Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
9. nov 2012

@evka3231 a preco to davas zrovna do temy Panelak.Co to s tym ma.Napis to do temy porody alebo ja neviem ale nie tu.

mamartinka
9. nov 2012
evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva7780
10. nov 2012

včera tá gambana jak "cucala"Karolovi prst 😕 😕 ani keby sa nedalo inak poradiť 😅

ela2710
10. nov 2012

@mamartinka ona to vcera davala do kazdej temy 😖

A aj ja sledujem Panelak, ked ho nestihnem, pozeram ho v noci v archive 🙂 vzdy sa riadne nasmejem, a to som najskor vravela, ze taketo serialy pozerat ja urcite nebudem 😀

mamartinka
10. nov 2012

Pondelok 12.11(Dušan zasahuje) Dušan zmláti v parku Paťovu záhadnú nápadníčku, z ktorej sa vykľula Sebastiánova biologická matka. Policajti vyšetrujú Duška pre napadnutie cudzej ženy na verejnosti, Dušan sa bráni, že mu chceli uniesť syna. Aj Nataly a Janulka sa pobijú, tentoraz pre Masláka a dôvodm je žiarlivosť. Chudák Jakub pritom nechtiac schytá ranu do tváre. K Maslákovi prichádza neznáma žena (KRISTÍNA FARKAŠOVÁ) a predstaví sa ako jeho nová účtovníčka. Ivana rázne odmietne gynekologické vyšetrenie od doktorky Hoffstedtterovej a zvozi ju,ze jej kazi dceru.Dusan sa pokusa vyprat spinave odevy a totalne znici niekolko kuskov zo svojho aj Soninho satnika.Egon nechape,ako jedno knihkupectvo mohlo predat vsetky Alicine knihy. Utorok 13.11(Jeden muz dole) Jurij a Maslák sú práve vonku, keď sa ozve výstrel a Jurij ide k zemi... Policajti prešetrujú oznámenie, že Dušan v parku napadol ženu. Dušan sa bráni, že mu chceli uniesť syna a veľmi ho štve, že nevie, kto ho vlastne udal, lebo biologická matka to nebola.Doktor Matúš má pre Michala zlé správy. Podľa výsledkov je Ivana neplodná a Michal tak premrhal poslednú šancu mať s ňou dieťa. Soňa nájde v koši na odpadky svoj obľúbený sveter, ktorý Duško zničil počas pokusu vyprať si spinavu bielizen.Jakub zistil,ze webovu stranku o Alicinej knihe zalozil Boraros,jeden z jej najobavanejsich chovancov,a knihkupci pozaduju od Egona dalsie kusy. Stvrtok 15.11(Pan zehliciek) Dušan pokračuje v ničení svojich odevov - čo nezmárnil praním, spáli žehlením. Domáce práce mu naozaj nejdú, aj keď v devastačnom žehlení našiel chvíľkové zaľúbenie. Kým Dušan sa stará o malého Sebastiána a zároveň aj celú domácnosť, Soňu trápi, že Paťo znova začína pokukávať po Zuzke. Jurij išiel k zemi, Maslák volá záchranku, no už je neskoro. Ajku začína chytať predsvadobná panika. Najprv sa pokašľalo fotenie a teraz aj hudba. Objednaná kapela odvolala účasť, kvôli lepšiemu kseftu.Alica je v siedmom nebi,lebo jej kniha ma na internete necakany uspech.Chce, aby Egon nechal spravit dotlac.K Jancovcom prichadza biologicka matka Sebastiana a chce podat na Dusana trestne oznamenie za ublizenie nazdravi. Piatok 16.11(Investicie) Nová účtovníčka Kristína dokáže Maslákovi zachrániť veľkú časť investícií po Jurijovej smrti, no Maslák od nej žiada oveľa viac... Biologická matka sa vyhráža Jančovcom, že podá trestné oznámenie, ak jej nedovolia, aby sa so Sebastiánom mohla občas stretnúť. Soňa je vytočená, ale Duško ju upokojuje, že má plán. Emil a Imro špekulujú, kto stojí za vraždou, o ktorej píše celý bulvár. Vytešený Emil uteká odovzdať svojej chorobne zvedavej manželke kopec šťavnatých noviniek. Patrik sa chysta na oslavu narodenin,na ktorej vyskoci z krabice prezleceny za sasa.Je to sice ponizujuce,no je to jeho jedina sanca na stretnutie s vlastnym synom.Angie a Ria oprasili vojnovu sekeru a skacu si do vlasov.Mirka s Denisou ich musia od seba trhat.

