Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

liz_lemon
23. jan 2013

@daniela1185 aj ja si myslim, ze to niekto sleduje, lebo stale tu pisali baby, ze neznasaju Angie, a uz tam pomaly nebude, a kopec veci ako keby upravili, ked o tom ludia pisali

ssisska
23. jan 2013

@lenka3007
To mas pravdu,reziser Kraus si vygoogli tema Panelak a najde to v Modrom konikovi.Ved som kritizovala Pata ze vsade zavadza,a vcera ho jeho rodicia vyhadzovali z bytu!

monika15
23. jan 2013

@liz_lemon
@ssisska baby vsak to jasna vec ze to tu cita... musi vediet ze co sa komu paci.... =)
oni maju ludi co citaju forumy atd.... 🙂))))))))))))))))

lenka3007
24. jan 2013

@monika15 teraz neviem, ci si to myslela ironicky, alebo vazne?

lenja123
24. jan 2013

@mamartinka si ma potešila, neznášam ju a v Paneláku mi vadí, tak snáď s dvojičkami nebude natáčať 😎

mamartinka
24. jan 2013

@lenja123 dovie ako to zamotaju.Ale zasa dovie ci budu pokracovat aj koli Emilkovi.Ze sa maju aj piatky zrusit .

mamartinka
24. jan 2013

Dudko bude dnes aj v Pod povrchom ako muz zakona http://www.joj.sk/pod-povrchom/pod-povrchom-nov...

mamartinka
24. jan 2013
monika15
24. jan 2013

@lenka3007 nie Vazne.... ja som pozerala pred 2 rokmi on kecal v telke o panelaku ze ona rad cita ze co si ludia myslia ze chodi na fora citat....... 🙂))))

radkatalajkova
24. jan 2013

Kočky kočky, mám zatiaľ len dve otázky na vás 🙂 čo sa deje s Gargim? prečo idú na súd??? 😲 a čo to bolo za pipenku u masláka? Ď

Ako nečudujte sa mi, že tak vyzvedám, ale naposledy som videla panelák , hmmmmmmmmm no tuším min. týždeň 1krát? !

ela2710
24. jan 2013

@radkatalajkova ja pozerám ked deti zaspia v archive 😀 Gargiho chce jeho biologicka matka - chce ho mat aspon dva dni v mesiaci...

radkatalajkova
24. jan 2013

@ela2710 ahááá, tak som už v obraze 🙂 Ďakujem 😉 a ja ani to , som v robote a jak dojdem domov, tak sa mi nechce, idem variť a upratovať

ela2710
24. jan 2013

@radkatalajkova ja mam notebook v kuchyni 🙂 ked varim, tak aspon pocuvam 🙂 ja som teraz cez sviatky vela nevidela, takze som si vsetko presla znovu, neviem ktoru babu u Maslaka myslis -dnesnu cast som nevidela, ale viem, ze akoze zajal nejaku kordiakovu babu a chce od neho za nu peniaze

radkatalajkova
24. jan 2013

@ela2710 no to bude asi ona, taká dlhovlasá a dlhonohá bloncka tuším 😀

mamartinka
24. jan 2013

@radkatalajkova to je Milanova milenka.

lilla83
24. jan 2013

@mamartinka To co, že Panelák nebude ani piatky???? No dúfam, že nieeee. Ved to je úplne že najväčší relax pre mna, po celom dni, kedy nemám čas si ani sadnúť a kuknut tv, si aspon večer, ked malá konečne zaspí, pozriem Panelák. Áno, teraz je to trosku nuda, ale to na začiatku každej série býva, a potom sa to rozbehne tak, že zase ked konci séria je nám ľúto!!! 😉 Andy, my chceme Panelák denno denne, nerusit!!! 🙂 🙂 🙂

mamartinka
24. jan 2013

@lilla83 No tak to pisu koli Emilkovi ze to budu musiet neak spravit.Teraz este vysielaju casti co su dopredu natocene a ako to bude potom uvidime.

ssisska
24. jan 2013

Ta herecka co hra Milanovu milenku je uplne o nicom.Kebyze aspon na natacani ju trochu upravia a ucesu.Ona sa tam vobec nehodi,vobec to nie je zaujmave s tou novou hereckou ,ta herecka nema stavu ,je taka nemastna-neslana..Kraus cele zle,to nemozes natacat taketo sceny,ked Alexander Barta hra v inej telenovele.

lilla83
25. jan 2013

@mamartinka prepac, nechápem. Kvôli akému Emilkovi a prečo??? 😕

lenka3007
25. jan 2013

@ssisska svata pravda, ona je jak keby niekoho stiahli z ulice, ze "pod zahras si v telke" , ja by som to lahsie zmakla 🙂

katy2
25. jan 2013

@lilla83 kvoli panovi Emilovi Blicharovi 😉 (Juraj Slezacek) - bol operovany a ma problemy ☹

mamartinka
25. jan 2013
lilla83
25. jan 2013

A všimli ste si niektorá, že Gargamel omladol? Najprv mal o mesiac viac, ako moja dcérka, ktorá má teraz 15 mesiacov a teraz zasa oslavuje rok 😀 😀 😀

lenka3007
25. jan 2013

@lilla83 museli to asi posunut, lebo tam hovorili kvoli adopcii, ze do roka sa neda urobit nezrusitelna adopcia a keby uz mal rok, tak by to Dudkovci mali a nebolo by to take napinave ako teraz, ze ci mama vrati gargamela.... Som to napisala ako tatar, ale podla mna preto posunuli jeho vek...

martina4184
25. jan 2013

ahoj Lindika, panelak si nenecham ujst, ked maleho uspim, pride moja chvilka relaxu.....