potom vrchna sestra, ktora vraj bude lekarkou (co NIE JE MOZNE BEZ STUDIA MEDICINY, opakujem... ona si tam robi doktoranturu, t.j. PhD., a ani to tam nie je mozne, pretoze nerobi vedecku cinnost, neuci a neprednasa 😀 😀 😀 ), podivne sestry a udrzbar... cheche a manazerka, ktora si stale hra nejaku hru na pocitaci... Lucia a Boris, v style"deux ex machina" sa pravdepodobne v buducnosti z obycajneho udrzbara stane zase bohaty podnikatel, aby sa k nej lepsie hodil... co este nevymyslia 😀 😀 😀 ... inac, celkom by sa mi pacilo, keby sa denisa isla 22.maja pridat do sprievodu Gay Pride v Bratislave, to by bolo take aktualne 😀 (nic v zlom, som za slobodu prejavu)... a este ma vytaca mlady Patrik janco, ktory si tazko vzdycha: "Uz aby som mal svoj byt"... akoze, ocko rychlo mi kup... hehe, my sme si konecne nedavno kupili na hypoteku... tststs

heleniatko
15. máj 2010

nedalo mi, tak som si zo zvedavosti pozrela tie skromne pobyty na maledivach, cena tyzdnoveho pobytu pre jednu osobu zacina asi od 1400 eur, imro s angelikou beru este aj janet a chcu ist na 2 tyzdne, wow... ale asi si usetrili, kedze prenajom im plati sefka 😀 😀 😀

katy2
16. máj 2010

cely panelak je na hlavu... s realitou to uz nema VOBEC nic spolocneho..... Este tak Blicharovci.....

mamartinka
16. máj 2010

Panelak 17.05 Pondelok(Kopacky)Jakub ma podozrenie,ze Egon s Horskym ho chcu oklamat.Ivana sa podozrivo dobre sprava k mamicke.Imro si zlomi prostrednik na ruke. Panelak 18.05 Utorok(Trojuholnik)Angie je z Maslakovej ponuky v soku.Jakub prichadza necakane k Michalovi.Janka potrebuje ist na preventivnu gynekologicku prehliadku. Panelak 19.05 Streda(Zazrak)Ivana tvrdi,ze s Michalom navzdy skoncila.Angie telefonuje Milan.Jarmila sa chysta na svoju svadbu. Panelak 20.05 Stvrtok(Hrdina)Fodrasz ziada Svehlovcov,aby odhovorili Jarmilu od sobasa.Alica sa snazi poradit Ivane,ako prekonat manzelsku krizu. Panelak 21.05 Piatok(Akty)Angelika dostala ponuku na fotenie umeleckych aktov.Ako zareaguje Imro?Alica telefonuje Dusanovi,ze mala nehodu.

mamartinka
16. máj 2010

Panelak 24.05 Pondelok(Huste Reci)Ivana vycita Jakubovi,ze je na nu prilis makky.Nika sa stretava s Jakubom,chce telefonne cislo doktora Bajzu. Panelak 25.05.Utorok(Zatah) V paneláku sa strhla bitka! Lucka to so svojim frajerom myslí smrteľne vážne. Filipova mama je zásadne proti tomu, aby jej syn býval s Máriou. Panelak 26.05.Streda(Frajer)Ivana oznamuje Jakubovi, že o Michalovi už nechce ani počuť. Medzi Jarmilou a Agátou to začína poriadne iskriť. Panelak 27.05.Stvrtok(Potvora)Svehlovci využívajú plodné dni. Agátin otec sa chce opäť nasťahovať k dcére. Angie prišla k rodičom po cestovný pas. Panelak 28.05.Piatok(Rodinne Puta)Angie chce ísť za Milanom Kordiakom, u Masláka zisťuje, kde ho nájde. Dušan Jančo je na výsluchu na kriminálke, dostáva sa do úzkych.

lussy23
16. máj 2010

Lukáško má hlboký kočík? ja so msi ani nevšimla.

mamartinka
16. máj 2010

No ma Lukas este hlboky kocik.Angie otec z Karcim ho nevedeli poskladat do auta a prisiel Maslak a sup,sup kocik zlozeny 😀 Len zaujimave ze za chvilku boli na prechadzke Angelika z Imrom a mali ten isty kocik ako Angie.Tak neviem.Asi maju rovnake kociky.Alebo Angii isli okolo Imra a vylozili ho zasa u nich 😀

mamartinka
16. máj 2010

Baby citajte tento link.Bude svajba http://www.pluska.sk/soubiznis/zo-sveta-zabavy/...

