Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

beranekova
18. feb 2014

Páči sa mi Panelák, avšak lepšie by bolo bez 3 reklám a alkoholu. Aspoň, že Dudko a už aj Fedor prestali piť. Avšak alkohol je u p. Krausa vééééľmi obľúbená téma aj v iných projektoch. No nie vždy je to vtipné ako si zrejme on myslí. No čo už, je to len môj názor. Inak aj napriek určitým výhradám - fajn. Oddych.

ennynka
18. feb 2014

@beranekova uz chodia len 2reklamy-od zaciatku tejto sezony...

sendy182
18. feb 2014

@monika15 áno ja ho sledujem len tak večer so zvyku mám pustenú jojku no aktívne nesledujem.... 🙂 .......tiež mi ostáva rozum stáť z drzej Terezky....okrem iného fufní 😲 😲 😲 😲 vidím to na "nosmú mandľu".....ináč tá Miška Bajzova je krásne dievčatko........rastie do krásy......no Silvinka tá má mindráky 😉 😉 😉 😉 neviem ako mohol zabudnúť kraus na to že spala aj s Kubou aj s Bajzom.........no poviem ti nemám večer čo pozerať...tak nechávam jojku na voľnobeh 🙂 🙂 🙂 🙂 ......markíza o ničom.....jednotka slabá....no niekedy prepnem.....

katy2
18. feb 2014

u nas sa telka zapina vecer, ked uz deti spia - cca o 21,00 - pozerame Vinko ale pretocime na zaciatok a reklamy potom pretacame.... Takze z celovecernej telenovely mame 40 minutovy filmik....
a predvecerom pozerame panelak z archivu a reklamy tiez len pretacame.....
nebavilo by ma pozerat cely vecer tolko reklam prerusovanych nejakym filmom 😝

daniela1185
18. feb 2014

Ja tiež už sledujem len sem tam a keď ho mám zapnutý ako kulisu len nadávam čo s ním porobili. Mňa doslova irituje tá Terezka robia z nej géniusa, do všetkého sa pletie vypovedane hnusná rola. Nič proti dievčatku ale čo je moc to je moc. Poznám kopec 5-6 ročných detí čo sa chovajú ako deti ale nie ako tento ostarok. A to jej fufňanie tiež nie je moc, ťahá uši. Neviem si predstaviť rodinu kde by decká ako Tereza a Miša riadili celú domácnosť, to dievčatko hrá úlohu jednej panovačnej malej ježibaby. Sice je to celá mater povahovo. Ja viem teraz mi budete nadávať že čo to pozerám ale pozerala som to 5 rokov a nedá mi to sa nedá len tak nechať. Škoda mali už prestať a venovať sa niečomu inému. Už to tam nie je o ničom alebo by mali postaviť ešte 5 poschodí a potom by to zas mohlo mať nejaké grády aj keď pochybujem..... Načo sa vracajú k starým postavám napr. dr. Malý a tá jeho rodina jeden des.

sendy182
18. feb 2014

@daniela1185 presne kľudne tam mohol byť ten dr. Malý ale so prvou žienkou....pamätáš bola to sestrička......mohli by vrátiť Agátu a jej sestru...... 😉 ináč aj tá Romana mi ide na nervy....taký parazit tiež je múdra až až..... 🙂 🙂 🙂 no vidím že kraus nevie dejovú líniu tak to kombinuje až až.......veď kľudne aj angelika z imrem alebo angie s jej lukáškom a mamou by mohli mať väčší priestor.......tak žijú v prenajatých domoch a bytoch.......to je na hlavu.........ale čo už 🙂 🙂 🙂

mitaja
18. feb 2014

panelak uz neni co bol

eva7780
18. feb 2014

@sendy182 podľa mňa Agáta by tam už nezapadla, mne osobne sa zdá strašne slabá herečka 🤐 ten čo predáva truhly ma zatiaľ nezaujal ...

hasleerka
18. feb 2014

@daniela1185 prečo by sme ti mali nadávať ... ved je to o tom aby sme si tu o tom predsa písali... aspoň tak ja chápem túto tému ... mne sa tiež na tom seriály všeličo nepáči ale pozerám ho ... a nikoho tu nenapádam ...
@sendy182 presne malého tam mali dať s tou prvou ženou,??,

baby a kde odišiel Fábry????

eva7780
19. feb 2014

@hasleerka asi do Hubovej 😀 😀 ked tam tak velmi chel ist s Ivanou 😝

sendy182
19. feb 2014

@eva7780 😉 podľa mňa je ich tam viac čo tam nezapadajú 😉 😉 😉 napr. taká Eva 😝 😝 😝 😝 Romana......
@hasleerka neviem prečo mu našli tú čarodejnicu......a nevychovanou dospelou dcérou 🙂 🙂 🙂

maajka83
19. feb 2014

@didiana333 nahodou , aj ked schudol, tak vyzera vyborne. Vtedy schudok kvoli natacaniu lietajuci ciprian. Teraz opat pochudol, s Hankou sa udrziavaju .

