Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nnikka
7. apr 2009

no tak dnes je perfektna cast 😀 😀 😀

womenne
7. apr 2009

čo sa tam deje??? 😕 😕 😕
ja stale pozeram že prečo už nieje repriza a dnes je neskor sakriš ☹ takže podajte podrobne info 😉

mamartinka
7. apr 2009

jejda baby co hovorite na Ivanku a Michala?riadne sa nanho vrhla co?a pukajda ich nasla.a ze mate pjeknou exmanzelku.Bajza no ano peknu.a este Zuzana bude testovat a bude koniec.

mamartinka
7. apr 2009

no Emilko bol dobry.dobre odpalil Balazikovcou.a Zuza.boli tam ci neboli//.co myslite?Mazikovci co hrali za hru?

honey023
7. apr 2009

Tak Emilko to vyriešil rýchlo, jasne a stručne 😀

honey023
7. apr 2009

mamartinka: hrali scrabble, je to super hra, ale dá sa pritom aj dobre pohádať 🙂

mamartinka
7. apr 2009

scrabble.to som este nepocula.to sa da bezne kupit barz kde?vypadalo to zaujimave.

angelik
7. apr 2009

je to dobre hra, dostat bezne v hrackarstvach, len treba mat dobru slovnu zasobu 😉 🙂 nie ako Karol 😀

angelik
7. apr 2009

teda, Ivana a Bajza, nemyslela som, ze to az takto dopadne...

mamartinka
7. apr 2009

no to bolo dobre.a Angie zo slovnikom.ze brdo co to je. 😀

honey023
7. apr 2009

jo, jo dá sa to kúpiť napr. vo veľkých supermarketoch, v hračkárstvach a ešte neviem kde 🙂 a je to zaujímavá hra, pravidlá sa dajú rýchle naučiť a je to veľmi dobré na rozvíjanie slovnej zásoby. Hlavne, keď sa stretne dobrá partia po večeroch sa dá pritom aj dobre zasmiať (ale aj pohádať aj Karol bol s Angie nervózny 🙂 ) ...inak je to teraz dosť in a hlavne v predošlých rokoch to nabralo na veľkej popularite.

hasleerka
7. apr 2009

emilko nemal chybu, na drzáka sa opýtal ... crable mali tuším aj v dráčiku, žeby sme aj my také niečo zakúpili
a ivanka sa mi totálne sprotivila

mirela
7. apr 2009

scrabble je super hra, my ju s manzelom hravame pomerne casto 😉 ... Ivanka si to rozdavala s Bajzom a Kubko cely poondeny 😝 ... Lucia bola dobra v bare, ked sa rozpravala so Zuzanou ked jej prisla sms od exmanzela, ten si asi pomylil adresata, podla mna ju chcel poslat Ivane 😀

hasleerka
7. apr 2009

tak to aj mna napadlo že ju chcel poslať ivane, ale ešte som rozmýšlala či nemá pocit viny a preto to poslal zuzane

mirela
7. apr 2009

ano hasleerka, aj to je moznost ... Bajza ma celkom slusny chaos v hlavke ... slusny jazz 😝

eva7780
8. apr 2009

Kubovi to pasovalo s malou,ked jej čítal knižku 🙂od Ivany som čakala že sa vrhne hned k malej,to ma trošku prekvapilo,a Zuza.....čo dodať?možno nebudú // a ona pojde za Michalom,nech ju pokuká,ked bude agáta strážiť deti 😕 možno dáka cysta,alebo čo 😕
a pri scrable by sme sa asi povadili aj my 😀

mikalove
8. apr 2009

no včera sa konečne niečo dialo,ivana ma prekvapila,že sa vyspala s tym michalom ani dieťa ju nezaujímalo,kde je a čo je s ním ☹ a čo ten test?? 😕 😕 Emilko zabodoval 😀 😀 chudak milan ako ho ohovaraju že spava s martou 😀 😀 Karol by poriadne doplnil slovník 😀 bola to dobrá časť

womenne
8. apr 2009

no som dopozerala fakt Ivana je čudna malokedy drži malu na rukach taka karieristka 😨 S Michalom ma teda prekvapila ale najlepšia bola pukačka 😅 a kam pojde Zuzana tak na to som zvedava aj ja.
každy den byva panelka o 21.30 alebo len pondelky??

matullienka
8. apr 2009

womenne: pondelok, stredu a piatok je o osmej a utorok a stvrtok je o pol desiatej

womenne
8. apr 2009

Aha dikes 😉

egyptanka
8. apr 2009

po vcerajsku sa mi Ivana zhnusila ... stratila akykolkvek moralny kredit.
ja si myslim, ze to scenaristi uz trocha prehanaju nerealnymi situaciami.

veronikahel
8. apr 2009

ved zuzana pôjde moderovat tu akciu, nie? 😕 a aj ta sa jej nema vydarit...

mikalove
8. apr 2009

a čo myslíte ako odpovie Ivana jakubovi,ked sa jej pýtal že kde spala?? 😕 a som zvedavá na pukačku,bude asi poriadne sklamaná,už nebudú buchty každé ráno 😀

eva7780
8. apr 2009

možno povie že v aute na parkovisku 😉

mikalove
8. apr 2009

no len keby jej kukol na tachometer kolko koliečik si po tom parkovisku musela dať,ked tolko najazdila 😀

eva7780
8. apr 2009

tak potom jazdila po Blave(alebo kde bývajú)celú noc a teraz je strašne unavená 😀 tak Kubo bude nadalej opatrovať Terezku,nech sa ide Ivanka vyspinkať

eva7780
8. apr 2009

// no a sú tam,teraz čo? 😕

mikalove
8. apr 2009

😕 😕 😕 no odpadnem 😕

mikalove
8. apr 2009

no imro to zase domotá,chudák milan 😀

emily333
8. apr 2009

emilko je dobryy 😀 😀