mamartinka
16. máj 2010

link uz som nahodila vcera 😉

atuin
17. máj 2010

Heleniatko, ani nevies, ako mi z duse hovoris..totiz pises. Ja chapem, ze dej nemoze kopirovat realny zivot, to by nebolo na co pozerat, treba co to povymyslat, aby bolo "o com tocit", ale mali by byt nejake hranice aby z toho nebolo fantasy. Ziadne oddelenie nedokaze fungovat na 3 lekaroch, nie to este spickova klinika. A pani vrchna si moze urobit aj desat doktorantur (kedy?), lekarka z nej nebude. A na spickovej klinike nemaju salove sestry, ze na operacku musi chodit vrchna? A vobec....nevenuje sa gynekolockym otazkam uz iny serial?
Angelika a Imro - tazko socialne skusana dvojica, az tak, ze mlada mamicka musi este v sestonedeli ist pracovat a otecko musi driet v dvoch zamestnaniach, aby nejako vyzili a aj tak sa im to zrejme velmi nedari, takze byt im musi platit sefka (aj ja chcem taku). Je preto logicke, ze si zasluzia poriadnu luxusnu dovolenku. A ze su pocas roka tak pracovne vytazeni, ze sa takmer nevidia, o chudati dietati ani nehovoriac (ved sa na to stale Angelika stazuje, ci nie? ), tak je tiez logicke, ze treba vziat na dovolenku aj opatrovatelku, lebo ved....ci ako ?

monkula
17. máj 2010

heleniatko, atuin, presne tak..
ja už to ani nepozerám... Sem - tam, alebo si prečítam tu, čo mi "ušlo" a zisťujem, že nič... 😝 😝
A už by som chcela vidieť, ako by na Slovensko prišla baba z Anglicka, aby si zarobila ako au-pairka... a naozaj, z čoho ju platia?
betka len hry hrá, žiadne rokovania, vybavovačky, aj ja chcem taký flek....
Ako sa mi na začiatku panelák páčil, tak teraz som na to alergická... Hlavne na Angie, a jej rodičov... zaslúžila by si pár faciek a vykvákať za tie naondulované vlasy... 😝

ljublju
17. máj 2010

Ja sa priznam,ja to pozeram pravidelne,dokonca aj rano opakovanie,ale su tam riadne nerealne scenky....napr. max. ma irituje,ale az tak,ze napisem do redakcie,ze ako je mozne,ze cca 1,5 rocna Terezka ma postielku vyvysenu na najvyssej "priecke",a pouziva kolotoc...ved take dieta uz v postielke skace,alebo sa mylim? 😠 😎 😝

atuin
17. máj 2010

No ked Lukina vozia v hlbokom kociku, tak preco by Terezka nemohla mat kolotoc? 😉
Ja len zavidim tym serialovym rodicom, ked uz nahodou idu s potomkom na prechadzku, tak vzdy kocikuju. To len moje deti sa liepaju po preliezkach a patlu v piesku ?
Oni su tam vobec velmi zaujimave deti, vzdy ked je o nich zmienka, tak spinkaju. Cez den, vecer, vonku....

monkula
17. máj 2010

že liepajú po preliezkach, to bolo krásne... 😀 😀 😀
a aj naša Chiara má postieľku na najvyššej priečke 😅 😅 😅
Ale tak viac tam nespí, než spí... 😝

monkula
17. máj 2010

také deti by sa páčili našej susedke 😀 😀

mamartinka
17. máj 2010

monkula ako pozeram na tvoju foto tak sa strasne podobas neviem ci si to ty od nas na jednu babu.Strasne ale strasne ako by si jej z oka vypadla.Keby ste sa k sebe postavili tak dvojicky je nic 😉

monkula
17. máj 2010

ja síce bývam na Záhorí, ale nie som odtiaľto....
A že tu mám dvojníčku, viem... manžel si ma s ňou raz poplietol a raz sa mi prihovorila jedna žena a vôbec jej nezaplo, že asi nie som tá, ktorú myslí, keďže som pozerala ako vyoraná myš z T-comu. A že doobre, rada som ťa videla 😀 😀 😀
tak kazte jej radosť... 😀

mamartinka
17. máj 2010

Klobaska v sebrli 😀

mamartinka
17. máj 2010

v serbli som chcela napisat.

mamartinka
17. máj 2010

Sofinka zlatunke dievcatko.

egyptanka
17. máj 2010

jeeeeee Davidko 😅 😅

mamartinka
17. máj 2010

Davitko krasnucky.Ze ho aj ukazu.

salma22
18. máj 2010

ach jaj zase ta Svehlova no neviem.... uz si o nej myslim 😠 hm dobre ze sa s nim nevyspi aby to Fabry nepovedal vrrrrrr 🙄 uz si zdena uvedomila ze by to povedat mohla ze to dostala pod kozu?! 🙄 na case

anelehka
18. máj 2010

Ahoj,my sme tiez doma pozeraci panelaku,ale akosi nam uz cely ide na nervy.Su tam veci,ktore nemaju s realom ani zdaleka nic spolocne. Napr.,preco Milanov otec ani nie po tyzdni,co je syn prec predava jeho byt akym pravom,kde ma doklady od bytu,list vlasnictva atd.Preco Milan nenechal otcovi list ohladne mleznavej Angie,ze byt je jej,Maslak aky velkodusny,sak ona ma svoj vlastny byt,tak naco sa jej tak vnucuje.A s jednou blbou Martinkou si nevedia dat rady,kto ona vobec je?A ten pritrubly Jakub,Tak NIka mu vezme takmer firmu a on je s nou najvetsi kamos 😝 a tej svojej zenuske by hadam uveril aj nemozne,davno by letela z domu.A cela ta gyn. klinika no trapas.Aj my by sme isli radi na Maledivy aj bez operky 😀 no ak sa panelak nepolepsi asi budeme pozerat nieco ine 😉