gubcikova
20. feb 2014

inak ste si všimli.terezka je akože 5ročná nie?ráno príde za rodičmi vyobliekaná,učesaná hmmmmm.chcela by som vidieť to dieťa čo to spraví samo

ma77
20. feb 2014

Ja len strašne obdivujem tie ich ranne každodenne spoločne ranajky to oni na ktoru chodia do prace na 10? 😀 ved take kludne rano som ja ešte nezažila aby sme spolu ranajkovali jedine v nedelu cez tyžden nestihačka 😉

katy2
20. feb 2014

@gubcikova
@ma77 vystrihnute z katalogu 😀
ja uz tu terezku nemozem.... nie ako herecku, teda dieta, ale jej rolu... lezie mi na nervy, co z nej spravili.... 😒

ennynka
20. feb 2014

@katy2 ano,aj mne Terezka vadi...predtym Miska bola ovela lepsia ked viac rozpravala...neviem naco to menili...

hasleerka
21. feb 2014

a tá terezka je furt nascípaná či chúda tak zle rozpráva... no a Ivana mi príde že chodí do roboty tak na dve-tri hodiny

gubcikova
21. feb 2014

jáj bože už asi prestanem fakt ten panelák pozerať.už mi tam to leze na nervy.som zvedavá ktor by takto živil robošov.tá prostitútka,čech celé zle.a len tak dať 20€ na bus.hmmm a tá renči trúba.a dosť hnusné bolo ako sa inči pýtala renči či to decko nechce potom,že ona nemá k nemu cit a najväčšia sp repáčením p.... ako ju malá kopla v 4mes. hahahaha

ma77
21. feb 2014

@gubcikova Tak toto aj mna dostalo ako môže žena čo čaka dieta povedat dopredu že nebude k nemu citit nič bože a opyta sa segry ktoru nenavidi či jej vychova dieta dost blbe 😠

hasleerka
21. feb 2014

tak baby toto kraus veru prehnal ... všetko som zniesla, ale inči mi hrozne znechutil ... mala som ju rada ako pošalenú, ale tak strašne túžila po dieťati a zrazu ked ju kopne tak nevie či ho bude ľúbiť ... ved to je ten najkrajší pocit ktorý ženou musí pohnúť aj keby nemala city....
robošou mám rada, aj ked je to taká sprostosť aby chodili stále k ľudom cez lešenie ...

katy2
21. feb 2014

To je uz NEPOZERATELNE 😠 😠 😠 😠 😠 To ze to nie je realny serial vieme uz davno, to ze tato seria je ponata tak odlahcene, humorne - beriem.... ale co je vela - to je vela..... To co myslia scenaristi ako zart, v skutocnosti vyznieva hrozne nechutne, az zarazajuco..... Ach jaj, preco to neukoncili uz davno - so ctou, s ovaciami.... ale stale pokracuju a je to z dielu na diel trapnejsie a trapnejsie... Uz mi to ano ako oddychovka nepripada.... Ale biznis je biznis... Kto by si nechal ujst tie tazke prachy vsakze?! 😠 😠 😠 😠

stastenka42
21. feb 2014

@gubcikova tak toto aj mna zabilo!!! Kopla ju v stvrtom mesiaci a rovno pod rebra 😠 celee zle..a to lešenie tam maju uz minimalne rok..este ze si tam cez balkón vojdu ako do maštale a to je uplne normalne..

gubcikova
22. feb 2014

mna už baby aj zaráža to,že teda hrajú to na dni teda má to presne sedieť stými dňami ako sú.hmmm a najzaujímavejšie že vonku bolo -3°a blicharovci večne otvorený balkon.kubkovi stále svieti slniečko do okien.oni chodia v tenkých kabátikoch,dokonca v tričku.po dome stále v rifloch.celé zle.nik sa u nikoho nevyzúva,však čo špinu má každý rád

katy2
22. feb 2014

@gubcikova nad tymto sa ja uz davno nepozastavujem.... uz to davno nema s realitou nic spolocne.... to je uz na hlavu cele 😠

hasleerka
22. feb 2014

@gubcikova tak to nevyzúvanie ma vytáča aj v iných seriáloch ...

sari24
22. feb 2014

poprípade Ivana dojde domov a sa vyzuje v obývačke 😀 Ale ona jedina chodí po byte v teplakoch

matullienka
24. feb 2014

Baby neviete prečo je to Imrovo dieťa čierne? To už preháňajú nie?

hasleerka
24. feb 2014

no tak to som aj ja zostala zaskočená že čo to je, aké veľké dieťa a tmavé žmurklo ... ale tak robila v kasíne, ktovie?????

katy2
25. feb 2014

@hasleerka @matullienka vysvetlenie bude dnes 🙂
viktoria mala aferku s cernochom a angelika je cernochova... geny sa posunuli na dalsiu generaciu 😀 uz nevedia, co vymysliet...
ja to uz nepozeram, akurat si precitam obsahy... to mi bohate staci... uz ma tie stupidity nebavia ani ako kulisa....

tinika
25. feb 2014

ja som asi od zač. februara nepozerala bo mala som vela prace a kukam ake zmeny, kde siel hudak? ze tam je nova rodina? a čo sa tam dialo za tu dobu? kde si viem spatne pozriet obsah dielov bo nemam čas kukat vsetko :D čo som nasla na stranke joj tak len jednou vetou pisane