mamartinka
10. nov 2012

Pondelok 19.11(Kolja) Maslák sa musí týždeň starať o malého Kolju, kým jeho otecka Jurija na Ukrajine fiktívne pochovajú. S Koljom mu doma pomáha účtovníčka Kristína , z čoho si Nataly vyvodí chybné zábery, že Marcel má novú frajerku. Michalovi volajú zo školy, že Miška vybila spolužiakovi zub. Zjavne si vzala k srdcu Hoffinu radu, aby si nenechala brnkať po nose. Hoffa tlačí Jakuba do spálne a konečne sa chystá splniť jeho vrúcne želanie. Patrik sa vracia domov z výletu a má pre ocka pikosku.Uz vie,kto je Erik. Utorok 20.11(Ruky hore!) Jakubov hlučný sex s Hoffou v noci počul celý panelák a na druhý deň sa o inom ani nehovorí. Malý Kolja náhodou objaví skutočnú pištoľ a mieri ňou na Masláka. Padne výstrel. Chlapček je rodený mafián! Nataly považuje účtovníčku Kristínu Malevič za Maslákovu novú frajerku, ktorá ju nahradila v posteli. Patrik zistil, kto je záhadný Erik, ktorý stále vyvoláva mamičke. Dušan žiarli, že Soňa si užíva s mladým atraktívnym študentom. Imro sa bojí bývať so svokrou Viktoriou pod jednou strechou,kedze zdedila obrovsky majetok po mafianovi.Uz im niekto dokonca rozbijal okna na dome!Imro ziada kolegyne o ochranu a skryva sa v bare. Stvrtok 22.11(Na divokom zapade) Malý Kolja nezaprie svojho otca Jurija, je to rodený mafián! Vyšťúral Maslákovu pištoľ a postrelil ho rovno do nohy. Pani Janka počula streľbu a cíti sa ako na divokom západe. Imro má strach, že pre svokrino dedičstvo im niekto ide po krku a žiada Denisu o azyl. Mirka mu ponúkne dom, kde predtým bývala. Dušan je stále presvedčený, že mu manželka zahýba, čo Soňu poriadne naštve. Sebastiánova biologická matka ide za Patrikom a prosí ho o pomoc. Chce, aby u rodicov,zariadil,aby sa mohla stretavat so synom.Vybity zub zaucinkoval a Miska ma v skole konecne pokoj od sprosteho spoluziaka.Len Jakub musi cosi vysvetlovat jeho oteckovi. Piatok 23.11(Všetko je inak) Nezávislé lekárske kapacity striedavo potvrdzujú aj odvolávajú ortieľ, že Ivana može mať ešte deti. Niekoľkokrát za sebou je všetko inak. Krívajúci Maslák k sebe dotiahol Jakuba aj proti jeho vôli, a oznamuje mu, že odstupuje od zmluvy s podkrovím. Egonovi sa príliš nepáči, keby byt kúpil Jakub. Nič by na tom nezarobil. Maslák ponúka Angie na predaj svoj podiel v bare. Cinege sa teší, lebo jeden zo svadobných darov boli kukučkové hodiny, po akých vždy túžil. Dušan zrealizoval svoj prelomovy napad,ako zabranit hromadeniu spinaveho riadu v kuchyni.Mirka preziva same soky-jej byvaly frajer Dano ju prisiel poprosit o odpustenie s kyticou v ruke a jej psy roztrhali Denisinu macicku.

eva7780
10. nov 2012

@mamartinka riadne akčné to bude,coraz viac sa mi panelak paci 🙂 a mm ho žerie,predtým ani nepozeral 😅

monika15
10. nov 2012

@mamartinka ta to uz ze aka prkocina.... kazdeho zasrelia... pomoccccccccccccccccccccccccc
uz asi nevedia co vydumat.... :((((

monline
10. nov 2012

@monika15 no- ale mamartinka píše, že jurija na ukrajine FIKTÍVNE pochovajú, teda nemusí byť mŕtvy...uvidíme čo bude 🙂
inak nechápem, odkiaľ má mať angie toľké prachy na odkúpenie podielu v bare.. 😕 nestačí, že bude bývať v dome, na ktorý nemá? z platu čašníčky?

monika15
10. nov 2012

@monline no vsak od Maslakaaa 🙂))
hihihihihi 🙂))))) uz sa to meni na krvak hehehehehehehehe 🙂))

eva7780
11. nov 2012

@monline vsak predala Milanove auto aj byt 🙂 aj ked neviem ci to moze hocikto a nie majiel 😝 a Maslak jej urobi istotne cenu 😀 😀

erni
11. nov 2012

Angie asi dostava velke tringelty 😀
dnes ma vraj narodky Janko Kolenik 😉

mamartinka
11. nov 2012

JANKO KOLENÍK dnes oslavuje NARODENINY! Aké želania a koľko LIKEov si od vás vyslúži?

My Jankovi gratulujeme aj jeho cover hitom s Mirkou Partlovou http://panelak.blogspot.sk/2011/11/exkluzivne-v...

mamartinka
12. nov 2012
mamartinka
12. nov 2012

Ta Mazikova ma ake zlte zuby na tej foto.Taka slavna a zuby jej este nevybielia?Ale sa tesim uz ked tam bude co to zasa za hubu tam zahraje.

mamartinka
12. nov 2012

To akoze ten Sebastianko ma kde nieco na spanie pod hlavu a paplonik.To len tou dekou je na spanie aj na noc zakryty?A kolotoc nad postielkou do 3 rokov ako Terezka?

mandragora22
12. nov 2012

@mamartinka moje dieta sa cely svoj zivot odkopava, cize deka na spanie podla mna nie je najhorsia alternativa, moja spi len v tricku a pancuskach - tenkych 😀 😀 😀

monline
12. nov 2012

@mamartinka neuveríš, ale aj môj už skoro 2,5 ročný syn má stále kolotoč na postieľke 😀